Postimet e muajit Prill 2013

Seksioni Autori Postuar nga
Sinjale se LSI po lë koalicionin qeverisës 4/1/2013 473 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
A do ketë më letra të tjera ... ? 4/1/2013 11 komente swed
Di gjë njeri pse s'po ndihen shumë politikanët këto ditë? 4/1/2013 10 komente gjembi
Përkthimi si krijim 4/1/2013 4 komente Esse Gazmend Krasniqi Jo
Öblarn 4/1/2013 2 komente Anonim
“Profecitë” romaneske të Orwell-it dhe Kadaresë 4/1/2013 1 komente Esse Gjovalin Kola Anonim
1 prilli 2013 në web 4/1/2013 1 komente eklipsi
1 prilli 2013 në web 4/1/2013 eklipsi
Tridhjetë e dy vjeç, udhëtar i së dielës. 4/1/2013 desaparacidos
PS zyrtarizon ftesën për koalicion me LSI 4/2/2013 585 komente Shtypi admin
Zhgënjim për diçka që nuk ka ekzistuar! 4/2/2013 230 komente Opinion, Shtypi Andi Bushati I_Pakapshem
Ndërkohë, sot dhe nesër mbrëma 4/2/2013 186 komente Sport Beluli Beluli
Në QSUT nuk ka medikamente 4/2/2013 65 komente Shëndetësi Alma Demiraj Blendi Salaj
Vlora pas pavarësisë - Një tog me plehra 4/2/2013 22 komente Reportazh Ben Andoni Monda
Thjesht qenia 4/2/2013 21 komente Letërsi Wallace Stevens wasabi
Socialistët e thjeshtë: Shpulla facebookut Edi Ramës 4/2/2013 17 komente Acarim Nervash admin
Qeveri teknike? 4/2/2013 13 komente oscar pistorius
Europa, në krizë për shkak të Kishës dhe partive 4/2/2013 9 komente Esse, Shtypi Ben Blushi loloto
Kryebashkiaku i Selanikut: “Vorioepiri” nuk ekziston 4/2/2013 8 komente Ballkan, Shtypi Plarent Shehu admin
Marku: Vota kundër, protestë ndaj dekreteve amorale 4/2/2013 4 komente Ligj, Shtypi Fation Binjaku admin
Me një lëmsh në grykë po shkon dhe kjo verë 4/2/2013 4 komente Letërsi Prec Zogaj Anonim
Ata që libra ju thonë të lexoni… 4/2/2013 2 komente desaparacidos
LSI zyrtarizon largimin nga qeveria 4/3/2013 347 komente Politikë I Pakapshem
FRD apo AKZ? 4/3/2013 272 komente B.K.
“Zemërata online” të zhgënjyerit përballë pragmatistëve 4/3/2013 123 komente Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
E munde me aritmetikë 4/3/2013 119 komente Acarim Nervash, Shtypi Sokol Balla spiritus
Pesë objekte / sende 4/3/2013 96 komente Fiqiri
Ilir Meta dhe marrëveshja me PD 4/3/2013 64 komente Opinion, Shtypi Blendi Fevziu admin
Mehmet Shehu qeshi me Çufon 4/3/2013 27 komente Shtepia e Librit
Ndryshimet në qeveri, zëvendësohen portofolet që mbante LSI, Selami ministër 4/3/2013 12 komente Shtypi xhaelga
Sporti Shqiptar në prag falimenti ! 4/3/2013 10 komente Acarim Nervash, Shtypi XhaTani
PBB në 2012-n, 1.6% dhe "gota gjysmë bosh e FMN-së" 4/3/2013 2 komente Ekonomi, Shtypi ARD KOLA Monda
Rama: 21 janari varet vetëm nga 23 qershori 4/4/2013 415 komente Politikë Edi Rama admin
Sa deputetë mendoni qe do marrë AK e FRD? 4/4/2013 207 komente brendo
Film për Dick Marty, Kusturica të shpallet “persona non grata” në Kosovë 4/4/2013 172 komente Kosova Monda
Do ishte mirë të mos vendosnit foto nëpër komente... 4/4/2013 61 komente admin
Si gjithnje i juaji, Edi Rama 4/4/2013 50 komente Politikë pjetermustakuqi
Nuk vjen pranvera, jo 4/4/2013 33 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Si ta lexojmë historinë pa e zotëruar atë! 4/4/2013 31 komente Opinion, Shtypi Gilman Bakalli Shvejk
A vazhdojnë të importohen plehrat nga jashtë? 4/4/2013 10 komente UnjamNJESH
Muzikali në Teatrin e Operas: “Si dashurohej në vitet ’70" 4/4/2013 9 komente Art, Shtypi Monda
Serbi - Kosovë: BE mbyll formalisht dialogun 4/4/2013 4 komente Kosova, Shtypi admin
Rubaira të Omar Khajamit në shqipërimin e Sejfulla Maleshovës 4/4/2013 2 komente Përkthim, Shtypi village-bey
Një i dashur për shopping 4/4/2013 admin
Një i dashur për shopping 4/4/2013 admin
Pakti i parisë dhe arixhofkat e shtypit 4/5/2013 119 komente Opinion, Shtypi Shenasi Rama Alidea
Shqipëria: Vitet 1992 - 2013 4/5/2013 104 komente ilir-jani
"Offshore Leaks" - Sekrete të strehave tatimore 4/5/2013 64 komente Ekonomi Monda
Eugène Boudin, një zbulim 4/5/2013 19 komente Art xyz XYZ
Çmimi 4/5/2013 10 komente Shtypi Fatos Baxhaku admin
Raporti luftarak i njeriut me fetë sipas Kazanxaqis 4/5/2013 5 komente Klubi i librit, Shtypi Valeria Dedaj Monda
Çfarë kanë bërë romakët për ne? 4/5/2013 3 komente alisat
tralala-ja që po dëgjon - 30 4/6/2013 366 komente olsi
A jeni gati për 7 prillin? 4/6/2013 221 komente Endrity
Kisha Ortodokse Beogradit: Mos prano kushtet e BE për Kosovën! 4/6/2013 200 komente Kosova gjembi
Urim nga varri i Kodrës: Zoti e shpëtoftë të majtën nga Edi Rama 4/6/2013 96 komente Politikë Blendi Salaj
Bulqizë, 45-vjeçarja humb jetën tragjikisht duke mbledhur krom 4/6/2013 79 komente Sociale, Shtypi finisterre
Rama-Meta, fundi i politikës elektorale 4/6/2013 75 komente Shtypi Blendi Kajsiu Shvejk
A keni fluturuar me Wizz Air? 4/6/2013 17 komente noshKaido
Shqipëria ashpërson dënimet për krimin e vrasjes 4/6/2013 13 komente Ligj Ani Ruci finisterre
Dashuria 4/6/2013 7 komente Letërsi Ed Martini Ed Martini
Humanizëm dhe pasion 4/6/2013 3 komente Histori Marin Haxhimihali finisterre
Pozicioni i Republikës Parlamentare në Shqipëri 4/6/2013 2 komente Politikë, Shtypi Romeo Gurakuqi Gaia
Aleanca Kuq e Zi: 7 Prill pa Berishën 4/7/2013 170 komente Blendi Salaj
Vritet në lokal nate balerina 26 vjeçe, policia identifikon autorin 4/7/2013 129 komente Shtypi noshKaido
2 milionë euro - 6 muaj rrugë 4/7/2013 115 komente Foto e ditës Alba2265
Pse duhet të udhëtojmë 4/7/2013 114 komente Opinion, Shtypi Uniteti Mendo Pozitiv Uniteti Mendo Pozitiv
I gjithë realiteti është ndërveprim 4/7/2013 106 komente Shkencë Carlo Rovelli finisterre
Hapen portat e Fierzës 4/7/2013 104 komente Acarim Nervash, Shtypi Gjergji_N
Bar-biblioteka dhe birra letrare 4/7/2013 56 komente Argëtim Monda
Moralistë versus Pragmatistë 4/7/2013 54 komente Opinion, Shtypi Vladimir Karaj LEFTI
Robert Bisha – Theme from “Udha e shkronjave” 4/7/2013 2 komente desaparacidos
Flet historiani i njohur, Pëllumb Xhufi: Peticioni për historinë, me maraz anti-Turqi 4/8/2013 354 komente Intervistë finisterre
Vdes Zonja e hekurt 4/8/2013 220 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Beograd: Marrëveshja edhe zyrtarisht nuk pranohet 4/8/2013 35 komente Kosova, Shtypi admin
Policia dhunon tifozët dhe operatorin e TCH 4/8/2013 28 komente Sport, Shtypi admin
Sistemi i drejtësisë: Mirësevini në Rrumpall land 4/8/2013 5 komente Ligj, Shtypi galile
Iniciativa “Vota e bardhë”: Bëj bojkot- vota shkon kot! 4/9/2013 278 komente Shtypi, Zgjedhje Shenasi Rama finisterre
Përdorni celularin kur i jepni makinës dhe a keni bërë ndonjëherë aksident? 4/9/2013 111 komente Patek Philipe
Të paktën një gënjeshtër! 4/9/2013 84 komente Opinion, Shtypi Andi Bushati I_Pakapshem
7 Prilli 1939: Mosnjohje dhe mosmirënjohje! 4/9/2013 55 komente Opinion, Shtypi Sami Repishti village-bey
Kodra, që po i ha Currilat 4/9/2013 45 komente Reportazh Ben Andoni Monda
“Java e vlerave Rome”, Tabaku: Shkollë dhe banesa sociale për komunitetin 4/9/2013 30 komente Pa Kategori, Shtypi Shvejk
Jetë e zakonshme 4/9/2013 19 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Do ta shkruajë Neruda historinë nga e para? 4/9/2013 10 komente Personazh, Shtypi Astrid Prange De Oliveira, Aida Cama Monda
A duhet te rritet borxhi publik shqiptar ne raport me PBB mbi 60%? 4/9/2013 8 komente admin
Nishani: Referendumi për mbetjet, më 22 dhjetor ’13 4/9/2013 6 komente Ambienti, Shtypi bota e lire
Tradhtaret gazmore 4/9/2013 2 komente admin
Shkenca e të fjeturit gjumë 4/9/2013 Sociale UnjamNJESH
Tradhtaret gazmore 4/9/2013 admin
Çfarë e shkaktoi vdekjen e poetit të madh Pablo Neruda? 4/9/2013 Shtepia e Librit
Komisioni i Ligjeve 'liron' anëtarin e LSI nga KQZ 4/10/2013 607 komente Zgjedhje admin
Rezoluta çame, PD: E miratuam në 2004. Idrizi: E paprecedentë, të hetohet Servet Pëllumbi 4/10/2013 55 komente Ballkan, Shtypi xhaelga
Plak budalla 4/10/2013 51 komente Letërsi Alberto Moravia wasabi
Njeriu që ndryshoi Amerikën vetëm me një aparat fotografik 4/10/2013 50 komente Bota finisterre
OKB: Shqipëria shkeli embargon, dërgoi municione në Libi 4/10/2013 27 komente Shtypi Monda
Godelli merr të “Artën” e parë për Shqipërinë 4/10/2013 18 komente Sport, Shtypi admin
Autoritetet maqedonase në pikat kufitare keqtrajtojnë shqiptarët 4/10/2013 14 komente Ballkan, Shtypi peshku i kuq
I zgjedhuri 4/10/2013 9 komente Anonim
Fluturon, fluturon, fluturooooooon…. puritanizmi! 4/10/2013 8 komente STALKER
Fjalët e origjinës 4/10/2013 2 komente Letërsi Claude Vigée Monda
Kobra 4/10/2013 1 komente desaparacidos
Varfëria më mban peng të burrit që më dhunon 4/11/2013 267 komente Sociale, Shtypi Luela Myftari admin
Përgjigje ndaj "Krushqi të zeza, vota të bardha" 4/11/2013 148 komente Alidea
Hotel dhe restorant i mirë në Pogradec? 4/11/2013 128 komente olta
Si t'i bësh "upgrade" laptopit nga HDD në SSD 4/11/2013 30 komente olsi
Fjala me më shumë sinonime në shqip? 4/11/2013 28 komente agonn
Kritika spanjolle ngre në qiell Fatos Kongolin 4/11/2013 18 komente Shtepia e Librit
6 shkrimtarë në garë për çmimin “The Independent ...", Kadare mes tyre 4/12/2013 140 komente Letërsi finisterre
Si e shihni të ardhmen? 4/12/2013 103 komente Blendi Salaj
Moralistë vs pragmatistë apo ... teneqexhinj? 4/12/2013 41 komente Opinion, Shtypi Shenasi Rama xhibi
Eraldo, lëmoshëkërkuesi 10-vjeçar që do të bëhet ekonomist 4/12/2013 25 komente Personazh, Shtypi Shpresa Mezini admin
Një vepër themelore e gjuhëtarit amerikan Noam Çomski 4/12/2013 13 komente Klubi i librit, Shtypi Tefe Topalli finisterre
Presion nga Gjermania, planifikohet kthimi i vizave për vendet e Ballkanit 4/12/2013 12 komente Ballkan, Shtypi oscar pistorius
N’acht 4/12/2013 6 komente Letërsi Emigrant Anonim
Dritan Prifti: Takimet e mia me Ramën për kasetën 4/12/2013 6 komente Intervistë, Shtypi Lindita Çela xhibi
Pragmatistë, si ty! 4/13/2013 407 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali alidemsi
Zbulohet kompania e fshehtë e Andis Harasanit 4/13/2013 103 komente Shtypi Altin Raxhimi, Besar Likmeta Monda
Greta Koçi drejtoreshë në Ministrinë e Brendshme 4/13/2013 64 komente Argëtim, Shtypi Monda
Obot: Një muaj përmbytje 4/13/2013 57 komente Foto e ditës admin
Shqipëria, e 48-ta në renditjen e FIFA-s, rikuperon 16 vende 4/13/2013 20 komente Sport, Shtypi Eduard Ilnica ervinet
Këndvështrim: Shpallja e Shqipërisë “mbretëri” për arsye brandimi 4/13/2013 12 komente gjergji
Mbi qytetarët fermerë etj ... 4/13/2013 9 komente 24 karat, Shtypi Sali Berisha Timi
Mes puritanizmit dhe injorancës! 4/13/2013 8 komente Alidea
Website për të mësuar anglisht? 4/13/2013 5 komente brendo
Nuk rriten çiliminjtë vetëm me dashuri... 4/13/2013 admin
Parapërgatitje për misionin e ardhshëm I, II (rifreskuar) 4/14/2013 460 komente Personazh, Shtypi Pjerin Thomai KAVIR
10 shqiptarë “bien për lirinë e popullit sirian” 4/14/2013 187 komente Kosova, Shtypi Beluli
Vullnetarizmi, i mirë apo jo? 4/14/2013 61 komente denibee
Më ndihmoni dot me titullin e një libri? 4/14/2013 15 komente mrroklla
Edhe një libër … 4/14/2013 11 komente Letërsi Jules Laforgue wasabi
Panairi i papunë i punës 4/14/2013 10 komente Sociale Krasta Krau admin
“Këshilli të mos bëjë gabime që çojnë në ndarje kulturore” 4/14/2013 5 komente Gjuhësi Rami Memushaj Monda
Sersen 4/14/2013 2 komente Anonim
Should I Stay or Should I Go? 4/15/2013 556 komente Foto e ditës Blendi Salaj Blendi Salaj
Dy shpërthime në Maratonën e Bostonit 4/15/2013 222 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Çfarë mendon Vetëvendosja për 21 Janarin, 2011? 4/15/2013 19 komente mrroklla
Shqipërisë 4/15/2013 15 komente desaparacidos
Ish të përndjekurit, sërish në zinxhirë 4/15/2013 7 komente Shtypi hunter
Pasojat e modernitetit të Anthony Giddens 4/15/2013 5 komente Klubi i librit, Shtypi Fatos Tarifa finisterre
"On a Collision course with the United States" 4/16/2013 408 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Edhe njëherë mbi Parapërgatitje për misionin e ardhshëm III 4/16/2013 408 komente Personazh Pjerin Thomai KAVIR
Jep dorëheqjen nënkryetari i KQZ-së Denar Biba 4/16/2013 295 komente Politikë Monda
Gjuha, ndryshon drejtshkrimi i 5296 fjalëve 4/16/2013 132 komente Gjuhësi Fatmira Nikolli Illyricum Sacrum
Si mund të blihen librat e Kadaresë nga jashtë shtetit? 4/16/2013 11 komente Capitano_Ultimo
Privatizimet rrumpallë: Kurum nuk ka para për të paguar blerjen e 4 hidrocentraleve 4/16/2013 11 komente Ekonomi, Shtypi Gjergji_N
Shqipëria tjetër: Lekasi i Korçës, vendi ku largimi është e vetmja zgjidhje 4/16/2013 6 komente Reportazh, Shtypi Marin Mema admin
Ushtarët, roje hotelesh nën një kompani private të lidhur me zyrtarë të lartë të MM 4/16/2013 5 komente Shtypi Kujtim Boriçi admin
Jep dorëheqjen nga KQZ edhe Albana Shtylla 4/17/2013 493 komente Politikë, Zgjedhje admin
Na mungon iniciativa 4/17/2013 112 komente Argëtim Uniteti Mendo Pozitiv
Blerje në "Ebay/Paypal account" nga Shqipëria? 4/17/2013 86 komente Loo
Shqipëria, rekord në rajon për rritjen e huave me probleme 4/17/2013 85 komente Ekonomi admin
Kthesa e Berishës 4/17/2013 52 komente Opinion, Shtypi Andi Bushati Anonim
"Ofensiva" PS-LSI në pushtetin vendor 4/17/2013 43 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
EIU: Shqipëria, regjim hibrid si Tunizia 4/17/2013 37 komente Shtypi BIedar Morina
English tea 4/17/2013 29 komente Anonim
Një fytyrë 4/17/2013 21 komente pmusaraj
Ilegjitim 4/17/2013 20 komente Politikë, Shtypi Fatos Tarifa spiritus
“Dollapi shkarkoi 420 punonjës” 4/17/2013 12 komente Shtypi Loni Anonim
Sfida e reformës së pensioneve në Shqipëri 4/17/2013 1 komente admin
"Ti s’je dhe aq burrë për mua" 4/17/2013 admin
"Ti s’je dhe aq burrë për mua" 4/17/2013 admin
Edhe njëherë mbi Parapërgatitje për misionin e ardhshëm IV 4/18/2013 532 komente Personazh Pjerin Thomai KAVIR
Edhe i propozuari i PBDNJ-së, Jani Jani, reagon ndaj ndryshimit të KQZ-së, "ngrin veprimtarinë" 4/18/2013 434 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
Berisha: Kur isha fëmijë ëndërroja të bëhesha kritik letrar 4/18/2013 142 komente Personazh Leonard Bombaj finisterre
Podesta manipulon qëndrimin e SHBA 4/18/2013 56 komente Politikë, Shtypi brendo
Djemtë e diktatorëve kanë shkollim perëndimor - por sillen si etërit 4/18/2013 34 komente Bota, Shtypi Nils Naumann, Lindita Arapi finisterre
Mbetjet plastike 4/18/2013 21 komente Mjedisi Stephanie Höppner, Amarildo Topi Monda
Polemikë: A është trashëgimia shqiptare në rrezik? 4/18/2013 12 komente Acarim Nervash finisterre
Matrix 4 ? 4/18/2013 9 komente STALKER
Tradhëtia e Intelektualëve 4/18/2013 9 komente Esse Chris Hedges Shvejk
Aeroplani 4/18/2013 6 komente Letërsi Haruki Murakami Monda
PE me rezolutë heq fusnotën për Kosovën 4/18/2013 6 komente Kosova, Shtypi Monda
“E shoqja e tigrit”, një roman mbi luftën e Ballkanit qëndisur mes mitesh 4/18/2013 5 komente admin
Njoftim: Zhvendoset libraria, vazhdon shërbimi online! 4/18/2013 1 komente Shtepia e Librit
Lufthansa 4/18/2013 admin
(Ri)leximi dhe leximet konvencionale 4/18/2013 Esse Gazmend Krasniqi Shtepia e Librit
Policia vret njërin nga bombëvënësit, kap gjalle të dytit në zonat rezidenciale të Bostonit (përditësuar) 4/19/2013 719 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Shkodra epiqendra e humorit shqiptar? 4/19/2013 178 komente denibee
Bruksel: Arrihet marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë 4/19/2013 117 komente Kosova Monda
Heronjtë e dhjetorit? 4/19/2013 83 komente Altin
Qyteti 4/19/2013 81 komente Letërsi shkinas shkinaks
Nishani dekreton Admir Thanzën dhe Tom Ndrecën* në Gjykatën e Lartë 4/19/2013 8 komente Ligj, Shtypi admin
In March, a scrawny cry 4/19/2013 8 komente Letërsi Lulian Kodra desaparacidos
Amfi Teatri 4/19/2013 1 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Kosovocalypse: 4. Vdekja 4/19/2013 admin
Kosovocalypse: 4. Vdekja 4/19/2013 admin
Koncepti liberal mbi vlerën – një kritikë nga e majta 4/19/2013 admin
tralala-ja që po dëgjon - 31 4/20/2013 364 komente olsi
Fillojnë punimet për ndërtimin e xhamisë së madhe të Tiranës 4/20/2013 251 komente Feja, Shtypi Kastriotii
A e ke lidhur qenin? 4/20/2013 99 komente Reportazh, Shtypi Fatos Baxhaku tropizma
DASH fshikullon qeverinë 4/20/2013 40 komente Shtypi Gjergji_N
Sy 4/20/2013 7 komente Anonim
Topi mohon ftesën e PD për koalicion 4/21/2013 423 komente Politikë, Shtypi Koloreto Cukali gjembi
Xhej Xhej, jep dorëheqjen! 4/21/2013 279 komente Politikë KAVIR
Mërzia e madhe e Kadaresë 4/21/2013 146 komente 24 karat loni
Koha kur jetojmë 4/21/2013 51 komente Acarim Nervash Blendi Salaj
Deutsche Welle: Vjedhja e artit kishtar ka varfëruar kulturën shqiptare 4/21/2013 47 komente Art, Shtypi ilir-jani
Diktatura digjitale 4/21/2013 39 komente Esse Ardian Ndreca finisterre
Profesori i ekonomisë, Stringa: “ekonomia shqiptare mbahet vetëm me punën e emigrantëve dhe trafiqet” 4/21/2013 35 komente Ekonomi finisterre
"Xixa të zeza" 4/21/2013 11 komente admin
Kush e shkroi Norën? 4/21/2013 1 komente Anonim
Sepse ata që e duan teatrin nuk duhet të blejnë mall pazari pleshtash! 4/21/2013 admin
Albania: Një "Foto e Ditës në "Ditën e Tokës" 4/22/2013 173 komente Ambienti Blendi Salaj Blendi Salaj
Listat e “leshit” 4/22/2013 138 komente Opinion, Shtypi Kiço Blushi xhibi
Aleancat në kohën e kolerës 4/22/2013 46 komente admin
22 Prill, Dita e Tokës: Fytyra e ndryshimeve klimatike 4/22/2013 39 komente Mjedisi Monda
Dhoma e parë tregtare në Shqipëri? Eshtë hapur në Vlorë më 25 Tetor 1920 4/22/2013 31 komente Histori Dhoma e Tregtise Vlore Gaia
Kryeekonomisti Gill: Shqipëria nuk e meriton situatën ku ndodhet. Rreziqet e Ballkanit 4/22/2013 7 komente Ekonomi, Shtypi Timi
Bad Leonfelden 4/22/2013 3 komente Anonim
The Hunger Games (Lojërat e urive) 4/22/2013 3 komente Eksperiment, Klubi i librit trimpaloja
A kishte ndonje temë për CHL dje? 4/23/2013 293 komente Illyricum Sacrum
Temë më vete për Gjysmën e Madhe 4/23/2013 250 komente Sport Beluli
Krijohet koalicioni i djathtë “Aleanca për Punësim, Mirëqenie dhe Integrim” 4/23/2013 104 komente Politikë, Shtypi admin
Para Ligjit 4/23/2013 94 komente Letërsi Franz Kafka Shvejk
Lideri i opozitës shqiptare hetohet në prag të zgjedhjeve 4/23/2013 79 komente Politikë, Shtypi Besar Likmeta LEFTI
Kombëtarja shqiptare e futbollit për femra asnjë humbje, kualifikohen për eliminatoret e Botërorit 2015 4/23/2013 67 komente Sport, Shtypi Xhoi Malësia UnjamNJESH
KQZ shtyn afatin e regjistrimit të koalicioneve: emrat e deputetëve më 6 maj 4/23/2013 46 komente Kryesore, Shtypi LEFTI
“Diptik për Murin e Madh Kinez” 4/23/2013 27 komente Letërsi Ismail Kadare Monda
Luleshtrydhet e Manoladhës 4/23/2013 22 komente Letërsi Jeton Fieri Jeton Fieri
Sot, Dita Botërore e Librit! 4/23/2013 17 komente Kulturë admin
Damn Damon! 4/23/2013 16 komente STALKER
Në Shtetet e Bashkuara sot diskutohen zgjedhjet në Shqipëri 4/23/2013 9 komente Politikë Timi
Vetëm një hap i parë! 4/23/2013 8 komente Opinion DRAGOSLAV DEDOVIĆ Shvejk
Një rrugëtim në botën e librit dhe shkrimtarëve më të mëdhenj 4/23/2013 1 komente Shtepia e Librit
“Revolta” e një kritiku 4/23/2013 1 komente Shtepia e Librit
Për sytë e botës (dhe prishjen e qejfit tim) 4/23/2013 1 komente admin
Për sytë e botës (dhe prishjen e qejfit tim) 4/23/2013 admin
Për një mik pene... 4/23/2013 admin
Etyd me bordello alpine 4/23/2013 Anonim
Pse nuk e pranon Rama ofertën e Berishës për të drejtën e votimit të emigrantëve? 4/24/2013 461 komente Gaia
Të qëllosh mbi turmën, mënyrë efikase për zgjidhje konfliktesh 4/24/2013 206 komente Shtypi, Video Monda
Temë më vete për Gjysmën II 4/24/2013 166 komente Sport Beluli
Ja sesi nuk zbatohet ligji 4/24/2013 31 komente Blendi Salaj
Letërsia shqipe para ‘gjyqit’ 4/24/2013 14 komente Kulturë, Shtypi Anonim
Incidenti vjenez (?) 4/25/2013 591 komente Blendi Salaj
Sondazh: 61% e shqiptarëve duan të largohen nga vendi 4/25/2013 136 komente Sociale, Shtypi STALKER
Polici blen qumësht për fëmijët 4/25/2013 43 komente Bota PF
Një Propozim Modest Bujqësor 4/25/2013 18 komente admin
Loja para dhe prapa fasadës 4/25/2013 11 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Shvejk
Rrathë II: Konkurs për prodhim mediatik 4/25/2013 6 komente Njoftime Blendi Salaj
Një Propozim Modest Bujqësor 4/25/2013 admin
Nuk e gjej më qytetin tim 4/26/2013 517 komente admin
Incidenti vjenez (II) PD: Hetim parlamentar 4/26/2013 348 komente Pa Kategori Monda
Koncerte epokale? 4/26/2013 206 komente Cen Cen Durim-madhi
Çfarë duhet të bëjë një emigrant i sapoardhur në Amerikë? 4/26/2013 166 komente Patek Philipe
Dhe pyetjet mbeten – Letër burrit tim 4/26/2013 80 komente Personazh ilir-jani
Kukamfshehtas 4/26/2013 37 komente Letërsi Emigrant Anonim
Arrestohet për mitmarrje presidenti 4/26/2013 31 komente Njoftime, Shtypi 'Bama
Omar Borkan al Gala? Në emër të bukurisë je i deportuar 4/26/2013 28 komente 24 karat, Shtypi Monda
SHBA thirrje Shqipërisë për t'i dhënë fund maskaradës së KQZ-s 4/26/2013 16 komente Politikë, Shtypi Art Changed the World
Shqiptarët më 2013, njësoj si në filmin “Toka jonë” 4/26/2013 15 komente Reportazh, Shtypi admin
Bisedë me Kolec Traboinin 4/26/2013 14 komente Kulturë, Shtypi Anonim
Mirëmëngjes, Shqipëri 4/26/2013 8 komente Media Monda
Alarmi i Bankës Botërore për të rinjtë 4/27/2013 183 komente Arsim, Shtypi Bledar Morina
Votuesi ZZZ, XXX 4/27/2013 23 komente Zgjedhje admin
cold linden tea / caj i ftohte bliri 4/27/2013 20 komente enka
The New Yorker: Reportazh për akuzat e trafikimit të organeve 4/27/2013 12 komente Kosova, Shtypi Hoppa
Të dielat. Më mirë vetëm se e keqshoqëruar 4/27/2013 11 komente admin
Kush ka dëshirë të marrë këtë kurs në 15 maj? 4/27/2013 10 komente UnjamNJESH
Poshtë syrit të madh të qetësisë 4/27/2013 10 komente Letërsi Rainer Maria Rilke wasabi
Interviste me z. Alban Selamaj, themeluesin e kompanise Vernato (firme me nje “niche” teper interesante) 4/27/2013 5 komente gjergji
Qeveria “e luftës” harron mësuesit e viteve ‘90 4/27/2013 admin
Të dielat. Më mirë vetëm se e keqshoqëruar 4/27/2013 admin
cold linden tea / caj i ftohte bliri 4/27/2013 enka
Mbi organizatën, anëtarë apo aktivistë 4/27/2013 admin
Shqipëria hap vende pune për të huajt 4/28/2013 306 komente Ekonomi, Shtypi kapo
Gjate betimit te Qeverise se re italiane Letta, nje i semure mendor qellon shtate here 4/28/2013 49 komente Bota finisterre
Zef Deda - "Papafingo" 4/28/2013 26 komente Personazh, Shtypi Gaia
Mosfunksionimi i KQZ-së mund të ketë pasoja të paparashikueshme 4/28/2013 2 komente Intervistë, Shtypi I_Pakapshem
Uau! Ja tek eshte... 4/28/2013 2 komente Blendi Salaj
Rikthehen bebet e Evian, dhe jane fantastike 4/28/2013 2 komente Blendi Salaj
Vet i gjashtë 4/28/2013 Anonim
Intermezzo (me vulë mavi mbi kofshën e djathtë) 4/28/2013 Anonim
Cfare do te degjoje klienti? Dhe cfare thote spoti yt? 4/28/2013 Blendi Salaj
Sa e vogël është e keqja 4/29/2013 122 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali alidemsi
Vendosni diçiturën - 134 4/29/2013 96 komente Diçitura Blendi Salaj Blendi Salaj
Oseku dhe Hila 4/29/2013 53 komente Art, Shtypi Edison Ceraj tropizma
Xhamia e madhe në mendjet e vogla 4/29/2013 51 komente Opinion, Shtypi banago
Shpëto vdekjen! 4/29/2013 29 komente STALKER
Putini - cari i televizionit 4/29/2013 22 komente Bota, Shtypi Roman Goncharenko Shvejk
Studimi i ISHP-së: 40% e të moshuarve, me depresion 4/29/2013 17 komente Sociale, Shtypi Ola Mitre Gaia
Fshati prej çimento 4/29/2013 11 komente Reportazh Ben Andoni Monda
Kujtimi yt, Orija 4/29/2013 5 komente Letërsi J.M.G. Le Clézio Monda
Shkrihet partia e Spahiut, ikin 17 drejtues 4/30/2013 265 komente Politikë, Shtypi Arben Rrozhani celesi
Fate Velaj, dëshmitari i parë në hetimin e Incidentit të Vjenës 4/30/2013 218 komente Argëtim, Politikë Fate Velaj Blendi Salaj
Rikthimi i Gjysmës I 4/30/2013 95 komente Sport hunter
Gjeniu i Vogël: Drogë, seks dhe Rock 'n' Roll 4/30/2013 32 komente Opinion, Shtypi Ergys Mertiri Shvejk
Ka me pasë kohë 4/30/2013 28 komente Letërsi shkinas shkinaks
Shqipëria tjetër: Të vërtetat e Gjirokastrës 4/30/2013 26 komente Reportazh admin
Dyfishim kostosh? 4/30/2013 16 komente Cen Cen Durim-madhi
Sindroma e Analfabetit Funksional 4/30/2013 16 komente Sociale Arnold Grabocka ArnoldGrabocka
Zalli i Hankos 4/30/2013 6 komente Anonim
Triumfi i frikës në botën globale 4/30/2013 1 komente Esse Dominique Moïsi Monda
On Point Marketing 4/30/2013 Blendi Salaj
O Pjeshke! 4/30/2013 admin
Almost Single 4/30/2013 admin