Postimet e muajit Korrik 2013

Seksioni Autori Postuar nga
Kush është Myslym Shyri ? 7/1/2013 280 komente Cen Cen Durim-madhi
Kulmak 7/1/2013 91 komente Letërsi Emigrant Anonim
LUCE në UNESCO, pjesë edhe Shqipëria me 7400 fotografi 7/1/2013 28 komente Histori, Kulturë Monda
"Shërbime sekrete jashtë çdo kontrolli!" 7/1/2013 14 komente Bota, Shtypi Eliana Xhani admin
Laç, vendi ku shteti quhet kaos 7/1/2013 7 komente Reportazh, Shtypi Ben Andoni admin
Flirt me totalitarizmin 7/1/2013 5 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali Magno
Një abetare e rrallë më shumë se 100-vjeçare 7/1/2013 2 komente Gjuhësi Tomor Osmani Monda
Elegjia e Tretë 7/1/2013 admin
Kryetari i ardhshëm i Partisë Demokratike: __________ 7/2/2013 521 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Zv.drejtori i Policisë: Të rrëzojmë Edi Ramën! 7/2/2013 118 komente Shtypi Stalin
“Shqiptarët zgjodhën korrupsionin më demokratik” 7/2/2013 76 komente Fred Abrahams village-bey
Si Lord Bajroni, dikur 7/2/2013 29 komente Foto e ditës Roland Tasho Monda
Njerëzit 7/2/2013 20 komente Letërsi Arlinda Guma flo
Kulpër 7/2/2013 8 komente Anonim
Rama për "Kathimerini": "Acari" në marrëdhëniet Greqi-Shqipëri mbaroi 7/2/2013 3 komente 24 karat Redi
Elegjia e Katërt 7/2/2013 1 komente admin
I Dashuri Porfirias 7/2/2013 admin
Dogleg_fv 7/2/2013 Anonim
"A ka ndonjë nga administrata sot?" 7/3/2013 237 komente Monda
Fjalorth i vogël i politikës shqiptare 7/3/2013 87 komente Pa Kategori admin
Industria e rëndë stakon filtrat e ajrit 7/3/2013 33 komente Ambienti Bardha Nergjoni Nils Holgersson
Faleminderit John Withers 7/3/2013 25 komente Politikë, Shtypi Andrea Stefani kuazimondo
Aktori Demir Hyskja: Si e përjetova “vdekjen” para 3 muajsh 7/3/2013 12 komente Personazh, Shtypi Juxhin Mustafaraj Monda
Si kuptohet kush është krijuesi i një llogarie fallso në twitter? 7/3/2013 8 komente eklipsi
Alpine village with brothel 7/3/2013 Anonim
Në Flakën Fatale 7/3/2013 admin
Te pakten nje postim ne rrjetet sociale 7/3/2013 UnjamNJESH
Misioni i të tretit 7/3/2013 admin
Si kuptohet kush është krijuesi i një llogarie të rreme në twitter? 7/3/2013 eklipsi
Qeveria e re, me program emergjence deri në dhjetor 7/4/2013 247 komente Shtypi Gaia
Thjeshtë sa për kujtesë, gara e brendshme në PD më 1999 7/4/2013 233 komente Opinion, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
Kryetari i ri i PD votohet me 22 Korrik, Olldashi dhe Basha 2 kandidatët finalë 7/4/2013 179 komente Politikë, Shtypi 'Bama
Kryeministër në detyrë është ky që flet përditë? 7/4/2013 71 komente grava
Ndërtime pa leje brenda natës 7/4/2013 34 komente Ambienti admin
Meta, gjysëm e vërteta 7/4/2013 23 komente Opinion, Shtypi Andi Bushati xhibi
Lana pas një shiu vere 7/4/2013 23 komente Mjedisi, Shtypi Blendi Salaj Blendi Salaj
Misioni i të tretit 7/4/2013 22 komente Opinion Arbër Zaimi admin
Ç’ndodhi me të majtën?!* 7/4/2013 19 komente Kritik
Hyrja 7/4/2013 4 komente Anonim
Mendime për ekonominë shqiptare 7/4/2013 4 komente admin
…htë 7/4/2013 1 komente Anonim
Qyteti me B 7/4/2013 1 komente Anonim
Alibia e turmës 7/4/2013 Letërsi Arianit Roshi arianit roshi
A ka nevojë Shqipëria për një revolucion politik? 7/5/2013 173 komente r.v
Ndonjë sugjerim për pushimet e verës? 7/5/2013 162 komente kuazimondo
Reeker kritikon ashpër Vetëvendosjen 7/5/2013 153 komente Kosova admin
Emrat paraprakë të qeverisë së Rama-Meta 7/5/2013 90 komente Politikë, Shtypi olsi
Vota e bardhe: Bilanci pas zgjedhjeve 7/5/2013 48 komente Shtypi Vladimir Karaj xhibi
Sa seriozisht e kanë? 7/5/2013 41 komente Cen Cen Durim-madhi
Si të kuptoj nëse tregu ka nevojë ose jo për produktin tim? 7/5/2013 40 komente asking
Teatri, koha dhe jeta e Margarita Xhepës 7/5/2013 28 komente Personazh, Shtypi Monda
Përkthyesi/ia juaj i/e preferuar? 7/5/2013 26 komente Arturo
Rama vs Berisha: Foto-fjalimet 7/5/2013 26 komente Politikë xhibi
I zënë peng 7/5/2013 5 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Letër: Franc Kafka për Felice Bauer 7/5/2013 4 komente Shtepia e Librit
Motër mjeksore 7/5/2013 Anonim
Pa censurë - 54? 7/6/2013 349 komente tropizma
Kastriot Islami sipas Partisë Demokratike 7/6/2013 51 komente 24 karat, Shtypi xhibi
Tour de France: Peter Sagan merr fitoren e parë 7/6/2013 26 komente Sport peshku i kuq
Varja cione 7/6/2013 14 komente Letërsi Fiqiri Fiqiri
Kombi dhe feja 7/6/2013 12 komente admin
Rrëzimi i Morsit dhe rrëzimi i demokracisë 7/6/2013 10 komente Opinion, Shtypi Ruben Avxhiu armir
Pllaka majolike 7/6/2013 2 komente Anonim
Varreza Detare (shumica) 7/6/2013 1 komente admin
Pedigree 7/6/2013 Anonim
Interesi privat, interesi publik dhe shpresa 7/6/2013 admin
Kombi dhe feja 7/6/2013 admin
Interesi privat, interesi publik dhe shpresa 7/6/2013 admin
Masakra e Borovës, djali i nazistit: Kërkoj falje 7/7/2013 452 komente Histori, Shtypi Enkelejda Skënderasi xhaelga
Rreth zbatimit të parimit "një anëtar, një votë" 7/7/2013 424 komente Opinion, Shtypi Aleksandër Meksi Shvejk
Alma Lama braktis "Vetëvendosje!" 7/7/2013 207 komente Kosova, Politikë Blendi Salaj
Poltroni në avion? 7/7/2013 52 komente Cen Cen Durim-madhi
Të çfarë race janë këto dhen? 7/7/2013 31 komente Histori, Shtypi xhibi
A ka në Tiranë linja autobuzash për në Europë? 7/7/2013 28 komente enka
I have been 7/7/2013 24 komente blete
Befas rruga 2: Një thikë 7/7/2013 10 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Një valë 7/7/2013 5 komente Anonim
I had forgotten 7/7/2013 blete
Rama apel shqiptarëve: Nëse dëshironi të rilindim vendin, më çoni CV-të 7/8/2013 449 komente Shtypi admin
Kthim në shtëpi 7/8/2013 148 komente Letërsi, Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Përkeqësohet situata në Egjipt 7/8/2013 55 komente Bota Monda
Karburantët nëpër pallate, duhet një ligj që t’i ndalojë 7/8/2013 22 komente Sociale, Shtypi Laura Stefa Monda
Shantazh ndaj Shtetit? 7/8/2013 17 komente Acarim Nervash, Shtypi Shvejk
Kopshti i dashurisë 7/8/2013 2 komente Letërsi William Blake wasabi
Kafka i “tremb” përkthyesit 7/8/2013 Shtepia e Librit
Vetëvendosja mbron Alma Lamën nga sulmet e forumit mysliman 7/9/2013 206 komente Kosova olsi
Arka e zbrazur e sukseseve 7/9/2013 76 komente Ekonomi Alqi Kociko admin
Ndodhitë zgjedhore të Rrogozhinës në sytë e një vëzhguesi 7/9/2013 33 komente Oerd Bej admin
Arben Malaj: Kryesia dhe Asambleja u kthyen në struktura memece 7/9/2013 26 komente Intervistë, Shtypi Aristir Lumezi effkey
Kinë: Ndërtesa më e madhe në botë, 1.7 milionë m2 7/9/2013 17 komente Bota Monda
Dhe sekreti është… indiferenca 7/9/2013 16 komente admin
Soditje shpirtërore 7/9/2013 10 komente Letërsi Charles Baudelaire Monda
Intelektualët - veprimtarë kundërkonformiste me vizione idealiste 7/9/2013 4 komente Esse Zyhdi Dervishi Monda
Respect: When you feel especially sad, by Dritëro Agolli 7/9/2013 3 komente blete
Thjesht per sqarim… 7/9/2013 2 komente gjergji
Sonatë Prilli 7/9/2013 1 komente admin
Katër Leksione nga Kriza Globale që duhet të nxjerrim ne shqiptarët 7/9/2013 admin
Amvisë 7/9/2013 Anonim
Ndërtimet me dhe pa leje në bregdet 7/10/2013 274 komente Ambienti Monda
Vendi më patriotik? 7/10/2013 96 komente UnjamNJESH
Vendosni diçiturën - 149 7/10/2013 28 komente Diçitura Blendi Salaj Blendi Salaj
Telefon 1994 (pj.1, 2) 7/10/2013 27 komente Letërsi aleister aleister
Nuk mjafton treshi 7/10/2013 1 komente Opinion, Shtypi Flaka Surroi admin
... 7/10/2013 1 komente Anonim
SHENIM PER KRITIKET E APLIKIMEVE ONLINE 7/10/2013 admin
51.6 + 48.8 + 27.5 = 4 7/11/2013 162 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Serbia nuk duhet të heshtë për gjenocidin 7/11/2013 74 komente Ballkan, Shtypi Marinko Sekuliq admin
Ku ka humbur Rezart Taçi? 7/11/2013 49 komente alidemsi
Një kërkesë modeste 7/11/2013 48 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Shvejk
Arti dhe letersia ne Shqiperine post-moniste nga syri i nje politikani dhe shtetari 7/11/2013 36 komente Anonim
Po tani cili do të na e ketë fajin? 7/11/2013 33 komente Opinion, Shtypi Fatos Baxhaku peshku i kuq
Bie edhe Shkolla e Magjistraturës: Avokati i Berishës zgjidhet drejtor, Llalla braktis votimin 7/11/2013 32 komente Ligj, Shtypi admin
Campo dei Fiori (nga Czeslaw Milosz) 7/11/2013 13 komente Anonim
Hiqi cicat që të kanë rënë te pjata e supës… 7/11/2013 Media, Politikë Filip Çakulli Timi
Kurani dhe biblat shqiptare ... 7/11/2013 Letërsi Xha tani XhaTani
Programi, Haxhinasto: Shërbim shëndetësor falas? Të mbajmë sistemin aktual 7/12/2013 87 komente Intervistë, Shtypi xhaelga
Sa duhet të paguhen mjekët? 7/12/2013 79 komente ani
Botohet në Gjermani Atlasi i Paragjykimeve Europiane 7/12/2013 48 komente Satirë admin
Mungesa e kontrollit dhe prishja e ndërtimeve për spektakël 7/12/2013 32 komente Reportazh Vladimir Karaj Shvejk
Në kujtim të heroit Bekim Berisha 7/12/2013 26 komente Kosova, Shtypi Nexhmedin Spahiu STALKER
Kaimani i rrethuar 7/12/2013 12 komente Opinion, Shtypi Gjergji_N Gjergji_N
West 7/12/2013 4 komente Anonim
Filtri i Kalmanit 7/12/2013 1 komente Anonim
Presion për aksionet e ARMO-s (?) 7/13/2013 79 komente Ekonomi Teuta Shamku finisterre
Nuk ke pse më do 7/13/2013 74 komente Letërsi Leonard Cohen Monda
Home made goodies 7/13/2013 47 komente enka
Vendosni diçiturën - 150 7/13/2013 46 komente Diçitura Roland Tasho Blendi Salaj
Romela Begaj: Ku janë rrogat tona? Shteti po na largon vetë 7/13/2013 40 komente Sport, Shtypi admin
Shoqërore 7/13/2013 36 komente Esse, Shtypi Albin Kurti Illyricum Sacrum
Sjellja e çuditshme e kryeministrit në pritje 7/13/2013 24 komente Opinion, Shtypi Armand Shkullaku Obi-Wan
Pasqyrë e vjetër shkodrane 7/13/2013 19 komente Letërsi Ernest Koliqi Monda
Malcolm S. 7/13/2013 Anonim
Home made goodies 7/13/2013 enka
Përgjigje djalit të Berishës, nga Adrian Thano, kryeredaktor i DITA 7/14/2013 192 komente Politikë, Shtypi Timi
Si, pse mund të bëhet "sehir"? 7/14/2013 129 komente Sociale Monda
A do t’i hapin dosjet parlamenti i ri?! 7/14/2013 120 komente Opinion, Shtypi Ardian Ndreca xhibi
Komunizma, një kolerë që shkatërron shpirtin 7/14/2013 48 komente Histori Mit’hat Frashëri village-bey
Rikthim i grabitjeve me maska? 7/14/2013 20 komente Shtypi admin
Armiku 7/14/2013 3 komente Letërsi Emigrant Anonim
Nga qyteti u larguan të gjithë 7/14/2013 2 komente Letërsi Xha tani XhaTani
Of Expats and Astronauts 7/14/2013 1 komente admin
Partner, where art thou? 7/14/2013 Anonim
Protesta ndaj vendimit në çështjen Zimmerman 7/15/2013 246 komente Bota, Shtypi Michael Bowman admin
E vërteta mbi martirizimin dhe Besëlidhjen e Mallakastrës 7/15/2013 43 komente Histori, Shtypi Xhevdet Shehu 'Bama
Rruga katër vjet me vonesë 7/15/2013 31 komente Kryesore V. Qyrfyci Blendi Salaj
Godar3D ! 7/15/2013 20 komente STALKER
Zotëria me këmishë të bardhë 7/15/2013 5 komente Letërsi shkinaks shkinaks
FMN si alibi për mungesën e vullnetit politik 7/15/2013 4 komente Opinion, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
Frikëra sybardha të lumit 7/15/2013 Anonim
Kur nuk e kemi lexuar diktaturën 7/16/2013 70 komente Opinion, Shtypi Agim Baçi Shvejk
“Riciklimi dhe Rilindja” 7/16/2013 63 komente Opinion Koloreto Cukalli admin
Shtëpi pranë Kalasë së Prezës 7/16/2013 52 komente Ambienti, Shtypi admin
Ikja e trunit ? 7/16/2013 40 komente Cen Cen Durim-madhi
Ervisi, 10-vjeçari që fiton bukën duke i rënë daulles... 7/16/2013 25 komente Sociale Ermelinda Hoxhaj 'Bama
Ne, shqiptarët në Egjipt 7/16/2013 25 komente Histori, Shtypi Fatos Baxhaku pse sterio
Sulmet e parakohshme të demokratëve po ndihmojnë të majtën 7/16/2013 8 komente Politikë, Shtypi Ruben Avxhiu Tafuti
Roli i ndryshuar i universiteteve, rasti shqiptar 7/16/2013 4 komente Opinion, Shtypi Valbona Nathanaili Hoppa
Kafe guri 7/16/2013 2 komente Anonim
Zgjohet Burgaj!!!! 7/16/2013 2 komente 'Bama
Si mund ... 7/16/2013 1 komente asking
Varri i peshkut 7/16/2013 Letërsi peshku i kuq
Kthjelltesia nuk na është një zgjedhje 7/16/2013 Anonim
Fatos Lubonja mbi “krimet” e Ramush Haradinaj 7/17/2013 265 komente Opinion Lizandër Saraçi
Vendosni diçiturën - 151 7/17/2013 68 komente Diçitura Blendi Salaj Blendi Salaj
Një përgjigje 7/17/2013 61 komente Opinion, Shtypi Baton Haxhiu Anonim
Si ta hash Tiranën me çapa të vogla 7/17/2013 37 komente Acarim Nervash, Ambienti, Sociale Anushka Anushka
Nacionalizmi, patriotizmi, fashizmi 7/17/2013 37 komente Esse Arbër Zaimi admin
Alibeaj: Berisha duhet të mbetet violinë e parë në PD 7/17/2013 28 komente Politikë peshku i kuq
Cila është dega më e mirë në universitetet shqiptare? 7/17/2013 27 komente UnjamNJESH
“I like things that look like mistakes” 7/17/2013 13 komente STALKER
Pse Marksi kishte të drejtë 7/17/2013 13 komente admin
Trazira në parajsë 7/17/2013 10 komente Shtypi Slavoj Žižek STALKER
Një manifest i postmodernizmit 7/17/2013 4 komente Esse Gazmend Krasniqi statusquo
Nacionalizmi, patriotizmi, fashizmi 7/17/2013 admin
Pse Marksi kishte të drejtë 7/17/2013 admin
Kafe guri 7/17/2013 Anonim
Koherenca e Vetëvendosjes 7/17/2013 admin
Election day (nga “Kopshti 24”) 7/17/2013 Anonim
Koherenca e Vetëvendosjes 7/17/2013 admin
Në HARDtalk Rama premton të mposhtë korrupsionin 7/18/2013 196 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Mjaft me heronj që abuzojnë me pushtetin 7/18/2013 112 komente Intervistë, Shtypi Shvejk
Haradinaj paralajmëron padi ndaj Fatos Lubonjës 7/18/2013 54 komente xhaelga
A është vota e votuesit shqiptar ajo që vendos për liderit e tij? 7/18/2013 50 komente Politikë maksmeto
Mendoni se Gjergj Kastrioti s'ka marr meritën që i takon në nivel ndërkombtar? 7/18/2013 45 komente r.v
Arka e Noehit apo Friga 7/18/2013 14 komente Letërsi Martin Camaj Monda
Gjë me shi 7/18/2013 Anonim
Magji shqiptare: Hapu Susam dhe përrallat e 1001 kutive 7/19/2013 187 komente Zgjedhje Monda
FU Texas! 7/19/2013 73 komente admin
Mbi vrasësit e tjerë 7/19/2013 56 komente Shtypi Arben Idrizi Shvejk
Ta ringjallim shqipen me një standard të vdekur 7/19/2013 21 komente Opinion, Shtypi Doan Dani Shvejk
Mitologjia shqiptare me zana e djaj, por pa zota 7/19/2013 20 komente Kulturë, Shtypi Arshi Pipa Monda
21 Janari, jep dorëheqjen gjykatësi Papajani, fëmijët e Veizit: 180 mln lekë dëmshpërblim 7/19/2013 14 komente Ligj admin
Tuneli 7/19/2013 1 komente Letërsi Florenc Shahini Florenc Shahini
Endemike 7/19/2013 Anonim
Pushteti në Universitet 7/19/2013 admin
Tetor i vonë 7/19/2013 Anonim
Pushteti në Universitet 7/19/2013 admin
Tym Kavaje 7/19/2013 Anonim
Femër bioritmi 7/19/2013 Anonim
Pasojat e rrezatimit: ja si duken lulet, frutat dhe perimet e Fukushimës 7/20/2013 110 komente Mjedisi finisterre
Beteja fitore përpara na presin 7/20/2013 70 komente 24 karat xhibi
Kompania kineze CSCEC do të ndërtojë Rrugën e Arbrit 7/20/2013 55 komente Ekonomi, Shtypi peshku i kuq
Vendosni diçiturën - 152 7/20/2013 35 komente Diçitura admin
Ditari i nje kinofileje 7/20/2013 34 komente Art, Shtypi Ledi Kasapi ledi.k
Unë jam një grabitës 7/20/2013 17 komente Satirë Loer Kume admin
Lëçitësi 7/20/2013 10 komente Esse Mitrush Kuteli Monda
Ndarja e pushteteve si farsë demokratike 7/20/2013 7 komente Opinion, Shtypi Artan Fuga peshku i kuq
O, ju pastë partia! 7/20/2013 5 komente Opinion, Shtypi Fatos Baxhaku xhibi
Krimi i monstrës “intelektuale” 7/20/2013 4 komente Kosova, Shtypi JAKUP KRASNIQI kutjeter
Apoteoza e punësimit 7/20/2013 admin
Apoteoza e punësimit 7/20/2013 admin
Fi 7/20/2013 Anonim
Edhe ti, Dolores 7/20/2013 Anonim
PD: Pa transparencë të plotë, nuk njohim zgjedhjet 7/21/2013 251 komente Politikë Monda
"Made in Japan" dhe mundesite ne tregun shqiptar 7/21/2013 195 komente Bota blendi jp
Sistemi duhet ndryshuar dhe jo domosdoshmërisht njerëzit?! 7/21/2013 51 komente Lo storione
Video - Shqiptarët në kampet e Hungarisë dhe Francës 7/21/2013 16 komente Video admin
Ali Podrimja (28 gusht 1942 - 21 korrik 2012) 7/21/2013 9 komente Letërsi spiritus
Fshati i huaj me I 7/21/2013 Anonim
Kolegji Zgjedhor pranon ankesën e PS-së, rinumërimi në Lezhë i pavlefshëm 7/22/2013 101 komente Shtypi xhibi
Zgjedhjet në Partinë Demokratike 7/22/2013 82 komente Blendi Salaj
Kontrata me Blair do të kushtojë, por cili xhep do ta paguajë ? 7/22/2013 61 komente Shtypi LEFTI
Koleksioni i rrallë fotografik i Shqipërisë së 1922 7/22/2013 46 komente Kulturë Robert Elsie admin
Kur mësonim gjuhë të huaja 7/22/2013 31 komente Gjuhësi, Shtypi Armand Plaka Monda
Akira Kurosawa: Ëndrra 7/22/2013 20 komente Art, Shtypi Ledi Kasapi ledi.k
T’ia mbathësh nga politika 7/22/2013 11 komente Opinion Arbër Zaimi admin
Bluzi i fundit, për t’u lexuar ndonjë ditë 7/22/2013 6 komente desaparacidos
Një ngjarje jo dhe aq historike 7/22/2013 6 komente Opinion, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
Lodhje Ballkani, 7/22/2013 5 komente Anonim
How Peace Corps and the Internet are Making the World Smaller 7/22/2013 admin
Vdekja e tokës 7/22/2013 Anonim
T’ia mbathësh nga politika 7/22/2013 admin
Lulzim Basha trashëgon PD-në 7/23/2013 214 komente Politikë, PD Blendi Salaj
A kemi krizë të poezisë? 7/23/2013 112 komente Kulturë, Shtypi Ergys Mertiri statusquo
Theth-Valbonë: Odat malësore që hapën dyert e u bënë hane 7/23/2013 100 komente Turizëm Gladiola Bendaj Monda
Nënamerika 7/23/2013 36 komente Klubi i librit Ervin Hatibi admin
Fuqia e fjalës 7/23/2013 25 komente Esse Vedat Kokona Monda
Të drejtat e shkrimit i rezervon MAPO apo unë? 7/23/2013 17 komente STALKER
Kanadezët marrin lejen për 2.3 tonë ar 7/23/2013 9 komente Shtypi peshku i kuq
A po krijohet një "Jugosllavi e re ekonomike"? 7/23/2013 8 komente Ballkan, Shtypi Dragan Maksimoviq, Bahri Cani admin
Jimmy Rogerit me katër 7/23/2013 Anonim
Nënamerika 7/23/2013 admin
Rama paraqet strukturën e Qeverisë së re 7/24/2013 251 komente Politikë AlbaniaProud
Shqip, pse po? 7/24/2013 133 komente argendis
“Enver Hoxha pati lidhje intime me Edit Piaf, si u njohen ne baret e Parisit” 7/24/2013 91 komente Histori gjembi
Ç'besimi i përkiste Einstein-i? 7/24/2013 76 komente Hipnotizuesssi
Projekti i pasqyrave në Rjukan, Norvegji 7/24/2013 45 komente Bota, Teknologji Blendi Salaj Blendi Salaj
PD 2.0: Rilindja e infektuar nga Doktori 7/24/2013 36 komente Opinion, Shtypi Andi Bushati xhibi
Mbi kandelet e makinës 7/24/2013 16 komente Valde
Sa vlen një orgji piroteknike, e sinqertë dhe optimiste?? 7/24/2013 13 komente STALKER
Cicërima e fundit për zogjtë shtegtarë 7/24/2013 8 komente Ambienti Harabel
Kanal rrënje 7/24/2013 5 komente Anonim
Mirënjohja është emocion njerëzor pothuajse inekzistent 7/24/2013 2 komente gjergji
Zhgënjimore 7/24/2013 Anonim
Pa censurë - 55 7/25/2013 345 komente Anonim
tralala-ja që po dëgjon - 34 7/25/2013 345 komente olsi
Lavdia e Skllavit 7/25/2013 236 komente Esse, Shtypi Hysamedin Feraj Monda
Zgjedhjet në PD, Patozi: Garë false. Berisha gaboi 7/25/2013 128 komente Politikë, Shtypi AlbaniaProud
Bush rruan kokën, solidaritet ndaj 2 vjeçarit me leuçemi 7/25/2013 96 komente Foto e ditës peshku i kuq
Zbulohet skema e vërtetë e qeverisë së ardhshme 7/25/2013 64 komente Satirë, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
Vendosni diçiturën - 153 7/25/2013 25 komente Diçitura Blendi Salaj Blendi Salaj
Edhe një herë mbi kronikën e zezë 7/25/2013 20 komente Media Blendi Salaj Blendi Salaj
Shqiptaria si terra incognita e politologjisë europiane 7/25/2013 13 komente Esse Gérard Vincent admin
Shenja të këqija 7/25/2013 7 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja peshku i kuq
Anmiku në shtëpi 7/25/2013 6 komente Përrallë nga e kaluara Ernest Koliqi Monda
Ankthi i lidhjes (së të tjerëve) 7/25/2013 5 komente admin
Detaj i parëndësishëm 7/25/2013 4 komente Histori, Shtypi David Whitley gre_wireless
S'ka zhvillim pa zhvillim njerëzor 7/25/2013 1 komente admin
Të patundshmet 7/25/2013 Anonim
Shqiptaria si terra incognita e politologjisë europiane 7/25/2013 admin
Një tribut për Pier Paolo Pasolinin 7/25/2013 Art Ledi Kasapi ledi.k
Futbolli shqiptar në rritje? 7/26/2013 143 komente Sport peshku i kuq
Përurohet shtatorja, teto Ollga kthehet në Tushemisht 7/26/2013 113 komente Art, Shtypi village-bey
Kultura e dhunës 7/26/2013 15 komente Pa Kategori, Shtypi Artan Fuga peshku i kuq
Zanati i Kanosjes: 1. Pëlhura e Kërcënimeve 7/26/2013 6 komente Letërsi Artrit Bytyçi admin
21 Janari, Komiteti i OKB: Të shqetësuar për procesin, fajtorët të dalin para drejtësisë 7/26/2013 2 komente Ligj, Shtypi Erjona Rusi Monda
Sahati i lig 7/26/2013 Anonim
Kërkesat për Lulzim Bashën 7/26/2013 Opinion Sami Repishti village-bey
O Zalo 7/26/2013 Anonim
Flet Faik Konica 7/27/2013 49 komente Personazh Fan S. Noli Monda
Dyshimi që duhet të ndjekë qeverinë e re 7/27/2013 44 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Shvejk
Fëmijët dhe lajmet televizive 7/27/2013 37 komente Sociale Gëzim MEKULI peshku i kuq
Shqipëria 20 vite më parë 7/27/2013 25 komente Reportazh, Shtypi Karl Kaser village-bey
Bëhet zyrtare: Patenta me pikë, 59 gjobat për shoferët 7/27/2013 14 komente Sociale, Shtypi peshku i kuq
Një vit pune 7/27/2013 14 komente Politikë, Shtypi Bujar Nishani admin
Me pak Petro Marko, brigadë Garibaldi dhe Hudson 7/27/2013 6 komente Anonim
7/27/2013 1 komente Anonim
Përsëlodhur 7/27/2013 1 komente Anonim
Baleti në Kosovë, shumë talent, aspak investim 7/27/2013 admin
Vlorë, tre persona vriten, 2 mbeten të plagosur 7/28/2013 349 komente Kryesore peshku i kuq
Të jetë vallë flori dhe po na e marrin të huajt? 7/28/2013 104 komente snife
Misioni i Partisë Demokratike 7/28/2013 83 komente Opinion, Shtypi Shinasi Rama galile
Makina me qera 7/28/2013 33 komente Vlonjat
Misioni i (pa)mbaruar i FRD-së 7/28/2013 20 komente Opinion, Shtypi Afrim Krasniqi xhibi
Meqenëse sytë 7/28/2013 13 komente Letërsi Parid Teferiçi Anonim
Lakra, karrota 7/28/2013 4 komente Fiqiri
Era vaj bajamesh 7/28/2013 1 komente Anonim
Shqipëria 1978 7/29/2013 296 komente Përrallë nga e kaluara olsi
Asaj 7/29/2013 58 komente Letërsi Lumo Skëndo Monda
Çfarë nuk ia vlen të lexojmë 7/29/2013 34 komente Klubi i librit, Shtypi Agron TUFA tropizma
Shqiptarët, këta racistë të ligj 7/29/2013 26 komente Opinion, Shtypi Halil Matoshi Shvejk
Sjell makinë nga Anglia në Shqipëri? 7/29/2013 15 komente verehesapi
Gjykata e Lartë i jep fund Gërdecit, vendos refuzimin e ankimimeve të Prokurorisë 7/29/2013 11 komente Ligj, Shtypi Monda
Përkthim nga "Xixa të zeza" (ArB eLo) 7/29/2013 4 komente wasabi
Foto, tradhëti dhe politikë 7/29/2013 3 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali peshku i kuq
Cfarë mendoni mbi transparencën e financave publike? 7/29/2013 admin
Në provincë bie vazhdimisht shi 7/29/2013 Letërsi Florenc Shahini
Është xhami/qendër tregtare 7/30/2013 140 komente Ambienti Alma Demiraj Blendi Salaj
Dhërmiu, perla që po shkatërrohet dhe ku shërbimi nuk justifikon çmimin 7/30/2013 109 komente Shtypi Dorina Bilbili olsi
Çfarë parashikon e majta për financat publike, masat dhe reformat që priten të merren 7/30/2013 42 komente Ekonomi, Shtypi peshku i kuq
Privatizim toke? 7/30/2013 10 komente asking
Borchardt: Po, dëshmitarëve në Kosovë u bëhet presion të heshtin 7/30/2013 8 komente Intervistë, Shtypi Shvejk
Sa në mes nuk ishte barnatori 7/30/2013 7 komente Letërsi Emigrant Anonim
Një tribut për Pier Paolo Pasolinin 7/30/2013 desaparacidos
Qeveria e re, Rama shpall emrat e 19 ministrave 7/31/2013 485 komente Kryesore, Politikë peshku i kuq
Wild Wild West - koburet në brez 7/31/2013 170 komente Sociale Monda
Vendosni diçiturën - 154 7/31/2013 77 komente Diçitura Blendi Salaj
Pak histori duke ndodhur 7/31/2013 45 komente Blendi Salaj
Jezusi historik, kontroversial, shumë larg atij që paraqitet në Bibël 7/31/2013 40 komente Feja, Shtypi UnjamNJESH
Dilemat e krizës që po vjen 7/31/2013 40 komente Ekonomi, Shtypi Ervin Qafmolla Monda
Prof. Nelson Çabej, shqiptaro-amerikani që ka tronditur opinionin akademik me teorinë e tij të evolucionit 7/31/2013 39 komente Shkencë Dalip Greca village-bey
Sfida e korrupsionit në Shqipëri 7/31/2013 7 komente Politikë, Shtypi AlbaniaProud
Kundër Zotit të Majmunëve 7/31/2013 5 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali Shvejk
Basha thirrje krerëve të minibashkive: Mos toleroni asnjë ndërtim pa leje 7/31/2013 5 komente Shtypi olsi
Dritarja e bardhë 7/31/2013 desaparacidos