Postimet e muajit Qershor 2013

Seksioni Autori Postuar nga
Eksploziv banesës së kreut të PD-së në Vlorë, reagon dega e PS: Distancohemi nga akti 6/1/2013 170 komente Shtypi admin
Rrugë e mundimshme 6/1/2013 101 komente Reportazh Pjer Thomas Pjer Thomas
Venecia: Art nga e gjithë bota. Kosova në Bienale për herë të parë 6/1/2013 13 komente Art Monda
Bad Leonfelden 6/1/2013 Anonim
Rrugë e mundimshme II 6/2/2013 198 komente Reportazh Pjer Thomas Pjer Thomas
Arrestimi i heronjve dhe fushata e Tiranës 6/2/2013 15 komente Kosova, Shtypi Ilir Kulla alidemsi
Asnji premtim për trashëgiminë kulturore 6/2/2013 13 komente Opinion, Shtypi Ardian Ndreca wasabi
Valias - Simboli i demokracisë quhet gërmadhë 6/2/2013 7 komente Reportazh Ben Andoni admin
Trashëgimia kolonialiste britanike 6/2/2013 2 komente Bota, Shtypi Monda
Jardìn de Ayora 6/2/2013 1 komente Anonim
Epitafi i munguar 6/2/2013 1 komente Letërsi Florenc Shahini Florenc Shahini
Kryqin fletës dhe mirupafshim në Taksim Square 6/3/2013 189 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukalli Shvejk
Vajza me të kuqe 6/3/2013 175 komente Satirë Renato Kalemi admin
A ndikon përkatësia gjinore në qasjen ndaj botës dhe sidomos në fusha, çështje të caktuara? 6/3/2013 136 komente spiritus
Vendosni diçiturën - 141 6/3/2013 73 komente Diçitura Beluli
Libri "Ishulli Ruzvelt" 6/3/2013 38 komente Anonim
Si shkruhet në shqip? 6/3/2013 36 komente Dionsyus
Vera e bukur 6/3/2013 35 komente Letërsi Yves Bonnefoy Monda
Shoqëria civile duhet t'i paraprijë revolucionit! 6/3/2013 33 komente Opinion Benjamin Barber admin
Letërsia shqipe, ende e pazbuluar 6/3/2013 31 komente Kulturë, Shtypi Anonim
Dhe nëse Media nuk vjen tek ti, ti shkon tek Media 6/3/2013 22 komente Bota, Foto e ditës, Media Blendi Salaj
E vërteta e Motër Tones 6/3/2013 11 komente Art Gëzim Qendro admin
Gun Hill Road at night 6/3/2013 1 komente Anonim
Retro 6/3/2013 Anonim
Rrugë e mundimshme III 6/4/2013 175 komente Reportazh Pjer Thomas Pjer Thomas
Kam nisë të plakem 6/4/2013 78 komente Letërsi shkinas shkinaks
Barin ose lekët 6/4/2013 49 komente Opinion Andi Kananaj STALKER
KQZ: Televizionet të pranojnë kasetat e partive ose gjobiten 6/4/2013 39 komente Politikë, Shtypi Fation Binjaku xhibi
E përditësuar: Mejsi del me sukses pas 12 orësh operacion 6/4/2013 37 komente Shëndetësi Blendi Salaj Blendi Salaj
Kur bisedojnë për gratë… 6/4/2013 14 komente Letërsi Luljeta Lleshanaku Anonim
Prostitucion kulturor në bulevardin e Tiranës 6/4/2013 14 komente Art, Kulturë Eleni Laperi Magno
MEK në TR 6/4/2013 11 komente H2O
Puna që (s)fisnikëron njeriun 6/4/2013 6 komente admin
Pa pasion, por… chic! 6/4/2013 1 komente STALKER
Puna që (s)fisnikëron njeriun 6/4/2013 admin
Kryeministri shfaqet i rinuar në spotin elektoral 6/5/2013 343 komente Media Blendi Salaj Blendi Salaj
Një mesazh nga ShBA 6/5/2013 142 komente Foto e ditës Blendi Salaj
Berisha e Basha janë duke bërë një lojë të rrezikshme 6/5/2013 123 komente Stalin
Saimir Pirgu, fëmija i Metalurgjikut, Don Alfredo i botës 6/5/2013 95 komente Intervistë Saimir Pirgu lirikashqiptare
Sa % e rrogës do më iki në taksa pas 23 qershorit? 6/5/2013 94 komente Cen Cen Durim-madhi
Mjaft më me ju - gazetarë llogoresh 6/5/2013 70 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja I_Pakapshem
A mos është e tepruar apo e meritojmë këtë linçim? 6/5/2013 57 komente Timi
Sondazhi i tretë i IPR Marketing në Ora News 6/5/2013 42 komente Politikë Blendi Salaj
Vulëhumbur... 6/5/2013 25 komente admin
Elinda Marku: Në Shqipëri kemi poezi pa poetë! 6/5/2013 15 komente Intervistë, Shtypi Jorida Pasku Anonim
Dy lajme pranë e pranë 6/5/2013 5 komente Acarim Nervash admin
... 6/5/2013 2 komente Anonim
Do the cacti die? 6/5/2013 Anonim
Small talk with a brokenhearted 6/5/2013 Anonim
Rrugë e mundimshme IV 6/6/2013 252 komente Reportazh Pjer Thomas Pjer Thomas
Vendosni diçiturën - 142 6/6/2013 102 komente Diçitura olsi
Unë sot protestova për Shqipërinë, jo për Turqinë 6/6/2013 78 komente Opinion, Shtypi Historia-ime.com klajdi
Bubullimat e Bubullimës 6/6/2013 54 komente Arsim Monda
Ndal blerjes – shitjes së votës! 6/6/2013 19 komente Opinion romi.
Natasha Lako dhe Behar Gjoka në bashkëbisedim për poezinë 6/6/2013 18 komente Letërsi Anonim
Anëtarja e një KZAZ: Ta tregoj nga bërryli unë 6/6/2013 16 komente Zgjedhje Gjergji_N
Të na rrojë Gjin Gjoni 6/6/2013 14 komente Acarim Nervash Bulkthi bulkthi
Eposi i Kreshnikëve - Përplasje Shqipëri-Kosovë për aplikimin në UNESCO 6/6/2013 13 komente Ballkan, Shtypi Fatmira Nikolli Monda
Poezitë e vdekjes 6/6/2013 9 komente Opinion, Shtypi Ervin Qafmolla pse sterio
Fushata tallava dhe shtirake me krizën 6/6/2013 6 komente Opinion, Shtypi Ben Andoni I_Pakapshem
Berisha është ose fajtor, ose i paaftë 6/6/2013 4 komente Opinion Rexhax rexhax
Caput mundi 6/6/2013 1 komente Anonim
Mos më fol 6/6/2013 1 komente Letërsi ArB eLo Anonim
. 6/6/2013 Anonim
6/6/2013 Anonim
We Have a Dream! 6/7/2013 559 komente Sport pjetermustakuqi
Si shkrimi i blogjeve më ka shpëtuar jetën, dhe tregime të tjera të trimërive letrare 6/7/2013 41 komente Letërsi Artrit Bytyçi admin
Lak 6/7/2013 35 komente Letërsi Erina Pavle Çoku Erina Pavle Çoku
Qyteti i vjetër 6/7/2013 20 komente Letërsi Rudi Erebara Anonim
Shqipëri 6/7/2013 2 komente Letërsi xhatani XhaTani
Halli i Fuatit 6/7/2013 2 komente Fiqiri
Dera e mbylli atë… 6/7/2013 1 komente Letërsi Andi Meçaj Anonim
Prime numbered visions 6/7/2013 Anonim
Pa çensurë - 52 6/8/2013 437 komente Anonim
Të emëruarit e "Kuvendit të Tiranës"? 6/8/2013 146 komente Gjergji_N
Paragjykimet tona 6/8/2013 112 komente Opinion Ardian Ndreca Monda
In memoriam: Nazim Hikmet 6/8/2013 23 komente Përkthim eni turkeshi enka
Fondacioni "Trashëgimnia kulturore pa kufij": Të mos politizohet trashëgimia kulturore 6/8/2013 15 komente Kulturë Monda
Teatër 6/8/2013 13 komente Letërsi Yves Bonnefoy wasabi
. 6/8/2013 Anonim
Destinacionet më të mira europiane 6/9/2013 110 komente Internet, Shtypi LEFTI
Të jetë me mish "Sallami" që hanë shqiptarët? 6/9/2013 86 komente grava
Ashtu si dikur! 6/9/2013 80 komente KAVIR
Çfarë zgjidhjesh konkrete këshilloni ju? 6/9/2013 65 komente Afrimi
Hesht shikimin 6/9/2013 27 komente Letërsi Ermira Mustafai statusquo
Media norvegjeze: Tifozi me lazer verboi portierin tonë. Normale, ishim në Ballkan 6/9/2013 25 komente Sport, Shtypi Dora_Noli
Ditë qershori në vitin 2029 6/9/2013 17 komente Satirë, Shtypi Pëllumb Kulla Shvejk
M’u drejtua ëmbël 6/9/2013 12 komente Anonim
Tre poezi 6/9/2013 1 komente Letërsi Paul Celan wasabi
Qeskë çaji 6/9/2013 admin
Shënime të përcipta për Hoxhën e shumëshitur 6/10/2013 285 komente Klubi i librit a priori a priori
Sapo u bë e dhunshme 6/10/2013 195 komente Blendi Salaj
NSA vs "Jeta, liria dhe kërkimi i privatësisë" 6/10/2013 175 komente Bota Monda
Gëzuar 135-vjetorin e Lidhjes së Prizrenit! 6/10/2013 38 komente Politikë Lizander Saraçi Lizandër Saraçi
Sa %? 6/10/2013 37 komente 'Bama
Tirania e shumicës dhe dëshpërimi i pakicës… 6/10/2013 19 komente Esse Besnik Baka gjipeja
ora e vizatimit 6/10/2013 6 komente Fiqiri
Nje eksperience me Courseren! 6/10/2013 5 komente admin
Utopia 6/10/2013 Anonim
Kundër së keqes më të vogël 6/11/2013 344 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Të gjithë kundër gjuhës së urrejtjes. Reagimet ndaj Irfan Salihut 6/11/2013 271 komente Kosova, Shtypi Stalin
Vendosni diçiturën - 143 6/11/2013 139 komente Foto e ditës Asterisk Asterisk
Pilates në Tiranë? 6/11/2013 46 komente finisterre
“360 Gradë”, Spahiu : Nëse PS-LSI marrin 80 deputetë largohem nga AK dhe nga Shqipëria 6/11/2013 20 komente Shtypi (er.nu/m.a/BalkanWeb) LEFTI
Në emër të atit e të birit… 6/11/2013 5 komente STALKER
Flutura Açka, më e mira në “Prishtina 2013” me “Kukullat nuk kanë atdhe” 6/11/2013 1 komente Shtepia e Librit
Kush i shpiku dasmat?! 6/12/2013 168 komente admin
Vota = Tre sheqer, tre miell, dy vaj, tre makarona, një supë, tre oriz 6/12/2013 162 komente Acarim Nervash swed
Bota shqiptare e ndarë prej provincializmit 6/12/2013 79 komente Intervistë Mehmet Kraja Monda
Anti! 6/12/2013 68 komente Opinion Sokol Shameti admin
Urgjente 6/12/2013 39 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Jemeni njeh zyrtarisht pavarësinë e Kosovës 6/12/2013 29 komente Kosova, Shtypi admin
Unë eci në rrugën time 6/12/2013 11 komente Letërsi Xha tani XhaTani
A funksionon Vizion Plus pa paretën Tring në valët satelitore? 6/12/2013 3 komente akurti
Rreshti që mungonte 6/12/2013 1 komente Letërsi Issac Bashevis Singer Monda
Utopia 2 (almost done) 6/12/2013 Anonim
KRENAR PER PS 6/12/2013 admin
PS premton të kthejë mbrapsht ndryshimet Kushtetuese 6/13/2013 638 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Mesazh i rrallë elektoral II 6/13/2013 463 komente snife
Për të na shërbyer apo për të na pushtuar 6/13/2013 87 komente Acarim Nervash Valer Pinderi Uniteti Mendo Pozitiv
Ti ke dy lopë dhe humor fushate 6/13/2013 63 komente Monda
Na dinë për budallenj 6/13/2013 18 komente Ekonomi, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
Ç’ka zonja që nuk luan me qenin ? 6/13/2013 12 komente Fiqiri
Kujdes! Dikush është futur në kompjuterin tuaj, ja zgjidhja! 6/13/2013 4 komente Internet Snife snife
E kundërta e ligjit dhe çështja gjinore 6/13/2013 2 komente admin
Stuck in South 6/13/2013 1 komente Anonim
Washington Vetëvendosjes: Ndërroni qasjen nëse doni të bashkëpunoni me ne 6/14/2013 68 komente Kosova Monda
Financat në krizë?! 6/14/2013 40 komente Ekonomi, Shtypi admin
Kafshata e bukës apo vaska e floririt? 6/14/2013 10 komente Ekonomi Luan Shahollari Timi
EULEX-i dhe krimet e luftës 6/14/2013 9 komente Opinion BERND BORCHARDT Shvejk
Amfiteatri i Durrësit, 1 nga 7 monumentet më të rrezikuara në Europë 6/14/2013 4 komente Kulturë, Shtypi Alma Mile admin
Instati, jo PS-ja 6/14/2013 2 komente admin
Me apo pa model, përballë krizës?! 6/14/2013 2 komente Opinion, Shtypi Përparim Kabo admin
Venn’s 6/14/2013 Anonim
Beads 6/14/2013 Anonim
Llov Trajengell Shkodran: Toma-Dizenjatorja-Pashuku 6/14/2013 24 karat 'Bama
Ndërkohë në Tiranë... 6/15/2013 84 komente Acarim Nervash, Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Kongresmeni amerikan: Amerika i është mirënjohëse Shqipërisë dhe Berishës 6/15/2013 69 komente Shtypi Hoppa
Për mua punojnë 68 skllevër 6/15/2013 25 komente Bota Klaus Jansen admin
Libra shqip online? 6/15/2013 12 komente asking
Rishikim i Pavarësisë 6/15/2013 10 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Shvejk
Sa kushton një «invalid»? 6/15/2013 5 komente Opinion, Shtypi Doan Dani Shvejk
Mulberry Sunday (fv) 6/15/2013 1 komente Anonim
1 6/15/2013 1 komente Letërsi ArB eLo admin
A new(world)comer (no)history 6/15/2013 Anonim
Inagurohet tuneli i Krabës 6/16/2013 386 komente Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
Hapet autostrada Tiranë-Elbasan. Kërcënohet ekipi i "Fiks Fare" 6/16/2013 212 komente Shtypi admin
Mos e besoni po deshët 6/16/2013 158 komente Godo
Spektakël në Prishtinë 6/16/2013 31 komente Sport, Shtypi Br3dharaku
Importe mitingjesh 6/16/2013 25 komente Foto e ditës, Shtypi admin
Karrema për askënd 6/16/2013 19 komente Letërsi Odiseas Elitis Monda
Zanat postmoderne të malit mediatik 6/16/2013 Esse Boiken Abazi admin
Rama : Vëzhguesit e huaj më duken si spektatorë në një mort, s’iu besoj 6/16/2013 Intervistë (m.a/Gazeta Shqiptare/BalkanWeb) LEFTI
Sonte në TV: Arrestimi i Berishës në vitin 2000 6/17/2013 352 komente Media, Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Pa çensurë - 53 6/17/2013 298 komente tropizma
Letër emigranteve 6/17/2013 117 komente Politikë Gazmend Oketa Obi-Wan
Rumsfeld merr Dekoratën e Flamurit, uron taksë të sheshtë për ShBA-në 6/17/2013 83 komente 24 karat Blendi Salaj
Kadare: Pushtimi osman nuk i ka mbrojtur shqiptarët nga sllavët 6/17/2013 77 komente Intervistë Mimoza Cika-Kelmendi Beluli
Ditari i një të miture, në faqen e parë 6/17/2013 52 komente Media Blendi Salaj
Çne që Arvizu takohet me krerët e bashkive të majta? 6/17/2013 30 komente Cen Cen Durim-madhi
Ku është "Vetro energy"? 6/17/2013 15 komente galile
Amik Kasohuro në një rrëfim për burgun dhe letërsinë 6/17/2013 4 komente Shtepia e Librit
Fëmijëritë e këputura 6/17/2013 4 komente Reportazh, Shtypi Elda Spaho Bleta Monda
Isha në ëndërr 6/17/2013 2 komente Letërsi Tahar Ben Jelloun wasabi
Heloise 6/17/2013 2 komente Anonim
23 qershori, jo thjesht zgjedhje, por fundi i një epoke 6/18/2013 355 komente Intervistë, Shtypi spiritus
Njerëzit në mitingjet e fushatës 6/18/2013 201 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Rohrabaher kërkon hetim për Ramën: Pagoi për foton me Obamën 6/18/2013 165 komente Politikë, Shtypi Hoppa
Na duhet nje mur 6/18/2013 7 komente admin
Ibuprofen Times News 6/18/2013 1 komente Anonim
Daniel Waples - Solo me hang drum 6/18/2013 Argëtim, Art, Muzikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Ka plazh këtë vit në Shqipëri apo jo ? 6/19/2013 139 komente Neuer
Banka Botërore: Kriza ka thelluar varfërinë në Shqipëri 6/19/2013 34 komente Ekonomi, Shtypi admin
Kush do qante për RTSH-në? 6/19/2013 26 komente Opinion Ervin Qafmolla admin
Këngë dashurie: Unë dhe ti 6/19/2013 22 komente Përkthim shkinaks shkinaks
Festa 6/19/2013 1 komente Letërsi Florenc Shahini Florenc Shahini
Shqipëria, kostelacioni i thyer evropian! 6/19/2013 1 komente Opinion Dionis Xhafa Dionis Xhafa
Our acidic memories tear each-other to pieces, 6/19/2013 Anonim
“Rilindja” dhe shembulli “Papavrami” 6/20/2013 509 komente Opinion, Shtypi Armand Maho xhimi
"Berisha vrau më 21 janar kushëririn tënd, Ziver Veizin!" 6/20/2013 198 komente Pa Kategori, Shtypi Gjergji_N
Policia na tërhoqi zvarrë, u përplaste kokat njerëzve në furgona 6/20/2013 122 komente Shtypi Magno
Taksa mbi të ardhurat personale, duhet të jetë progresive apo e sheshtë? 6/20/2013 51 komente Ekonomi admin
A e urren Google Shqipërinë? 6/20/2013 24 komente dori
Shuhet James Gandolfini nga një infarkt miokardial në Itali 6/20/2013 18 komente Shtypi peshku i kuq
Monitorimi i zgjedhjeve, 4 ambasada amerikane “mësyjnë” në 12 qarqe 6/20/2013 13 komente Shtypi, Zgjedhje Bledar Hoti admin
Për analistët, me dashuri 6/20/2013 3 komente Kritik
Decimal 6/20/2013 1 komente Anonim
Profecitë e gabuara të ekonomistëve 6/20/2013 admin
How unlikely 6/20/2013 Anonim
Mbi demonstratat popullore në Turqi 6/20/2013 admin
Shtypi i huaj mbi zgjedhjet në Shqipëri 6/21/2013 274 komente Zgjedhje Magus
Arvizu largohet pas zgjedhjeve 6/21/2013 90 komente Politikë, Shtypi maksmeto
Katarsis në dekadencë 6/21/2013 40 komente Opinion, Shtypi Elis Buba admin
Ëndrra e një nate vere... 6/21/2013 31 komente admin
Berisha në Top Story 6/21/2013 18 komente Afrimi
Më ngacmon një gulç 6/21/2013 8 komente Letërsi Xha tani XhaTani
Komente mbi një protestë 6/21/2013 4 komente tropizma
Pas ligjit për shamitë qëndron frika 6/21/2013 3 komente admin
Flamuri 6/21/2013 1 komente desaparacidos
A black preacher in subway 6/21/2013 Anonim
Pas ligjit për shamitë qëndron frika 6/21/2013 admin
Një ditë larg nga votimet; dy nga demostratat 6/22/2013 266 komente Eksperiment PF
Vendosni diçiturën - 146 6/22/2013 47 komente Diçitura Beluli
Incidente para zgjedhjeve 6/22/2013 41 komente Politikë Blendi Salaj
Ndalohen simpatizantët e PS, tentuan të pengonin drejtorin e doganës teksa blinte vota 6/22/2013 30 komente loni
Vendosni diçiturën - 145 6/22/2013 25 komente Argëtim, Diçitura L-M
Përpiqem më kot të rikrijoj 6/22/2013 15 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Nuk ka pragmatizëm që mund të justifikojë mungesën e votës së protestës! 6/22/2013 11 komente Alidea
Queer state of the union 6/22/2013 Anonim
Got to go away from this city, 6/22/2013 Anonim
Gurët 6/22/2013 Letërsi Ed Martini Ed Martini
Shqipëria pret 6/23/2013 552 komente Zgjedhje admin
Shqipëria voton 6/23/2013 443 komente Zgjedhje admin
Shqipëria voton - 23 Qershor 2013 6/23/2013 430 komente Zgjedhje Blendi Salaj Blendi Salaj
Taksat – një debat jo i plotë? 6/23/2013 admin
Pier i - Upper West Side 6/23/2013 Anonim
30 MINUTA PER TE BERE HISTORI 6/23/2013 admin
Numërohet, vëzhgohet 6/24/2013 540 komente Zgjedhje admin
Opozita në avantazh të thellë 6/24/2013 431 komente Zgjedhje Blendi Salaj Blendi Salaj
Pritja vazhdon 6/24/2013 288 komente Zgjedhje admin
Sondazh: Përse mendoni se ka humbur Aleanca për Punësim e Integrim? 6/24/2013 105 komente bulkthi
Wish list për qeverinë e re? 6/24/2013 84 komente mrroklla
Words of the day: longing and love 6/24/2013 Anonim
Deri tani 6/25/2013 527 komente Zgjedhje admin
Përplasje kulturore 6/25/2013 339 komente admin
Ç'ndodh në PD mbas humbjes së zgjedhjeve? 6/25/2013 174 komente Art Changed the World
Zhvillime në PD 6/25/2013 98 komente Blendi Salaj
Corriere Della Sera ironizon Flamur Nokën 6/25/2013 25 komente 24 karat admin
Kafja e mëngjesit dhe zgjedhjet 6/25/2013 25 komente XYZ
Oh, orët 6/25/2013 14 komente Letërsi Mario Quintana Monda
Fushata 6/25/2013 8 komente Esse Rudian Zekthi Shvejk
Detyra do jetë imja, pushteti do jetë juaji 6/25/2013 admin
January stigmatized by its 21 6/25/2013 Anonim
Berisha jep doreheqjen 6/26/2013 544 komente Blendi Salaj
Numërimi drejt përfundimit 6/26/2013 516 komente Zgjedhje admin
Rama: "Detyra do të jetë imja, pushteti do të jetë juaji" 6/26/2013 97 komente Zgjedhje admin
TAP fiton kundrejt Nabucco West 6/26/2013 60 komente Ekonomi Blendi Salaj
“Brahmanët” metafizikë të medias shqiptare 6/26/2013 5 komente Opinion, Shtypi Fatos Tarifa Monda
Dy tregime (verore) 6/26/2013 1 komente Letërsi xhatani XhaTani
Mekanika e Dorëshkrimit 6/26/2013 1 komente admin
Trupi i Gruas 6/26/2013 admin
Fundi i një epoke? 6/27/2013 539 komente Politikë, Zgjedhje admin
Kuvendi i ri - Lista e deputetëve 6/27/2013 268 komente Politikë Monda
Berisha ikën, Basha-Topalli beteja për postin e kreut PD 6/27/2013 152 komente Shtypi Laprakse
Zëri i popullit, tashmë opozitar 6/27/2013 144 komente Politikë, Shtypi admin
Kush do te jete kryetari (ose kryetarja) e PD-se ? 6/27/2013 60 komente galile
Vota sipas filtrit të fitores Meta 6/27/2013 45 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja peshku i kuq
Egjipti njeh pavarësinë e Kosovës 6/27/2013 19 komente Kosova, Shtypi olsi
Protesta e Vetëvendosjes: 68 të arrestuar dhe 17 police të lënduar 6/27/2013 16 komente Kosova admin
Të paktën 7 arsye pse duhet të ruhet taksa e sheshtë në Shqipëri 6/27/2013 4 komente admin
Dal nga Porta 6/27/2013 1 komente admin
the Concession of Sali Berisha and the End of an Era in Albania 6/27/2013 admin
Trupi i Vërtetë 6/27/2013 admin
Duve Flet 6/27/2013 admin
Rama Kryeministër, Meta Kryetar i Kuvendit 6/28/2013 493 komente Blendi Salaj
Cila është gjëja e fundit që ju ka shkrirë së qeshuri? 6/28/2013 271 komente twintip
Lubonja: Berisha nuk është tërhequr realisht, por do e drejtojë PD-në në prapaskenë 6/28/2013 181 komente Intervistë Shvejk
Dritëhijet e mesazhit të 23 qershorit 6/28/2013 80 komente Opinion, Shtypi Blendi Kajsiu spiritus
Rama: Do të sjellim model të ri 6/28/2013 75 komente Intervistë admin
Qysh bre kshu Aleanca Kuq e Zi, dhe ai tjetri? 6/28/2013 74 komente mrroklla
Abuzime në ministrinë e Kserës 6/28/2013 17 komente Kryesore Blendi Salaj
“Pranvera arabe” e mediave online në shembjen e sistemeve politike! 6/28/2013 5 komente Media, Shtypi Dionis Xhafa Dionis Xhafa
FRM: Komunikatë me rastin e çlirimit të Kosovës 6/29/2013 83 komente 24 karat, Kosova Anonim
Brazil - Spanjë: KonKup 2013 6/29/2013 79 komente Sport Beluli
Memepolitike 6/29/2013 36 komente Blendi Salaj
Franz Kafka, një mister letrar 6/29/2013 19 komente Personazh Kersten Knipp Monda
Intervistë me Nonda Varfin 6/29/2013 8 komente Përkthim, Shtypi Alda Bardhyli Monda
Murtaja në qytet 6/29/2013 6 komente Letërsi Ed Martini Ed Martini
Let’s go to China town, 6/29/2013 3 komente Anonim
Elegjia E Parë 6/29/2013 1 komente admin
Emri i Vërtetë 6/29/2013 1 komente admin
Time to be your breakfast coffee 6/29/2013 1 komente Anonim
Partia e Fortë vazhdimisht në forcim e sipër 6/29/2013 1 komente admin
Uncomfortably numb 6/29/2013 Anonim
Eshtë koha të flasim për "berishizmin" 6/30/2013 480 komente Politikë Gaia
A do të tentojë Ushtria nje grusht shteti ne Egjipt? 6/30/2013 153 komente STALKER
Antishqiptari Bollano deputet në Kuvendin e ri, Dule në qeveri 6/30/2013 121 komente Politikë olsi
Në pikën më të lartë të Llogarasë 6/30/2013 61 komente Foto e ditës Shvejk
Vendosni diçiturën - 148 6/30/2013 44 komente Diçitura bulkthi
Zhdukja e Kënaqsisë 6/30/2013 40 komente Letërsi Rudian Zekthi admin
Madhështia e shpërfillur e thjeshtësisë 6/30/2013 35 komente Opinion, Shtypi Andrea Stefani alidemsi
Kompania shteterore e gazit ne Azerbajxhan do te ndertoje rrjetin e shperndarjes se gazit ne Shqiperi 6/30/2013 28 komente Ekonomi, Shtypi olsi
Ndoshta një mëngjes 6/30/2013 admin
Elegjia e Dytë 6/30/2013 admin