Postimet e muajit Dhjetor 2013

Seksioni Autori Postuar nga
Dua armë dhe municion të luftoj 12/1/2013 63 komente Bota, Shtypi Beluli
29 nëntori: Festë apo dasi kombëtare? 12/1/2013 51 komente xhibi
Jeta moderne po i mban njerëzit larg seksit 12/1/2013 36 komente Argëtim, Shtypi Gaia
TVSH-ja, bretkoca që nuk e puth askush që ta kthejë në princ 12/1/2013 25 komente Media, Shtypi Koloreto Cukali Rhea
Dëshmia e rrallë e historianit grek Niko Zhangu 12/1/2013 21 komente Histori, Shtypi gjembi
Përse duhet një marrëveshje me FMN-në 12/1/2013 11 komente Ekonomi Ardian Fullani admin
Black Friday in US and White Night in Albania 11/30/2013 Chelsi W
Stereotypes and Mapping 12/1/2013 Chelsi W
Shpend Ahmeti i Lëvizjes Vetëvendosje fiton në Prishtinë 12/2/2013 185 komente Kosova Monda
Zemërimi i njerëzve dhe mjeshtrat e statukuosë 12/2/2013 121 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Shvejk
Bulqizë, 60 minatorë futen në grevë urie 12/2/2013 46 komente Kryesore admin
Diplomat e blera në Shqipëri, Tahiri: Dhjetra studentë italianë janë nën hetim 12/2/2013 37 komente Arsim, Shtypi snife
Pagat, sa do të jenë taksat e reja 12/2/2013 15 komente Ekonomi, Shtypi Ornela Manjani admin
Çmimet kombëtare letrare 2012, shpallen kandidaturat 12/2/2013 4 komente Letërsi Alma Mile wasabi
Fëmijët minatorë të qytetit të kromit 12/2/2013 2 komente Reportazh, Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
Mvehtësia e Shqipnisë 12/2/2013 1 komente Esse Luigj Gurakuqi Monda
Zhdukja e regjistrit në Tatime, kërkohet dëshmia e Shehajt 12/3/2013 158 komente Shtypi Trazhgim Sokolaj admin
Ema Andrea Edi Ramës: Mosmirënjohës, të zgjodha, tani duhet më të durue!!! 12/3/2013 151 komente Kulturë, Shtypi carrotface
Vlera e jetës 12/3/2013 132 komente Opinion Emigrant Anonim
45 milionë lekë për (pa)drejtësinë 12/3/2013 30 komente Ligj admin
Ku është Shqipëria? 12/3/2013 28 komente Opinion Blete blete
Abetarja shqip në iPhone 12/3/2013 21 komente Shtypi, Teknologji Rhea
28 apo 29 Nëntori si tregti të vdekurish 12/3/2013 6 komente Opinion, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
“Shqipëria Tjetër”: Braktisja e jetimëve 12/3/2013 5 komente Reportazh, Shtypi Marin Mema admin
Madhështi e njerëzve 12/3/2013 5 komente Letërsi Pjeter Budi village-bey
Victor Hugo 12/3/2013 3 komente Kulturë xyz XYZ
Korrupsioni në Drejtësi, Llalla: Duhet vullnet 12/3/2013 2 komente Ligj, Shtypi Armand Mero xhibi
Please don’t silence my story: getting real about race in Albania 12/3/2013 Chelsi W
Prishja e kompleksit 'Jon' 12/4/2013 250 komente Ambienti, Shtypi Anonim
Unë, dëshmitari okular i luftës 12/4/2013 168 komente Opinion, Shtypi Sejfi Protopapa Shvejk
Shkozet, vritet në klasë nxënësi i shkollës së mesme 12/4/2013 93 komente Kryesore admin
Nga sot i papunë, historia që përsëritet 12/4/2013 84 komente Sociale, Shtypi Namir Lapardhaja Monda
PD, shtëpia e lirisë së shqiptarëve, e hapur për të rinjtë 12/4/2013 26 komente Esse, Shtypi Lulzim Basha LEFTI
Figurat e artit dhe letërsisë: Të falet Nazime Visha 12/4/2013 16 komente Ligj, Shtypi peshku i kuq
Romanza 12/4/2013 6 komente Fiqiri
5 albume të çuditshme për çuna si puna jonë. 12/4/2013 3 komente desaparacidos
Dy Fytyra.. 12/4/2013 1 komente desaparacidos
Vlera e një jete statistikore 12/5/2013 113 komente Opinion Emigrant Anonim
Paketa e re fiskale 12/5/2013 68 komente Ekonomi admin
Posta në shtëpi me biçikleta 12/5/2013 40 komente Shtypi, Video Monda
Mendime gjatë shfletimit 12/5/2013 18 komente Sociale r.v r.v
Rimbursimet e biletave të kompanisë Belle Air 12/5/2013 16 komente albok
Flash-mob tek Libri Universitar per nje liber? 12/5/2013 4 komente gjergji
Qerim Vrioni: 600 fakte që duhet të dini për fotografinë 12/5/2013 4 komente Art, Shtypi Alma Mile Rhea
“Mund të mos jesh në ditën e dikujt, por të jesh në jetën e tij…” 12/5/2013 3 komente Intervistë Ardian Christian-Kyçyku gjembi
Djep dhe varr 12/5/2013 1 komente Esse Muharrem Bazdul Monda
Ndërron jetë Nelson Mandela, ish-presidenti i Afrikës së Jugut 12/5/2013 143 komente Personazh admin
Përditësuar: Botërori 2014 - Grupet 12/6/2013 139 komente Sport admin
Deputetët e rinj të PD-së, drekë mirënjohjeje me ish-kryetarin e tyre 12/6/2013 115 komente Foto e ditës, Shtypi admin
Gjika: Ramës i kam thënë “i dorëzoj çelësat në Shesh të Flamurit!” 12/6/2013 73 komente Pa Kategori, Shtypi LEFTI
Pranga shefit të kirurgjisë në QSUT dhe sekserit. Policia: 17 mijë lekë të reja për një skaner 12/6/2013 23 komente Ligj, Shtypi admin
Bilanci 8-vjeçar i ALUIZNI-t 12/5/2013 1 komente Shtypi Gjergji_N
"Po" Shqiperise - "Jo" disa profileve 12/6/2013 Kritik
"Zona e lirë" dhe modelet e intelektualëve 12/7/2013 183 komente Media Grava grava
Kur viktima konsiderohet bishtpërdredhur 12/7/2013 98 komente Opinion, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
Kreu i ri i DAR për Tiranën, pjesë e publicitetit elektoral të PS në Qershor 12/7/2013 88 komente Arsim, Shtypi LEFTI
Rrathë 2: Amela Caci, Anxhela Koci - Bullizmi 12/7/2013 84 komente Sociale, Video Blendi Salaj Blendi Salaj
Jonathan Moore mbi zgjedhjet e 23 qershorit, marrëdhëniet SHBA-Shqipëri etj 12/7/2013 62 komente Intervistë, Shtypi loloto
S&P zhvlerëson borxhin e Shqipërisë 12/7/2013 17 komente Ekonomi, Shtypi Anonim
Para një qiriu 12/7/2013 1 komente Letërsi Paul Celan Anonim
Mbi Qurat Politike 12/7/2013 admin
8 Dhjetori, Dita e Rinisë - 23 vjet nga Lëvizja Studentore 12/8/2013 203 komente admin
Cila është eksperienca juaj me mbrëmjet kolektive të fundvitit? 12/8/2013 152 komente kapo
Tatimi progresiv dhe regresi tatimor 12/8/2013 94 komente Ekonomi, Shtypi Ermal Hasimja Tirona-4ever
Një rindërtim i ngjarjeve të 8 dhjetorit 1990 12/8/2013 25 komente Klubi i librit, Shtypi Fred Abrahams Shvejk
“Tre tenorët” kthejnë nostalgjinë ruse në Tiranë 12/8/2013 20 komente Art, Shtypi Alma Mile Rhea
Shi në rrethinat tona 12/8/2013 Letërsi ArB eLo Anonim
Ministrja Kodheli padi penale Imamit: Abuzoi paratë publike 12/9/2013 324 komente Ligj, Shtypi AlbaniaProud
Video: Si të marrësh një diplomë në Shqipëri 12/9/2013 55 komente Video admin
A po imiton Lulzim Basha ? 12/9/2013 38 komente grava
Agjensitë e spiunazhit infiltruan "Video - Games" 12/9/2013 23 komente Bota Monda Monda
Gazetarja e Los Angeles Times, në kampet e internimit të familjes 12/9/2013 14 komente Intervistë, Shtypi Ani Jaupaj carrotface
Letërsia si proces 12/9/2013 11 komente Klubi i librit Luljeta Lleshanaku wasabi
Lajmëtari i Jazzit 12/9/2013 6 komente Esse Haruki Murakami desaparacidos
Sociologjia si apologji për kapitalizmin 12/9/2013 admin
Sociologjia si apologji për kapitalizmin 12/9/2013 admin
Pa censurë - 63 12/10/2013 297 komente Anonim
Këshilli Ndërakademik për Gjuhën Shqipe vendos për disa ndryshime 12/10/2013 146 komente Gjuhësi, Shtypi Monda
Nënshkruhet marrëveshja për pensionet me Belgjikën, përfitojnë 35 mijë emigrantë shqiptarë 12/9/2013 79 komente Ekonomi, Shtypi ilir-jani
Rrathë 2: Edlira Baholli - Fetus 12/10/2013 60 komente Blendi Salaj
Muzikë 2013 12/10/2013 38 komente Muzikë squarepusher squarepusher
Konsumizmi, kënaqësia e keqkuptuar 12/10/2013 31 komente Opinion, Shtypi Luljeta Lleshanaku Rhea
Do shkoj bari n'rronjë 12/10/2013 28 komente Opinion, Shtypi Alba Kepi village-bey
“Corriere della Sera”: Televizionet shqiptare, kopje autentike e televizioneve italiane 12/10/2013 27 komente Media, Shtypi admin
Poezi 12/10/2013 12 komente Letërsi Alda Merini dopodiHermes
E moshuara e pastrehë rikthehet në shtëpi ... dhe një apel për ndihmë 12/10/2013 7 komente Njoftime admin
Takim me 'Presidentin Lexhendar' 12/10/2013 4 komente Intervistë, Shtypi Igor Pakovic Shvejk
Gjykimi i Princit (III) 12/10/2013 1 komente Letërsi village-bey village-bey
Përse ky reagim për kallëzimin penal ndaj ish-ministrit ? 12/11/2013 133 komente grava
Papa Françesku - Personi i Vitit 2013 12/11/2013 83 komente Bota admin
Mbi ndërtimin dhe shembjen e pallatit të Vlorës 12/11/2013 67 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja LEFTI
Testamenti i Aleksandrit të Madh: Unë jam Ilir 12/11/2013 58 komente Ballkan, Shtypi ACDC1
Doli goca në 16çe për me pa se kush po vje 12/11/2013 49 komente Agroni TR
Saga e Komunikimit 12/11/2013 38 komente Letërsi Emigrant Anonim
Kreu i FRD-së, Bamir Topi konferencë shtypi 12/11/2013 25 komente Politikë, Shtypi admin
Bashkia e Tiranës dorëzon programin buxhetor ’14-16: Ja prioritetet 12/11/2013 23 komente Ekonomi, Shtypi admin
Artizani shkodran që shndërron llamarinat në karrike eksporti 12/11/2013 22 komente Personazh, Shtypi Monda
Intervistë me Gerta Sakon në emisionin « Drejtpërdrejtë » 12/11/2013 6 komente XYZ
Hollanda konfirmon: Jo tani. PE rezolutë pro kandidaturës së Shqipërisë 12/12/2013 229 komente Kryesore Arta Tozaj admin
Zbardhet paketa fiskale, ja sa taksa do të paguajmë nga 1 Janari 12/12/2013 146 komente Ekonomi, Shtypi admin
Zogu blu 12/12/2013 146 komente Letërsi Charles Bukowski xhibi
Një kafe. Një kafe, ju lutem. Mirëdita, një kafe, ju lutem 12/12/2013 74 komente Bota, Shtypi Monda
Vertikaliteti në shtrirje tek pikturat e Rexhep Ferrit 12/12/2013 5 komente Art, Shtypi Andi Bica ZAPATARA
The Hunger Games – Albanian Style 12/12/2013 4 komente Chelsi W
Mbi vlerësimin e titujve të pronësisë 12/12/2013 3 komente Opinion, Shtypi MYRSHIT VORPSI Shvejk
Pasiguria e ushqimit dhe një histori me cianur 12/12/2013 2 komente Reportazh, Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
The Shining 12/12/2013 desaparacidos
Vrasja në shkollë dhe normalitetet shqiptare 12/12/2013 Shtypi V. Popaj Shvejk
Euroactiv: Holanda bllokon statusin për Shqipërinë 12/13/2013 151 komente Kryesore admin
Nëpunësi civil, Gjykata Kushtetuese: Akti normativ i qeverisë, antikushtetues 12/13/2013 102 komente Ligj, Shtypi LEFTI
Alarm në Kryeministri, neutralizohet 200 gr C4 në makinën e Prefektit të Vlorës 12/13/2013 83 komente Kryesore admin
A është kravata pjesë kostumi kombëtar në Shqipëri? 12/13/2013 37 komente PF
Sistemi fiskal i bananes së përmbysur ose demagogji pa fund 12/12/2013 28 komente Ekonomi, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
Reforma e emigracionit në SHBA 12/13/2013 28 komente Bota Magus
Pse jemi ne, Republika e Shqipërisë, anëtarë të Konferencës Islamike? 12/13/2013 17 komente mrroklla
A3 12/13/2013 11 komente Irvi Hyka
Vidhen veprat e artit, 10 piktura u zhdukën në Kryeministri 12/13/2013 9 komente Pa Kategori, Shtypi Fatmira Nikolli Anonim
Eda Zari: Elementi shqiptar në muzikën jazz, është fustani im më me identitet 12/13/2013 6 komente Muzikë, Shtypi Mimoza Cika Kelmendi village-bey
Le të jetë kaotike 12/13/2013 2 komente Kosova, Shtypi MICHAEL MCKENNA village-bey
(Video) Canal+ ju uron gezuar Krishtlindjet 12/13/2013 2 komente gjergji
N'anën e djathtë të dyversit 12/13/2013 1 komente Letërsi B. Kurti Anonim
The Ultimate Packing List 12/13/2013 admin
Kompleksi "Jon", sot shpërthimi 12/14/2013 523 komente admin
Nusja kosovare, foto e ditës në “National Geographic” 12/15/2013 212 komente Foto e ditës village-bey
Portreti i një aristokrati: "Një jetëshkrim i shkurtër i zotit Faik Konica" 12/15/2013 81 komente Personazh Mabille Gennings Monda
Vetmia e shqiptarit të globalizuar 12/15/2013 50 komente Esse Fatos Baxhaku Monda
Përse këtyre gjesteve madhështore e humane u japim kaq pak rëndësi? 12/15/2013 20 komente Sociale alidemsi alidemsi
Market place 12/15/2013 20 komente Letërsi Emigrant Anonim
Rrathë 2: Emiljo Leka - Merimanga 12/15/2013 15 komente Art, Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
... përmes çapitjeve të Kapuçinskit 12/15/2013 2 komente Klubi i librit Arian Leka wasabi
Servilët e BigMan-it 12/15/2013 admin
Having someone visit is the best birthday present I could have received 12/15/2013 admin
Servilët e BigMan-it 12/15/2013 admin
A ka liri seksuale femra në Shqipëri? 12/16/2013 876 komente Un jardin sur le nil
Tiranë, paralizohet 3 orë transporti urban: Grevë 24 orëshe nëse s’plotësohen kërkesat 12/16/2013 113 komente Sociale, Shtypi admin
Kuvendi miraton datën 28 dhjetor për diskutimin dhe votimin e për projekt-buxhetit 2014 12/16/2013 75 komente Kryesore admin
Slavoj Žižek: Gandi, Aristidi* dhe dhuna hyjnore 12/16/2013 35 komente admin
Kallëzim penal për Burgajn dhe 9-ish zyrtarë. Tahiri: Rriten pagat për 93% të efektivëve 12/16/2013 13 komente Shtypi admin
Akuza e ambasadorit britanik: Me gjakmarrjen është bërë biznes vizash 12/15/2013 2 komente Sociale, Shtypi gjembi
Slavoj Žižek: Gandi, Aristidi* dhe dhuna hyjnore 12/16/2013 admin
Statusi për Shqipërinë, vendimi në qershor 2014 12/17/2013 509 komente Kryesore Monda
Poezia/ tregimi i shkurtër/ vargje këngësh që ju pëlqejnë në këtë/ atë kohë? 12/17/2013 265 komente lost_text
Arrihet marrëveshja me FMN e BB, qeveria 1 mld dollarë kredi në 3 vjet 12/17/2013 136 komente Ekonomi, Shtypi Aurora Sulçe admin
4 vjet 12/17/2013 49 komente Sociale, Video Blendi Salaj Blendi Salaj
Trilogjia orientaliste e Spartak Ngjelës 12/17/2013 47 komente Opinion Enis Sulstarova Shvejk
Fundi i Marrëzisë, ndonjë e re? 12/17/2013 16 komente Cen Cen Durim-madhi
Ministrat lënë mandatin. Kejdi Mehmetaj, deputetja më e re në historinë e Kuvendit 12/17/2013 13 komente Politikë, Shtypi admin
Të gjithë të gatshëm të përballen me të gjitha akuzat 12/17/2013 10 komente Opinion, Shtypi Gilman Bakalli admin
Blog-notes 12/16/2013 4 komente XYZ
tralala-ja që po dëgjon - 41 12/18/2013 263 komente olsi
Rrjedhë: tre poezi 12/18/2013 39 komente Përkthim Magus Magus
"Gërdeci", ish-shefi i Shtabit të Ushtrisë, Luan Hoxha përfiton azil politik në SHBA 12/18/2013 36 komente Shtypi admin
Xhovalin Delia: "Arti ёshtё universal e nuk njeh kufij" 12/18/2013 20 komente Art Aida Tuci Monda
Pasqyra jonë e Dorian Greit 12/18/2013 20 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali xhibi
Një traktat i luftës së kotë 12/18/2013 12 komente Kulturë Elsa Demo Anonim
Miratohet ndërtimi i linjës së interkonjeksionit me Kosovën 12/18/2013 6 komente Ekonomi, Shtypi admin
QUIZ - tatimi mbi dividentet... 12/19/2013 214 komente Blendi Salaj
FMN vs Berisha 12/19/2013 81 komente Ekonomi, Shtypi admin
Emigracioni: Më pak mbështetje për ekonominë shqiptare 12/19/2013 73 komente Reportazh, Shtypi Arben Muka admin
Gjuha e Enver Hoxhës 12/19/2013 39 komente Adangeanaeplykoh
Habere nga yjet 12/19/2013 38 komente Argëtim, Shtypi xhibi
Dibranët e Amerikës, proteste dhe Peticion para OKB-së me moton “Stop devijimit të rrjedhës të lumit Radika” 12/19/2013 25 komente Dielli Online Blendi Salaj
Rruga e re e Alpeve, projekti 10 milionë euro 12/19/2013 20 komente Reportazh, Shtypi Monda
Informacione mbi taksën e banesave? 12/18/2013 17 komente Monda
Ashiku i muzikës popullore dhe qytetare - Kasem Hallulli 12/19/2013 8 komente Muzikë Andi Bica ZAPATARA
Jam gabel i Istitutit… 12/19/2013 6 komente desaparacidos
Shqipëria në BE, Cameron: Rregulla strikte për të parandaluar emigracionin masiv 12/19/2013 6 komente Ballkan, Shtypi admin
Gjuha e Enver Hoxhës 12/19/2013 Adangeanaeplykoh
Rama: E vërteta me taksat. Nuk përmbyset Shqipëria se shtohet me 10 lekë karburanti 12/20/2013 204 komente Shtypi xhaelga
Arrest me burg kryetarit të Bashkisë Kamëz, procedim penal edhe për bashkëshorten e Mziut 12/20/2013 110 komente Ligj, Shtypi admin
Meta largohet nga “mesi i artë”, sulmon Berishën më ashpër se Rama 12/20/2013 53 komente Politikë, Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
Alfons Dovana, autori i panjohur i fjalorit të rimave shqipe 12/20/2013 9 komente Personazh, Shtypi village-bey
Dritëro Agolli merr “Pendën e Artë” për gazetarinë 12/20/2013 6 komente Shtepia e Librit
Random Acts of Kindness – Thank You 12/20/2013 6 komente admin
Jakup Krasniqi, kryetari i Kuvendit të Kosovës merret në pyetje nga EULEX 12/20/2013 4 komente Kosova, Shtypi admin
Një muze ndërkombëtar për Nënë Terezën në Tiranë 12/20/2013 3 komente Kulturë, Shtypi Rhea
Nusja e Deçanit 12/20/2013 1 komente Letërsi Beqir Musliu village-bey
Rrathë 2: Elisa Gjerani - 25 Vjeç 12/21/2013 77 komente Blendi Salaj
Edhe njëherë, dorëzuam sovranitetin te FMN-ja 12/21/2013 58 komente Opinion, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
ZMK proteston: Jo rritje taksash. Basha: Mbështes cdo tubim të shoqërisë civile 12/21/2013 42 komente Politikë, Shtypi admin
Presidenca greke e BE- së, një risi apo rrisk ? 12/21/2013 38 komente Opinion Grava grava
Zanafilla e Tiranës vendbanim kalon përmes castrum-it dhe mansios romake 12/21/2013 34 komente Histori Bajram Peçi Rhea
Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit për ndërtimin e linjës së interkonjeksionit Kosovë - Shqipëri 12/21/2013 26 komente Kryesore admin
Jaho në BBC Radio 3 12/21/2013 3 komente Kulturë Anonim
Arritjet e qeverisë në 100 ditët e para? 12/22/2013 243 komente Kryesore admin
Evazioni, si u shpërndanë lekët e ARMO-s brenda familjes Taçi 12/22/2013 8 komente Acarim Nervash, Shtypi alidemsi
Christmas Caroling 12/22/2013 admin
Debati për projektbuxhetin. Rama: Do shlyejmë borxhet. Berisha: Çmimin do e paguani shumë shpejt 12/23/2013 246 komente Politikë admin
Makina, objekt që imponon “respekt” 12/23/2013 185 komente Opinion, Shtypi Ergys Mertiri admin
Europa e “krishterë” dhe Shqipëria “myslimane” 12/23/2013 51 komente Opinion, Shtypi Gjergj Meta Shvejk
Një libër, një koment 12/23/2013 35 komente Letërsi spiritus spiritus
Nikdobja 12/23/2013 18 komente Letërsi Emigrant Anonim
Morgan Mandela 12/23/2013 10 komente 24 karat, Shtypi xhibi
Ku qëndron ndryshimi midis fjalëve "barley" dhe "malt"? 12/23/2013 8 komente Mellanur
“Tregu kaotik i medias shqiptare” 12/23/2013 6 komente Media, Shtypi Monda
Dashuria, do zgjohet patjetër 12/23/2013 5 komente Letërsi Xha tani XhaTani
Histori Krishtlindjesh me masa kundër mbrapshtive 12/23/2013 3 komente admin
Kujt i shërben shteti? 12/23/2013 2 komente Opinion, Shtypi Shpëtim Çuçka xhibi
Gëzuar Krishtlindjen 2013 12/24/2013 172 komente Argëtim admin
KF. Tirona: Administratë vs privatizim 12/24/2013 171 komente Sport, Shtypi ViVa La DeMoCrAcIoN
Eksperienca me Windows 8 dhe tranzicioni në një kompjuter tjetër 12/24/2013 57 komente July_21
Toronto e kristaltë 12/24/2013 37 komente Argëtim PF
Besnikë të flakur 12/24/2013 28 komente Opinion Kapedani bulkthi
Lojrat dimërore në Soçi 12/24/2013 3 komente Sport KOKSH tropizma
Merry Christmas from Albania! 12/24/2013 admin
NJË AXHENDË PËR SHQIPËRINË EUROPIANE 12/24/2013 admin
Merry Christmas from Albania! 12/24/2013 admin
Fan Noli, një letër 12/25/2013 111 komente Mos Humbisni alidemsi
Përralla dhe Shenja e Krisht-Lindjes 12/25/2013 29 komente Opinion, Shtypi afrim26
It was Christmas Eve babe… 12/25/2013 5 komente desaparacidos
Mediat Sociale: Interviste me stafin e Hoteli i Bardhe 12/25/2013 gjergji
E vërteta e floririt 12/26/2013 67 komente Opinion Elton Hatibi Monda
Gjyqtarët: Dakord për reforma, por duke na respektuar pavarësinë 12/26/2013 19 komente Ligj, Shtypi admin
2013 në foto 12/26/2013 18 komente Bota admin
Çertifikatë pronësie sipas ligjit 7501 12/26/2013 16 komente Ekonomi, Shtypi Suela Topi Monda
Rrëfenjë Kërshëndellash 12/26/2013 9 komente Letërsi Dino Buzzati Ana H
Puna e Bashkisë së Tiranës, Basha: Arritjet për vitin 2013 12/26/2013 5 komente Politikë, Shtypi admin
Gëzuar Krishtlindjen dhe Vitin e Ri 2014 12/26/2013 1 komente Shtepia e Librit
Pushteti i Zanafillës Ekskluzive 12/26/2013 admin
Pushteti i Zanafillës Ekskluzive 12/26/2013 admin
"Po sot Prizren, m'thuej si je. Porsi nji bredh, i rrzuem perdhe" 12/27/2013 475 komente Foto e ditës Anonim
Personazhi i Vitit 2013? 12/27/2013 78 komente Personazh admin
Zanafilla e Tiranës vendbanim kalon përmes castrum-it dhe mansios romake (II) 12/27/2013 45 komente Histori Bajram Peçi alidemsi
Shpend Ahmeti me autobus në punë 12/27/2013 41 komente Foto e ditës Monda
Teatri Kombëtar, 10 kandidatë në garë për postin e drejtorit 12/27/2013 7 komente Kulturë, Shtypi Rhea
Babagjyshi nuk ka kujt t'i shkruajë (Komedia e dhimbshme e pensionimit shqiptar) 12/27/2013 2 komente Reportazh, Shtypi Andi Bica ZAPATARA
(Ri)Lexime 12/27/2013 1 komente Esse Gazmend Krasniqi wasabi
Croatia for Christmas 12/27/2013 admin
"Shqipëri, o nëna ime" - Urimi i Top Medias për festat e fundvitit 12/28/2013 65 komente Muzikë, Shtypi Monda
Ç'po ndodh në Turqi? 12/28/2013 57 komente Bota, Shtypi alidemsi
Votimi i buxhetit 12/28/2013 26 komente Ekonomi, Shtypi admin
Shqipëria ka humbur rreth 1 miliard dollarë gjatë dekadës së kaluar 12/28/2013 23 komente Ekonomi, Shtypi Brian Le Blanc admin
Amendamenti 12/28/2013 16 komente 24 karat, Shtypi xhibi
E drejta per te qendruar i panxene 12/28/2013 12 komente Kritik
Në mungesë të kritikës 12/28/2013 8 komente Esse Luljeta Lleshanaku wasabi
Çmimi që shpërthen në dorë 12/28/2013 3 komente admin
Çmimi që shpërthen në dorë 12/28/2013 admin
Pa censurë - 64 12/29/2013 321 komente Anonim
Fundosja e meritokracisë 12/29/2013 83 komente Shtypi Endrit Kurtiqi endrit83
Këngë të moçme për “1001 ëndrra dimri” 12/29/2013 44 komente Muzikë Valeria Dedaj Monda
FIFA “pranon” Kosovën, ndeshja e parë me Kroacinë 12/29/2013 21 komente Kosova, Shtypi Monda
Shqipëria 2013, një vit gri 12/29/2013 15 komente Shtypi Aleksandra Bogdani xhibi
Ose ... një mik, ose pak ... 12/29/2013 Sociale Arjola Alldashi village-bey
Gjelat e Detit 12/30/2013 92 komente Reportazh, Shtypi village-bey
Portrete të ndryshme të burgosunish 12/30/2013 83 komente Histori At Zef Pllumi hunter
Michael Schumacher në gjendje kome 12/29/2013 83 komente Personazh, Shtypi alidemsi
A njihni ndonje emërim zhgënjyes të ksaj qeverie? 12/30/2013 78 komente agonn
Kolona zanore, humoristike, artistike e fundvitit 12/30/2013 63 komente Argëtim admin
10 arsye për 1 Top-Ten 2013 12/30/2013 22 komente STALKER
Sa në mes nuk ishte barnatori 12/30/2013 2 komente Letërsi Emigrant Anonim
Izolimi shkak i prapambetjes të shqiptarëve 12/31/2013 247 komente Intervistë, Shtypi Shpend Limoni Shvejk
Urimi yt për 2014 12/31/2013 57 komente noshKaido
Fund dhjetori, e premte 12/31/2013 11 komente XYZ