Postimet e muajit Nëntor 2015

Seksioni Autori Postuar nga
Arena Kombëtare 11/1/2015 111 komente Blendi Salaj
Turqi, partia e Erdogan fiton zgjedhjet, krijon e vetme mazhorancën 11/1/2015 17 komente Bota, Shtypi admin
Skema gjigande e mashtrimit me barnat, 13 të arrestuar 11/1/2015 16 komente admin
Shkrimtari i dytë më i rëndësishëm shqiptar Jiri Kajane 11/1/2015 8 komente 24 karat Bulkthi bulkthi
Ulen taksat për biznesin e vogël 11/1/2015 8 komente Ekonomi, Shtypi Blendi Salaj
“Malaj sh.p.k”; rruga drejt pasurisë e kryetarit të Gjykatës së Apelit 11/1/2015 5 komente Ligj, Shtypi Aleksandra Bogdani Blendi Salaj
“Shteti duhet të na mbështesë” Astrit Skana bën thirrje në emër të së drejtës së tij për të jetuar 11/1/2015 admin
Studentët qëllojnë Kryeministrin me vezë 11/2/2015 350 komente Blendi Salaj
Aktorët ankohen për pedonalen qofte-e-birra 11/2/2015 32 komente Art, Shtypi Ani Jaupaj Blendi Salaj
Asgjëja jote 11/2/2015 21 komente Letërsi Emigrant Anonim
Vijon debati ligatinë i Lagunës Blu 11/2/2015 14 komente Media Blendi Salaj Blendi Salaj
Çfarë duhet të dimë për Horoskopin? 11/2/2015 8 komente Shtypi Bajram Kurtishaj Bajram Kurtishaj
“ëndërroj të ndërtojë një palestër trajnimi dhe të ndihmojë të gjithë personat që kanë të njëjtin problem si unë” 11/2/2015 admin
Ndërkohë në Tiranë... 11/3/2015 108 komente Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
A eshte Edi Rama nje "One Man Show"? 11/3/2015 98 komente Ben Cullufja
Letra e Mitrushit, letrat e Dhimitrit 11/3/2015 28 komente Kulturë Xha Xhai Blendi Salaj
Në parkun që mbuluan fletët 11/3/2015 22 komente arjanc
Kur një vezë pule ngërdhesh Edi Ramën… 11/2/2015 19 komente Acarim Nervash, Media, Shtypi Kristi Pinderi klajdi
... 11/3/2015 14 komente Letërsi Anonim
Është ajo kohë e vitit 11/3/2015 12 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Brisida Shehaj dhe gazetaria “serioze” e buzëkuqve 11/3/2015 12 komente Sociale, Shtypi Dalina Buzi Blendi Salaj
Për romanin e Ben Blushit "Kandidati" 11/3/2015 8 komente Letërsi Albert Sheqi M3
Përdor njeri KODI - XBMC për TV? 11/3/2015 8 komente Blendi Salaj
Basha: Thirrje për mosbindje civile 11/3/2015 4 komente Politikë, Shtypi Blendi Salaj
Fjalimi i fundit 11/3/2015 3 komente Charlie Chaplin Blendi Salaj
Për vezët, Ramën dhe Republikën Rinas-Bulevard 11/4/2015 59 komente Adrian Thano Blendi Salaj
Kur Pasolini “zbarkoi” në Tiranë 11/4/2015 42 komente Art, Kulturë Elvin Nuri Blendi Salaj
Skandal në arsim, zbulohet lista me qindra emërime partiake 11/4/2015 40 komente Acarim Nervash, Shtypi LEFTI
Padurim dhe pritje 11/4/2015 21 komente Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Një infografik mbi varfërinë 11/4/2015 10 komente Sociale Blendi Salaj
Becchetti ndalohet në Londër, ekstradimi brenda 15 dhjetorit 11/4/2015 8 komente Shtypi Blendi Salaj
Balada e delirit 11/3/2015 sol-nocturnus
Heqja dorë 11/4/2015 sol-nocturnus
Ku fshihet e drejta për të mësuar? 11/5/2015 157 komente Opinion alidemsi
Çfarë "kafshe politike" është Ilir Meta? 11/5/2015 79 komente Ben Cullufja
Erosi në letërsinë shqipe 11/5/2015 27 komente Esse Aida Tuci admin
Video e grabitjes së kazinosë në Sarandë 11/5/2015 10 komente Shtypi Blendi Salaj
Turpi: Një kuazi-virtyt 11/4/2015 1 komente admin
tralala-ja që po dëgjon - 55 11/6/2015 502 komente olsi
Pa censurë - 108 11/6/2015 322 komente Anonim
Alida Hisku tha të vërtetën… dhe të gjithë e dinë! 11/6/2015 203 komente Opinion, Shtypi Shannon Woodcock Monda
Skënderbeu historik, fitore në Europa League 11/5/2015 20 komente Sport, Shtypi ACDC1
Tatimet falën 5 milion dollarë gjoba për deklarime false 11/5/2015 11 komente Acarim Nervash, Biznes Bulkthi bulkthi
Si shpjegohet rritja e cmimit te botimeve shqip? 11/6/2015 10 komente squarepusher
NUK KISHA DY LLOJ VEPRASH, NJË PËR “KËNDEJ”, NJË PËR “ANDEJ” 11/6/2015 Shtepia e Librit
Nuk është vetëm Lef Nosi 11/7/2015 56 komente Opinion Prof. Rami Memushaj admin
Domethënia e vezës 11/7/2015 20 komente admin
Ndotet bregdeti i Durrësit, policia nis hetimet 11/7/2015 19 komente Mjedisi admin
Deti kontrollohet nga dyqani i celularëve! 11/7/2015 16 komente Shtypi kapo
Llamani është pyll 11/7/2015 7 komente Pa Kategori, Shtypi Monda
PKI-ja të rinjve 11/7/2015 sol-nocturnus
Të rinjtë ngrenë zërin për të rinjtë 11/7/2015 admin
Të rinjtë bëjnë gati për diskutim një listë çështjesh për kryetarin e Bashkisë së Tiranës 11/7/2015 admin
JO GJUHES SE URREJTJES/NO HATE SPEECH 11/7/2015 admin
Ndër të fundit vajtojca 11/8/2015 20 komente Kulturë Beluli
Ish-kryebashkiaku i paditur emërohet prefekt 11/8/2015 15 komente Politikë, Shtypi gjembi
Ku do shkojne tani turistet, qe u anulluan avionet per Egjypt? 11/8/2015 10 komente Pjer Thomas
... 11/8/2015 3 komente Anonim
Babilonia e Madhe pjell 11/8/2015 sol-nocturnus
JO GJUHËS SË URREJTJES NË SHQIPËRI 11/8/2015 admin
Personat që përdorin gjuhë urrejtje i shmang 11/8/2015 admin
Parada e së Resë të Vjetër 11/8/2015 sol-nocturnus
JO GJUHËS SË URREJTJES NË FAMILJE 11/7/2015 admin
Respekt për veten dhe tjetrin, JO URREJTJES 11/7/2015 admin
JO GJUHËS SË URRJETJES NË KOSOVË 11/7/2015 admin
Rekord historik: 200 mijë shqiptarë aplikuan këtë vit për në Lotarinë Amerikane 11/9/2015 130 komente Sociale, Shtypi Ivana Dervishi Anonim
Kosova nuk bëhet dot pjesë e UNESCO-s 11/9/2015 121 komente Blendi Salaj
Ministri Naço jep dorëheqjen 11/9/2015 27 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Si të bëhemi të pasur si Arben Ahmetaj? 11/9/2015 21 komente bulkthi
“Irrational Man” -film amerikan me regji the Woody Allen (ose: Dostojevski ‘for dummies’) 11/9/2015 4 komente STALKER
Profili i Ministrit të ri të Drejtësisë, Ylli Manjani 11/10/2015 47 komente Politikë, Shtypi adam
Rrathë III - Në rrugë, nga Emiljo Leka 11/10/2015 19 komente Emiljo Leka Blendi Salaj
A ka një shtrat për Moikomin? 11/10/2015 16 komente Xhevdet Shehu Blendi Salaj
Bunjaku: Shqipëria po na rrëmben lojtarët e mirë 11/10/2015 12 komente Sport, Shtypi Blendi Salaj
Katër ditë me librin. Nis nesër edicioni i 18-të i Panairit të Librit për të vijuar deri më 15 nëntor 11/10/2015 9 komente Kulturë admin
Thirrja për protestë edhe në faqen e Ministrisë 11/10/2015 9 komente Arsim, Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Rafineria e Cërrikut u dha me koncesion, por u shkri për skrap 11/10/2015 8 komente Reportazh, Shtypi Lindita Çela, Gjergj Erebara Blendi Salaj
VIDEO - Shokuese! ISIS ekzekuton 200 fëmijë sirianë 11/10/2015 5 komente Bota, Shtypi Blendi Salaj
Rezistenca s’është e kotë 11/10/2015 admin
Farkëtimi i subjektit neoliberal 11/10/2015 admin
Piktura e Modiglianit shitet në ankand 158 milionë euro 11/11/2015 48 komente Art, Shtypi admin
Kur Meryl Streep ishte veç një shëmtaraqe 11/11/2015 35 komente Art Blendi Salaj Blendi Salaj
A janë të ligjshme tabelat "Të shoqëruar" në hyrjet e shërbimeve publike? 11/11/2015 30 komente r.v
Qeveria synon të kriminalizojë shpifjen ndaj zyrtarëve të shtetit 11/11/2015 18 komente Gjergj Erebara Blendi Salaj
Rudolf Marku, fitues i Çmimit Kadare 11/11/2015 16 komente Kulturë, Shtypi admin
Reforma në Drejtësi: Ja njëra zgjidhje! 11/11/2015 11 komente Opinion Klodian Rado admin
Asnjë teori konspirative për mekanizmin e Antikytheras 11/11/2015 6 komente Shkencë, Shtypi admin
Huamarrja vendore – një treg për t’u zhvilluar dhe për të marrë pjesë 11/11/2015 admin
Kryeministri reagon ndaj reagimit, tërhiqet drafti 11/12/2015 104 komente Media Blendi Salaj
Diskutim: Nacionalizmi 11/12/2015 33 komente Opinion ViVa La DeMoCrAcIoN ViVa La DeMoCrAcIoN
Mbi Kandidatin e Blushit 11/12/2015 12 komente Klubi i librit Çapajev Gjokutaj bulkthi
Miqtë radikalë të Platonit 11/12/2015 1 komente Esse Slavoj Žižek admin
Lu: Reformës në drejtësi i tremben ministrat e korruptuar, deputetë kriminelë, gjykatësit e paaftë 11/13/2015 31 komente Shtypi admin
Një letër për Doktorin 11/13/2015 31 komente Shtypi Filip Çakuli Vlonjat
Tregu i Tiranës ul qepenat 11/13/2015 14 komente Foto e ditës admin
Shqipëria renditet ulët në indeksin e prosperitetit shoqëror 11/13/2015 10 komente Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Nëntor me diell e libra (mbi letërsi, Panair, ebook, Sufjani Stevens, Locke) 11/13/2015 7 komente Kulturë Darien Levani desaparacidos
“Entoni nuk ishte kriminel, vetëm një vrasje bëri” 11/13/2015 7 komente Shtypi admin
Vëllazërorja mbyllet 2-2; fitojnë shqiptarët! 11/13/2015 6 komente Sport, Shtypi admin
Franca në zi, me frikë, zemërim dhe mbështetje 11/14/2015 456 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Tmerr në Francë, dhjetra të vdekur në 6 ngjarje simultane 11/13/2015 68 komente Blendi Salaj
... 11/14/2015 6 komente Anonim
Rrjeti i imamëve që po radikalizon islamin e butë shqiptar përdori 600 milionë euro fonde 11/15/2015 46 komente Shtypi Ramiz Lladrovci Debris
11/15/2015 21 komente STALKER
Faleminderit Erdogan 11/15/2015 5 komente Robert Thomanikaj Pjer Thomas
... 11/15/2015 1 komente Anonim
Rradikalizmi islamik: frike per Shqiperine 11/15/2015 1 komente Leo
Emigracioni: Si po e ndryshon botën 11/15/2015 1 komente Bota, Shtypi admin
Të rinjtë i japin zë të ardhmes që duan 11/15/2015 admin
Të rinjtë e Tiranës përballë kryetarit të Bashkisë së Tiranës 11/15/2015 admin
Zëri i të rinjve në Bashkinë e Tiranës 11/15/2015 admin
Pengmarrje 11/16/2015 135 komente Opinion Justinian Topulli armir
Kurveleshi, një zonë me potenciale të larta turistike por e harruar mes malesh 11/16/2015 38 komente Shtypi, Turizëm gjembi
Punësimet e militantëve, SMS-ja që zbulon skemën 11/16/2015 13 komente Shtypi admin
Ndryshimet kryesore ligjore per Procedurat Tatimore 11/16/2015 6 komente Ekonomi, Shtypi kuazimondo
Konferenca Ipeshkvnore del hapur politikisht, ç’mendojnë katolikët për largimin e shqiptarëve dhe reformën në drejtësi 11/16/2015 6 komente Shtypi admin
Video: Let me explain... 11/16/2015 3 komente Bota, Video Leonard Seiti
Rrënjët e së Djathtës Fetare 11/16/2015 admin
Të rinjtë e Tiranës i japin zë problemeve 11/15/2015 admin
17 Nëntori - Historia (e shkurtër) e çlirimit të Tiranës 11/17/2015 117 komente TinyActsofRebellion
Franca në luftë. ISIS kërcënon Shtetet e Bashkuara 11/17/2015 105 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
E la vita continua (ose: Morricone 88 !) 11/17/2015 36 komente STALKER
Anullohet miqësorja Gjermani - Holandë, zbulohet një ambulancë e ngarkuar me eksploziv 11/17/2015 23 komente Blendi Salaj
Reforma në drejtësi, Lu: Persona të rrezikshëm lëvizin të lirë 11/17/2015 20 komente Ligj, Shtypi admin
... 11/17/2015 9 komente Anonim
Doganat, Kryeministri Rama shkarkon drejtuesit me rezultate të dobëta 11/17/2015 6 komente Blendi Salaj
Të tredhurit e djeshëm dhe veterinerët e sotëm të historisë (Pjesa e parë) 11/17/2015 5 komente Mos Humbisni Viktor Malaj alidemsi
Operacion antiterror në Saint Denis 11/18/2015 69 komente Ejona Selimi Anonim
Autoblinda dhe gaz lotsjellës në Prishtinë, situata acarohet në mbrëmje 11/18/2015 61 komente Kosova Blendi Salaj Blendi Salaj
Lexoni romane, luftoni për të drejtën e fjalës 11/18/2015 9 komente Kulturë Ian McEwan admin
Je suis muslim 11/19/2015 278 komente Sociale Odeta Berberi Blendi Salaj
Tek "Komuna e Parisit" 11/19/2015 68 komente Erion Kristo TinyActsofRebellion
Goditet rrjeti i drogës në Tiranë 11/19/2015 35 komente Shtypi Blendi Salaj
Ç’do kishin bërë batakçinjtë e sotëm të historisë në rrethanat e luftës (Pjesa e dytë) 11/19/2015 32 komente Mos Humbisni Viktor Malaj alidemsi
Molenbeek: Një lagje nën dyshim kolektiv 11/19/2015 17 komente Bota, Shtypi Blendi Salaj
Xhamitë jashtë kontrollit, emërohet imami në xhaminë e “xhihadistëve” 11/19/2015 14 komente Shtypi Blendi Salaj
Kazinotë dhe bastet sportive, deputetët duan moratorium, qeveria del kundër 11/19/2015 3 komente Ekonomi, Shtypi Herion Mesi Blendi Salaj
Studimi: Japonezët, britanikët më të ndershmit, kinezët, turqit, jo dhe aq 11/19/2015 2 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Kongoli: Shoqëria jonë, ende peng i së kaluarës 11/19/2015 1 komente Intervistë Suadela Balliu Blendi Salaj
... 11/19/2015 1 komente Anonim
A Forthright Fusion 11/19/2015 admin
Ekziston mbi themelin ilir një përbërës gjenetik trako-dak 11/20/2015 99 komente Gjuhësi admin
Terroristë marrin peng 170 vetë në një hotel në Mali, ngjarja mbyllet me 27 viktima 11/20/2015 47 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Çfarë kuptimi mendoni se ka flamuri shqiptar te revista ''The Economist''? 11/20/2015 43 komente Beluli
Sa shpesh e bëjnë çiftet e lumtura? 11/20/2015 41 komente Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Çitaku Daçiçit: Ne nuk do të kërkojmë lejen tuaj për të ushtruar të drejtën tonë 11/20/2015 24 komente Kosova Blendi Salaj
Me cilët lojtarë do shkoje në Francë (nëse do ishe në vend të Xhanit)? 11/20/2015 17 komente Sport Blendi Salaj Blendi Salaj
Dy vjet nga vdekja e Sokol Olldashit 11/20/2015 13 komente Entela Resuli Blendi Salaj
NATO lejon Serbinë të fluturojë mbi Kosovë 11/20/2015 12 komente Kosova, Shtypi Blendi Salaj
Letërsia e Andrea Camillerit 11/19/2015 9 komente Letërsi Blendi Salaj Blendi Salaj
FMN, kundër heqjes së taksave: Cënon sistemin, nxit evazionin 11/20/2015 7 komente Ekonomi, Shtypi Monda
Votohet dekriminalizimi, kush preket nga ligji dorëzon mandatin 11/20/2015 3 komente Ligj Blendi Salaj
Heronjë të refuzuar 11/21/2015 25 komente Kosova Ireshtansi h75
Bankers padit në arbitrazh Shqipërinë pas gjobës së tatimorëve 11/21/2015 23 komente Shtypi Gjergj Erebara kapo
Ish-drejtori i arrestuar zgjeron biznesin e tij në portin e Durrësit 11/21/2015 6 komente Reportazh, Shtypi Leonard Bakillari admin
Nga Aston Martin, tek Bentley, Lotus e BMW: Makinat më të bukura të James Bond 11/21/2015 5 komente Argëtim admin
Vjen dimri 11/22/2015 51 komente Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
Përse të rinjtë largohen nga vendi ? 11/22/2015 24 komente admin
Të rinjtë shqiptar ikin nga vendi në kërkim të lirisë 11/22/2015 1 komente admin
Histori nga qyteti i lumit të vdekur 11/22/2015 admin
Interesat e një piktori në konflikt me ambiciet e një Kryeministri 11/23/2015 133 komente Opinion, Politikë Gaia Gaia
Izraeli – një vend simbol i inovacionit 11/23/2015 89 komente Klubi i librit, Shtypi, Teknologji Adrian Civici Tirona-4ever
Video: "Përjetësisht të Panjohur" libri i sapobotuar nga Gjergj Xexo 11/23/2015 41 komente Letërsi xixa
Video: Një vend i rrallë në majat e Shqipërisë 11/23/2015 22 komente Kulturë, Shtypi, Turizëm Marin Mema Blendi Salaj
Ka sulme mbi imazhin e LSI-së, thotë Meta 11/23/2015 20 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Homo videns shqiptar 11/23/2015 16 komente Sociale Odeta Berberi OdetaB
A do të rehabilitojë Partia Socialiste figurat e ndritura të së majtës shqiptare? 11/23/2015 10 komente ACDC1
Rrathë III: "Pasqyrë", nga Anis Leka 11/23/2015 10 komente Video Anis Leka Blendi Salaj
Turizmi, biznesi shprehet i zhgënjyer nga mos ulja e TVSH-së 11/23/2015 4 komente Ekonomi, Turizëm Blendi Salaj
Partitë politike mbeten dera ku pushteti lokal troket për fonde 11/23/2015 3 komente Opinion, Politikë, Shtypi Vladimir Karaj gjembi
Sa mirë, por buxheti ku është? 11/23/2015 2 komente Ekonomi, Opinion and
Një litani mbijetese 11/23/2015 Letërsi Audre Lorde sol-nocturnus
Turqia rrëzon avionin rus. Putin: Thikë pas shpine 11/24/2015 157 komente Bota Blendi Salaj
Samaritani i mirë shpëton nga vdekja e sigurtë 11/24/2015 43 komente 24 karat, Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Qeveria vendos të regjistrojë IMEI-n, numrin që mundëson përgjimin e celularëve 11/24/2015 9 komente Shtypi Gjergj Erebara Blendi Salaj
Rini gjermane 11/24/2015 7 komente STALKER
Salman Rushdie: „Të luftosh për lirinë“ 11/24/2015 4 komente Intervistë Sabine Kieselbach admin
Trego qytetari 11/24/2015 3 komente Foto e ditës r.v
Një bombë e vogël shpërthen në qendër të Athinës 11/24/2015 2 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Letra publike për Ramën e ish mësueses së Gregut 11/25/2015 46 komente Arsim Entela Safeti Kasi Blendi Salaj
Propozimi radikal: Shkarkojini të 800 gjyqtarët e prokurorët që keni, e kanë bërë edhe vende të tjera 11/25/2015 41 komente Ligj, Shtypi Blendi Salaj
Ataturku e drejtoi Turqinë i dehur ?! 11/25/2015 34 komente Histori, Shtypi Blendi Salaj
Selami për VOA: Shqipëria republikë partiake. Lidershipi i PD nuk frymëzon 11/25/2015 15 komente Politikë Blendi Salaj
Sistemi i drejtësisë mbron padrejtësitë dhe korrupsionin 11/25/2015 15 komente Blendi Salaj
Sekretari Kerry, vizitë në Europë e Ballkan; shmanget Shqipëria 11/25/2015 13 komente Shtypi Blendi Salaj
Rreziku i përmbytjeve, ja harta e zonave problematike të Tiranës 11/25/2015 4 komente Kryesore Blendi Salaj
Në Kosovë opozita më 28 nëntor manifeston kundër marrëveshjeve dhe Qeverisë 11/25/2015 4 komente Kosova, Shtypi Blendi Salaj
... 11/25/2015 1 komente Anonim
Si mund të eliminohet ISIS? 11/26/2015 130 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
A ka orientim pro-rus në mediat shqiptare? 11/26/2015 71 komente Media, Shtypi Ben Cullufja
Mbi librin "Kujtime 1885-1925", me autor Eqerem bej Vlorën 11/26/2015 62 komente Klubi i librit Karl Marks
Kush na i prishi njerëzit? 11/26/2015 7 komente Opinion, Shtypi Ilir Hashorva Alba2265
Rrëfimet e vërteta të femrave të përdhunuara në diktaturë 11/26/2015 Shtepia e Librit
Ankesat anti-Shengen përbëjnë rrezik për Ballkanin 11/27/2015 21 komente Opinion Marcus Tanner Blendi Salaj
Rama së shpejti vizitë miqësore në Tiranë! 11/27/2015 16 komente Argëtim, Shtypi Lutfi Dervishi kapo
Kryebashkiaku Veliaj përuron rrugën e rikonstruktuar “Dritan Hoxha” 11/27/2015 15 komente Sociale, Shtypi Blendi Salaj
Tri dit' Shqipni 11/27/2015 10 komente Histori Anita Kadriu machitewa
Revolta e një nëne: Gjykata e liroi, por do ta vras unë atë që më vrau djalin e vetëm 11/27/2015 6 komente Ligj Blendi Salaj
Basha: Në 8 dhjetor nisim përballjen për largimin e qeverisë 11/27/2015 3 komente Politikë, Shtypi Blendi Salaj
“Fiks Fare”, jeta tjetër e natës në Tiranë 11/27/2015 2 komente Sociale, Shtypi admin
"Dhuna ekonomike" ndaj grave 11/27/2015 Sociale, Shtypi Blendi Salaj
Trok trok 11/27/2015 XhaTani
Përzierje aromash dhe sjelljesh, 1 11/28/2015 73 komente Argëtim Pjer Thomas Pjer Thomas
Gëzuar festat e nëntorit 11/28/2015 49 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
28 Nëntor, 2015 në Prishtinë 11/28/2015 45 komente Kosova Monda
Rrëfim i padëgjuar më parë për Isa Boletinin 11/28/2015 28 komente Histori Fetah Bahtiri Ben Cullufja
Futini në burg horrat! Ja ç’i kanë bërë Tiranës 11/28/2015 12 komente Ambienti, Shtypi Mentor Kikia Alba2265
Crazy Amy? Jo dhe aq, jo! 11/29/2015 56 komente STALKER
Xhihadizmi : një revoltë gjeneracionale dhe nihiliste 11/29/2015 42 komente Opinion, Shtypi Olivier Roy armir
SEXI, ENDE TABU 11/29/2015 11 komente admin
Nëntor i ftohtë mes dehjes së turmave 11/29/2015 10 komente Opinion Ergys Mertiri Al bano
       NDERI & VIRGJËRIA 11/29/2015 1 komente admin
NDERI DHE VIRGJËRIA 11/29/2015 1 komente admin
Marrëzia e Konçesioneve 11/30/2015 12 komente Ekonomi, Shtypi Al bano
Pse duhet t’i porositini librat tuaj tani para datës 10 dhjetor! 11/30/2015 Shtepia e Librit