Postimet e muajit Tetor 2013

Seksioni Autori Postuar nga
Pa reforma të majta nuk ka Rilindje 10/1/2013 201 komente Opinion Blendi Salaj Blendi Salaj
Shtyhet ligji për nëpunësin civil 10/1/2013 128 komente Politikë Etnik
Luhet sonte dhe nesër mbrëma roundi 2' i UEFA Champions League 10/1/2013 110 komente Sport red bull
"Shutdown" në Uashington nga mosmarrëveshjet partiake 10/1/2013 63 komente Bota, Shtypi admin
Diçka apokaliptike 10/1/2013 19 komente Letërsi Flo flo
Raporti për pasuritë e politikanëve 10/1/2013 17 komente Pa Kategori, Shtypi Bledar Hoti admin
Garda dhe personat e rëndësisë së veçantë 10/1/2013 11 komente Opinion Arbër Zaimi admin
Emërimet e para të Bashës: Mediokre 10/1/2013 9 komente Opinion, Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
... 10/1/2013 6 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Sphynx 10/1/2013 1 komente desaparacidos
Nuk po duket "përgjegjësia para qytetarëve" nga maxhoranca 10/2/2013 387 komente Opinion Grava grava
Beautiful kitchens – volume I 10/2/2013 154 komente enka
Ri-ri-rilindje në stilin induist 10/2/2013 99 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja Shvejk
Gratë e qëndismave 10/2/2013 75 komente Reportazh admin
Ndërron jetë aktorja “Artiste e Merituar”, Drita Pelingu 10/2/2013 28 komente Personazh xhaelga
Lamtumirë Drita ! 10/2/2013 8 komente XYZ
Prapë Woody?? 10/2/2013 6 komente STALKER
Drejtorët shumë të rinj të Ramës 10/2/2013 6 komente Politikë Vladimir Karaj Shvejk
Beautiful kitchens – volume I 10/2/2013 enka
Regjisorë “Beat”… 10/2/2013 desaparacidos
Voskopoja u ndërtua nga vllehët, Korça vepër e myslimanëve 10/3/2013 139 komente Përrallë nga e kaluara, Shtypi Vepror Hasani peshku i kuq
Shumica e cilësuar - Deputeti Duzha ikën nga PR: U bashkova me LSI se më mbrojti votat në 23 qershor 10/3/2013 66 komente Politikë, Shtypi Monda
"Skraparllinjte nuk rrine e bejne sehir" - kronike e viteve '70 10/3/2013 51 komente Përrallë nga e kaluara, Shtypi Anonim
Stanjacioni në Uashington i shqetëson amerikanët 10/3/2013 33 komente Bota Peter Dahl/Angelina Verbica admin
Në sirtarin sekret të Drita Pelingut 10/3/2013 22 komente Kristi Pinderi admin
Muaji antikancer: Onkologjiku pa ilaçe, bllokohet radioterapia 10/3/2013 22 komente Shkencë Esmeralda Keta admin
Strehimi i romëve, banorët e Shishtufinës kundër, Veliaj: Do negociojmë 10/3/2013 10 komente Sociale, Shtypi xhaelga
Bashkimi i Gjermanisë: Muri që ende ekziston në kokat e gjermanëve 10/3/2013 6 komente Bota, Shtypi Wofgang Dick Shvejk
Aktet normative si akte politike 10/3/2013 1 komente Opinion, Shtypi Afrim Krasniqi admin
Autumn breakfasts – Mengjese vjeshte 10/4/2013 247 komente enka
Shqipëria u përgjigjet flakë për flakë akuzave të presidentit serb në OKB 10/4/2013 58 komente Ballkan, Shtypi admin
Tëhuajzimi 10/4/2013 45 komente Letërsi Emigrant Anonim
Biznesi ankohet për bankat 10/4/2013 37 komente Biznes admin
Itali, Berlusconi përjashtohet nga Senati 10/4/2013 34 komente Bota admin
Akademia e Shkencave: Kthim drejt së ardhmes 10/4/2013 21 komente Intervistë, Shtypi Alida Cenaj admin
Një “Otranto” tjetër edhe më e rëndë në brigjet italiane 10/4/2013 15 komente Bota, Shtypi admin
Rama, Blair dhe politikat ekonomike të Botës së Tretë 10/4/2013 15 komente admin
Këmbana e qelqtë (fragment) 10/4/2013 12 komente Letërsi Sylvia Plath desaparacidos
Feniks 10/4/2013 5 komente desaparacidos
Autumn breakfasts – Mengjese vjeshte 10/4/2013 1 komente enka
Vullnetarizmi i çuditshëm i Blair-it dhe mosçudia shqiptare 10/5/2013 191 komente Opinion, Shtypi Arben Manaj Monda
Mjerimi i shkronjarëve 10/5/2013 115 komente Kulturë Ardian Vehbiu admin
A jemi të gjithë të barabartë para ligjit? 10/5/2013 97 komente Foto e ditës Shvejk Shvejk
Çfarë do të bëhet me "lojërat me fatin"? 10/5/2013 52 komente Sociale Monda
FC Internazionale vs AS Roma. Aromë '' Scudetto'' apo ''Flakë kashte''? 10/5/2013 44 komente red bull
Veliaj thyen tabutë: Një grua paraplegjike zëvendësministre 10/5/2013 41 komente Politikë, Shtypi STALKER
Gjuha e Martin Camaj "një fuqi magjike" 10/5/2013 17 komente Personazh Hans-Joachim Lanksch Shtepia e Librit
Kur politika gllabëroi shtetin modern 10/5/2013 11 komente Opinion, Shtypi Gjergj Erebara Shvejk
Pushoni, për emrin e Zotit! 10/5/2013 6 komente Esse, Shtypi Gjergj Bubani Etnik
Recension për një libër të pashkruar 10/5/2013 5 komente Opinion Luljeta Lleshanaku Monda
Partia Demokratike para dhe pas 23 qershorit e 22 korrikut 10/6/2013 390 komente Politikë, Shtypi Aleksandër Meksi meksi
“Ikni, na nxitë faqen” ... dhe ajo iku 10/6/2013 61 komente Pa Kategori Klodiana Haxhiaj Monda
Leximet jashtëshkollore: Si zyrtarët përfituan 3.2 miliardë lekë 10/6/2013 42 komente Kulturë Valter File admin
Bajatun 10/6/2013 32 komente Letërsi Wendy Cope village-bey
Shenja të njohjes 10/6/2013 24 komente Kosova, Shtypi Etnik
Dialektika e shpresës 10/6/2013 17 komente Opinion, Shtypi Ardian Ndreca admin
Kur do të nisi "përgjegjshmëria" qeverisëse? 10/7/2013 146 komente grava
Lëmoshëkërkuesja që diplomohet për infermieri 10/7/2013 57 komente Personazh, Shtypi Shpresa Mezini admin
Më e keqja ndodhi 10/7/2013 30 komente Opinion Dorian Matlija admin
Gherardo Bosio, krijuesi i një kryeqyteti 10/7/2013 26 komente Personazh, Shtypi Artan Shkreli village-bey
Në mes të listës së refuzimit, përse? 10/7/2013 22 komente bulkthi
Si kaloi pa u parë kjo? 10/7/2013 11 komente r.v
Blog-notes 10/7/2013 3 komente XYZ
Governments on the Rise and the Decline: A little Success and a Few Setbacks 10/7/2013 admin
Shërbimi që na bëri mbrëmë Rudina Xhunga 10/8/2013 354 komente Opinion, Shtypi Alfred Lela LEFTI
STARTUP ALBANIA – YES WE CAN! 10/8/2013 36 komente admin
Vendimet e Këshillit Kombëtar të Territorit: Ngrirje e përkohshëm të lejeve të ndërtimit në Berat, Gjirokastrës dhe Krujë 10/8/2013 30 komente Shtypi admin
Hebrenjtë që lanë Izraelin për Vlorën 10/8/2013 23 komente Pa Kategori, Shtypi Beluli
Çmimi Nobel në shkenca 10/8/2013 20 komente Shkencë, Shtypi admin
"Fëmijët që duhen" 10/8/2013 14 komente Letërsi Jacques Prevert XYZ
Urat kulturore Kosovë-Shqipëri 10/8/2013 6 komente Intervistë, Kulturë Monda
Të heqësh dorë nga zakoni i "vjetër" 10/8/2013 4 komente Ligj, Shtypi VoxPopuli
Trëndafilat dimërorë 10/8/2013 3 komente Letërsi xhatani XhaTani
Në përpjekje për të lexuar skenën politike 10/8/2013 1 komente Kosova, Opinion Habib Morina h75
Me gegët bën komb, me toskët bën shtete 10/9/2013 232 komente Klubi i librit, Shtypi Alma Mile pse sterio
Cilën skuadër kombëtare do të zgjedhë Januzaj? 10/9/2013 163 komente Sport admin
Sekuestrohet një thesar veprash arti 10/9/2013 102 komente Kryesore Stalin
Në Mesjetë, identitetet fetare mbi ato krahinore 10/9/2013 10 komente Klubi i librit, Kulturë, Shtypi Fatmira Nikolli Shvejk
STARTUP ALBANIA – YES WE CAN! (p.2) 10/9/2013 3 komente admin
Sondazhi, të rinjtë europianë gjithmonë e më larg punësimit 10/9/2013 3 komente Bota, Shtypi LEFTI
Rikonfirmohet Bashkim Dedja, dekretohet kreu i Kushtetueses 10/9/2013 1 komente Ligj admin
Gjimnazistët “në takim me shkrimtarët” 10/9/2013 Shtepia e Librit
Sugjerimi juaj për projektin e Xhamisë së Madhe të Tiranës 10/10/2013 409 komente armir
Nano (na?) përgjigjet 10/10/2013 123 komente Klubi i librit, Shtypi Mustafa Nano admin
Qeveria zgjedh Deloitte & Touche për auditimin e borxhit 10/10/2013 114 komente Ekonomi, Shtypi Herion Mesi admin
Ndryshon buxheti 2013, rriten me 35 mln USD shpenzimet qeveritare 10/10/2013 61 komente Ekonomi, Shtypi Blerina Hoxha Shvejk
Alice Munro fiton Nobelin për Letërsinë 2013 10/10/2013 56 komente Letërsi Blendi Salaj Blendi Salaj
Me sytë nga Stokholmi 10/10/2013 45 komente Kulturë Shtepia e Librit
Website-s imobilare shqiptare? 10/10/2013 18 komente Pjer Thomas
Mbi reformën në Akademinë e Shkencave 10/10/2013 14 komente Opinion bulkthi
Gëlqere dhe karabina, Kruja një ditë pas moratoriumit 10/10/2013 7 komente Reportazh, Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
Blog-notes 10/10/2013 XYZ
Botërori: Shqipëri vs Zvicër 10/11/2013 134 komente Sport admin
Rikthehet "historia": lavdia e futbollit shqiptar, derbi Partizani-Tirana 10/11/2013 110 komente Sport red bull
Italianët, radhë për një fakultet mjekësie në Tiranë 10/11/2013 61 komente Arsim, Shtypi xhaelga
Përpara ndeshjes: Bienvenue dans un autre monde! 10/11/2013 59 komente Acarim Nervash Blendi Salaj Blendi Salaj
Guiseppe Verdi - 200 vjetori i gjeniut të muzikës 10/11/2013 34 komente Kulturë, Shtypi P. Hausmann Monda
Saimir Pirgu në Tiranë për një koncert bamirësie 10/11/2013 29 komente Njoftime, Shtypi admin
Organizata për Ndalimin e Armëve Kimike fiton Nobelin për Paqe 10/11/2013 16 komente Bota admin
Vargje 10/11/2013 11 komente Emigranti Anonim
Blog-notes 10/11/2013 4 komente XYZ
Parashikimi i FMN-së, Këshilltarët për Qeveritë Shqiptare e Serbe 10/11/2013 3 komente admin
Visarion 10/11/2013 2 komente Satirë Artrit Bytyçi artrit
Munro: Historitë që shkruaj, i marr nga jeta 10/11/2013 1 komente Shtepia e Librit
Botohet në Fletoren Zyrtare rezoluta për zgjidhjen e çështjes çame 10/12/2013 137 komente Ballkan admin
Dashnoret e lënduara luftojnë korrupsionin në Kinë 10/12/2013 69 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Celery & beetroot soup / Supe me selino & panxhar 10/12/2013 20 komente enka
Mjerimi i inteligjencës 10/12/2013 15 komente Opinion Shpëtim Çuçka admin
Çmimi “Carlo Levi” për Dritëro Agolli 10/12/2013 2 komente Shtepia e Librit
Celery & beetroot soup / Supe me selino & panxhar 10/12/2013 enka
Virgjëresha dhe elefantë 10/13/2013 139 komente Histori Oliver Jens Schmitt admin
Po rivjen Pakti Detar, Shqipëri vs Greqi 10/13/2013 120 komente Intervistë Ben Andoni Anonim
Ke të drejtë, Berat Buzhala! Kjo është Kombëtarja e turpit! 10/13/2013 90 komente Sport, Shtypi Ilir Yzeiri Shvejk
Shumë urime për ty... 10/13/2013 40 komente Kulturë, Shtypi grava
Shoqëria civile, financimi dhe probleme të tjera 10/13/2013 17 komente Opinion, Shtypi Tonin Gjuraj admin
Revolucioni Iranian në këndvështrimin e Shqipërisë komuniste 10/13/2013 12 komente Opinion, Shtypi Enis Sulstarova Shvejk
Matematika e altruizmit: Pse ndihma për të tjerët është e rëndësishme për ne? 10/13/2013 12 komente Shkencë Sam Judah admin
Pranimi i Kosovës, kushti “evropian” për Serbinë 10/13/2013 9 komente Kosova, Shtypi village-bey
Individualizmi 10/13/2013 3 komente Esse Branko Merxhani Monda
Deklarata e Komunës 10/13/2013 2 komente Opinion visar ymeri, Zgjim Hyseini admin
Policia, aksion kundër lojrave të fatit 10/14/2013 221 komente Sociale admin
Romani « Tre shokët » 10/14/2013 58 komente XYZ
I gjeni një qytet Migjenit 10/14/2013 10 komente Opinion, Shtypi Krenar Zejno Shvejk
Vendosni diçiturën - 162 10/14/2013 8 komente Diçitura Anonim
Rrugë e gjatë për në civilizim 10/14/2013 5 komente desaparacidos
Pa censurë - 60 10/15/2013 319 komente Anonim
Parku i Realizmit Socialist 10/15/2013 51 komente Blendi Salaj
Shqipërisë statusin kandidat, Kosovës negociatat për MSA 10/15/2013 40 komente Kryesore Monda
Besimtarët myslimanë kremtojnë Kurban Bajramin, Namazi falet nën shi 10/15/2013 34 komente Feja admin
Një ditë në urbanet e Tiranës 10/15/2013 30 komente Shtypi Dionis Xhafa Xhafa Dionis
Trafikant droge në emër të artit? 10/15/2013 28 komente Pa Kategori, Shtypi Valeria Dedaj Monda
Gjobiti “Kurum” për kontrabandë, djali i Meidanit pezullohet nga Doganat: Shkeli kodin etik 10/15/2013 16 komente Shtypi xhaelga
Amantia - Siti antik i lirë... për plaçkitësit 10/15/2013 7 komente Acarim Nervash, Kulturë Ben Andoni admin
Zonjë shtëpie po! Mblese kurrë më! 10/15/2013 5 komente admin
Recurrence 10/15/2013 2 komente blete
KE publikon progres raportin: Shqipërisë t’i jepet statusi i vendit kandidat 10/16/2013 145 komente Shtypi swed
Objektet ushtarake, vazhdojnë shitjet 10/16/2013 70 komente Shtypi Lorenc Rabeta LEFTI
Një ditë pune në Lazarat 10/16/2013 45 komente Foto e ditës admin
Përmbytje në Tiranë, Basha: Rreth 1000 banesa nën ujë, Kodheli inspekton situatën 10/16/2013 42 komente Kryesore admin
Paralajmërim 10/16/2013 9 komente Foto e ditës fb dr.ama
Vargje 10/16/2013 7 komente Letërsi Emigrant Anonim
Sapo keni blerë një smartphone të ri apo një tablet android? Lexoni këtë artikull për ta shfrytëzuar atë sa më mirë! 10/16/2013 4 komente eklipsi
Shqiptarët në Stambollin e 1800-tës 10/16/2013 2 komente Shtepia e Librit
“Dhoma e kontrollit është në Tiranë e rrethina” 10/16/2013 1 komente Reportazh, Shtypi Matteo Tacconi Shvejk
"Edhe në Shqipëri shkruhet ndryshe" 10/16/2013 1 komente Intervistë, Shtypi Gazmend Krasniqi admin
Sapo keni blerë një smartphone të ri apo një tablet android? Lexoni këtë artikull për ta shfrytëzuar atë sa më mirë! 10/16/2013 eklipsi
Nga nobelistja e këtij viti, Sekrete të hapura në Shqip 10/16/2013 Shtepia e Librit
"Ne shqiptarët jemi popull i emancipuar, ndofta më i emancipuari" 10/17/2013 529 komente Intervistë Ismail Kadare Monda
Kumari, evazioni 110 mln dollarë në vit 10/17/2013 87 komente Ekonomi Anonim
Lulzim Basha në 'Top Story' përballë Sokol Balles apo ...? 10/17/2013 56 komente red bull
Skllavëri moderne në Katar? 10/17/2013 47 komente Bota, Shtypi Srinivas Mazumdaru Monda
Cilën vepër arti nga artistët e Kosovës veçoni më shumë dhe pse? 10/17/2013 27 komente Art Monda
Shkurtime vs punësime? 10/17/2013 20 komente grava
Mjaftonim une e ti 10/17/2013 17 komente Letërsi shkinaks shkinaks
I mbytyri më i bukur i botës 10/17/2013 17 komente Letërsi Gabriel Garcia Marquez wasabi
Sopranoja Jaho në Théâtre des Champs-Élysées me "La Vestale" 10/17/2013 16 komente Kulturë, Shtypi Anonim
Komunikim politik i nivelit të nëndheshëm 10/17/2013 4 komente Blendi Salaj
Zbehja e funksionit publik të moralit 10/17/2013 1 komente Esse Wolfhart Pannenberg Shvejk
PD kallëzon penalisht Ramën e Tahirin 10/18/2013 105 komente Ligj, Shtypi LEFTI
A vjen dot çdo natë kryeministri në spital? 10/18/2013 96 komente Shëndetësi, Shtypi Sebi Alla admin
Fjalimi i At Gjergj Fishtës në Konferencën e Paqes (1919) 10/18/2013 79 komente Histori At Gjergj Fishta gjembi
Kur kriminelët argëtojnë spektatorin (ose: “Hannah Arendt e keqkuptuar” ) 10/18/2013 68 komente STALKER
Vendosni diçiturën - 163 10/18/2013 44 komente Diçitura pjetermustakuqi pjetermustakuqi
Website i Kryeministrisë me moton e PS-së 10/18/2013 32 komente Tironsi
"Vjetërimi i programuar" 10/18/2013 15 komente Teknologji Alessandra Fasola admin
Prof. Dr. Wilfried Fiedler - Një jetë për albanologjinë 10/18/2013 1 komente Personazh, Shtypi Pandeli Pani Monda
Lexime: “Spërkatjet” 10/18/2013 artrit
Fenomeni 'Januzaj' intervistë në KTV 10/19/2013 119 komente Sport, Shtypi snife
Histori fiktive 10/19/2013 68 komente Opinion, Shtypi Elidor Mëhilli Shvejk
Gjalmëzi/gjalmëzezë. Pse ky emërtim? 10/19/2013 35 komente Godo
Çfarë do të bëhet me (II) armët e zjarrit? 10/19/2013 33 komente Sociale Monda
Ndarja e re, reforma, shkrihen 284 bashki dhe komuna 10/19/2013 29 komente Kryesore Aristir Lumezi admin
Kumari, “non-grata” në qytet 10/19/2013 10 komente Reportazh, Shtypi Vladimir Karaj Shvejk
Letra e UNESCO: Dhamë 850 mijë dollarë për kalldrëm në Gjirokastër, u bënë beton 10/19/2013 7 komente Kulturë, Shtypi admin
Spiropali, letër publikut: Ja pse e pezullova nga puna Denion Meidanin 10/20/2013 327 komente Pa Kategori, Shtypi nejse
5-katëshi tek Ekonomiku, kryhet shpërthimi i kontrolluar, objekti mbetet në 'këmbë' 10/20/2013 282 komente Pa Kategori, Shtypi xhaelga
Virgjëresha dhe elefantë (II) 10/20/2013 81 komente Histori Oliver Jens Schmitt admin
Prelud 10/20/2013 45 komente Letërsi Frederik Rreshpja peshku i kuq
"Lakror Korçe" 10/20/2013 31 komente grava
Në Gjirokastër 10/20/2013 9 komente Letërsi Emigrant Anonim
Apel për ndihmë për 9-vjeçaren 10/20/2013 6 komente Njoftime, Shtypi admin
Azilkërkues 10/21/2013 188 komente shkodrani_001
Ç'do të thotë në shqip "luajal"? 10/21/2013 54 komente Sonik
Ujët e pusit 10/21/2013 49 komente Letërsi Ernest Koliqi Monda
Austriakët në 1869: Shqiptarët mund të bëhen zotër të rajonit 10/21/2013 14 komente Histori, Shtypi Armand Plaka albaner
Mbi reformën e pensioneve 10/21/2013 11 komente Ekonomi Adi Darsi admin
Blog-notes 10/21/2013 1 komente XYZ
Z. Erdogan, axhenda islamike është helm për ne 10/22/2013 471 komente Opinion, Shtypi Alma Lama alidemsi
E Liga e Madhe, sonte dhe nesër mbrëma 10/22/2013 115 komente Sport admin
Tani që do marim statusin kandidat çfarë përfitojmë? 10/22/2013 88 komente kejsi
Një Palmë e Artë për orgazmën femërore? 10/22/2013 74 komente STALKER
Jo vetëm një kronikë 10/22/2013 28 komente Sociale, Shtypi Monda
CEZ në Çeki: Nëse arrijmë marrëveshje me Shqipërinë tërheqim arbitrazhin 10/22/2013 25 komente Ekonomi, Shtypi xhaelga
Shpresa dhe dyshime 10/22/2013 21 komente Opinion, Shtypi Fatos Lubonja peshku i kuq
Poezia sot mbetet ndoshta i vetmi kundëraltar ndaj njeriut afarist, heroit të kohës sonë 10/22/2013 19 komente Intervistë Arben Dedja lapsus
Alice Munro - "Virgjëresha shqiptare" 10/22/2013 16 komente Letërsi Moikom Zeqo flo
Komandanti i policisë së Kosovës në veri, pjesëmarrës në vrasjen e familjes Jashari?! 10/22/2013 14 komente Shtypi Mirëjam Deshzoti
Kursimi i energjise 10/22/2013 7 komente leku leter
Bollëku Irracional i Robert J. Shiller 10/22/2013 1 komente admin
Erdogan me Thaçin dhe Ramën në Prizren: Turqia është Kosovë, Kosova është Turqi 10/23/2013 209 komente Kosova, Shtypi admin
Alma D’ Fushë Kruja 10/23/2013 102 komente Opinion, Shtypi Anton Cara Shvejk
Specat e kuq turshi 10/23/2013 94 komente ketlina
Xhelal Mziu merr titulllin “Doktor” nga Universiteti Bujqësor i Kamzës 10/23/2013 67 komente 24 karat, Shtypi admin
Dhjetëra mijëra shqiptarë mbetën pa punë 10/23/2013 30 komente Ekonomi Gjergj Erebara admin
Petro Marko, përkthehet në rumanisht 10/23/2013 29 komente Shtepia e Librit
Arti si avokati evropian ndaj invalidëve shqiptar 10/23/2013 2 komente Opinion, Shtypi Andi Bica ZAPATARA
E RE! Tani merr gjobë edhe me Porsche Panamera 10/24/2013 93 komente Foto e ditës, Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Xhelal more Xhelal 10/24/2013 89 komente Acarim Nervash Pinoku bulkthi
11 kompani fantazmë përfituan brenda ditës pesë milionë USD rimbursim TVSH-je 10/24/2013 44 komente Ligj, Shtypi Bledar Hoti admin
Buxheti, Kuvendi voton Aktin Normativ me 79 vota 'Pro. Berisha: Qeveria bëri sot 40-ditët 10/24/2013 31 komente Politikë admin
Cila është media politikisht më e barazlarguar në Shqipëri? 10/24/2013 24 komente agonn
Gruaja në kinemanë shqiptare të pasluftës 10/24/2013 20 komente Kulturë Artan Puto Shvejk
Qershi 10/24/2013 13 komente Letërsi Emigrant Anonim
Riçard Kapushçinski 10/24/2013 6 komente Shtepia e Librit
fajtor 10/24/2013 4 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Nudo 10/24/2013 1 komente desaparacidos
Riçard Kapushçinski 10/24/2013 Shtepia e Librit
Liri e trishtë 10/24/2013 sol-nocturnus
Riçard Kapushçinski 10/24/2013 Shtepia e Librit
Do të mbyllen websitet për bastet online 10/25/2013 326 komente Ekonomi admin
Sot i vunë hekrat nji burri. 10/25/2013 71 komente Fiqiri
Samiti i BE-së: Miku na përgjon 10/25/2013 58 komente Bota, Shtypi Lindita Arapi admin
Kadare: Kosova-Turqi? E kam shkruar prej kohësh te libri “Mosmarrëveshja” 10/25/2013 40 komente Shtepia e Librit
BBC: Hendeku gjinor 10/25/2013 24 komente Sociale, Shtypi admin
Një film një minutësh që do doja të ishte imi… 10/25/2013 20 komente STALKER
Henry Moore 10/25/2013 2 komente desaparacidos
Rrymë 10/25/2013 2 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Vodafone dhe çmimet diskriminuese: konkurrencë e ndershme apo abuzim me pozitën dominante? 10/25/2013 1 komente admin
Kadare: Kosova-Turqi? E kam shkruar prej kohësh te libri “Mosmarrëveshja” 10/25/2013 Shtepia e Librit
Kadare: Kosova-Turqi? E kam shkruar prej kohësh te libri “Mosmarrëveshja” 10/25/2013 Shtepia e Librit
Verë shqiptare, a janë mundësitë? 10/26/2013 246 komente grava
Ilir Kerni, drejtori i TOB, Artan Shabani tek GKA 10/26/2013 69 komente Kulturë, Shtypi Monda
Situata e rendit dhe sigurisë: 80 vepra penale çdo ditë 10/26/2013 34 komente Sociale admin
Vlorë, Shpëtim Gjika merret i pandehur, falsifikoi leje ndërtimi 10/27/2013 509 komente Kryesore alidemsi
Yyyyyyy GravitY ! 10/27/2013 121 komente STALKER
Ku është shteti? 10/27/2013 56 komente xhaelga
Armët kimike siriane drejt Shqipërisë? 10/27/2013 31 komente Mjedisi Anonim
Ç'do të thotë ksoll, ose kësoll? 10/27/2013 18 komente alidemsi
A lindin të mirë fëmijët? 10/27/2013 4 komente Mos Humbisni Abigail Tucker Shvejk
Ndërkohë, në plazhin e Durrësit 10/28/2013 111 komente Foto e ditës Harabel
Sikur Rama të ishte një taksixhi i maskuar 10/28/2013 80 komente Opinion, Shtypi Koloreto Cukali Monda
Kur do të ndalohet përfundimisht pirja e duhanit në Shqipëri? 10/28/2013 68 komente laura l
Si do aplikohet censura e kompanive të basteve online? 10/28/2013 33 komente Vlash
Kush na gjykon ne ? 10/28/2013 28 komente Letërsi Fiqiri Fiqiri
CEZ qe dështimi i shtetit shqiptar 10/28/2013 15 komente Ekonomi Gjergj Erebara admin
Bota e tronditur nga racizmi, bjondja Maria është rome dhe nuk është e rrëmbyer 10/28/2013 14 komente Bota, Shtypi admin
Krimet e “Bechtel”-it me punëtorët 10/28/2013 9 komente Kosova, Shtypi Besiana Xharra admin
By heart 10/28/2013 7 komente Letërsi Emigrant Anonim
Na kujtohet 10/28/2013 5 komente Klubi i librit Ardian Vehbiu XYZ
Do të kuptosh të tjerët? Lexo klasikët 10/28/2013 3 komente Shtepia e Librit
Do të kuptosh të tjerët? Lexo klasikët 10/28/2013 Shtepia e Librit
Do të kuptosh të tjerët? Lexo klasikët 10/28/2013 Shtepia e Librit
Në pritje të së dielës 10/29/2013 83 komente admin
Rama : Asnjë militant në tatime, dogana e arsim. S'mund të punësojmë të paaftët 10/29/2013 58 komente Politikë, Shtypi Darina Tanushi LEFTI
Lexhendar dhe xhigant 10/29/2013 47 komente Kosova, Shtypi Agim Popoci Monda
Projektligj për të sekuestruar pasuritë e të korruptuarve edhe pas vdekjes 10/29/2013 29 komente Ligj, Shtypi Vladimir Karaj admin
KLSH: Tatimet na bllokuan auditimet që nga viti 2010 10/29/2013 12 komente Ekonomi, Shtypi Lorenc Rabeta admin
Te deshtosh perpara 10/29/2013 9 komente gjergji
Braktisja e fëmijëve jetimë pas moshës 15-vjeçare 10/29/2013 4 komente Sociale, Shtypi Neritan Gjergo Rhea
Për herë të tretë brenda vitit Pj I & II 10/30/2013 152 komente Personazh Pjer Thomas Pjer Thomas
Gjovalin Kadeli tek LSI, maxhoranca me 85 deputetë 10/30/2013 83 komente Pa Kategori, Shtypi Balzac
Kanceri s'flet. Vret! 10/30/2013 56 komente Edlira Gjoni admin
Fushatë në FB: Dhuro një Abetare, ndihmon Gjuhën Shqipe në Greqi 10/30/2013 29 komente Arsim, Shtypi Daniela Bonollari admin
Horror në Brazil 10/30/2013 22 komente Sport, Shtypi Henry
Shitet shtëpia e Nënës Terezës 10/30/2013 15 komente Ballkan admin
Java e Filmit Shqiptar - New York 10/30/2013 14 komente Njoftime, Shtypi Monda
Një ditë pranvere në fund të tetorit 10/30/2013 4 komente admin
Si ta lexojmë raportin “Doing Business 2014”? 10/30/2013 2 komente Ekonomi, Shtypi Adrian Civici admin
Bashkëpunimi PS-FRD 10/31/2013 118 komente Politikë, Shtypi LEFTI
Skandalet me koncesionaret 10/31/2013 43 komente Ekonomi galile
Spektakli i lajmit 10/31/2013 42 komente Media Bulkthi bulkthi
Paris - Bukuresht: Europa e bashkuar përmes çifteve të ndarë? 10/31/2013 38 komente STALKER
Shqipëria, ndër 8 vendet e mundshme për shkatërrimin e armëve kimike të Sirisë 10/31/2013 29 komente Mjedisi, Shtypi admin
Punëtorët e Lazaratit dynden në spital, të intoksikuar nga droga 10/31/2013 16 komente Sociale, Shtypi admin
Ekonomia shqiptare punon nën kapacitet 10/31/2013 11 komente Opinion, Shtypi Emin Barci Shvejk
Tregjet në Tiranë në kushte të papërshtatshme 10/31/2013 4 komente Reportazh, Shtypi Dionis Xhafa Xhafa Dionis
“Kongoli” në serbisht 10/31/2013 2 komente Shtepia e Librit
Mehr Meer – Më shumë det 10/31/2013 1 komente Letërsi Ilma Rakusa wasabi
Rrugët e përhimta të mëngjesit 10/31/2013 1 komente desaparacidos
“Kongoli” në serbisht 10/31/2013 Shtepia e Librit
“Kongoli” në serbisht 10/31/2013 Shtepia e Librit
Go Big or Go Home: One and a Half Years in Albania 10/31/2013 admin