Postimet e muajit Shtator 2012

Seksioni Autori Postuar nga
Lamtumirë kësulë polare! 9/1/2012 178 komente Mjedisi Jacopo Pasotti finisterre
Shembuj rezistence 9/1/2012 7 komente Mos Humbisni Artan Lame admin
Pluhur nën sofat 9/1/2012 7 komente Letërsi Emigrant Anonim
Shkrim: Historia e krishterimit 9/1/2012 2 komente admin
Lufta per Helenen e Trojes dhe heronjte qe vinin nga Moska... 9/1/2012 klajdi
Aleanca kërcënon Berishën me burgim të përjetshëm 9/2/2012 96 komente Politikë Blendi Salaj Blendi Salaj
AK: Dosje penale për politikanët që kryejnë krime. 9/2/2012 33 komente Politikë prizrenzaranika
Guvernatori Fullani sërish në "syrin e ciklonit" 9/2/2012 29 komente Acarim Nervash noshKaido
Obama për Clint-in 9/2/2012 28 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Rreth sofrës bosh 9/2/2012 19 komente Sociale Sebi Alla admin
Një karficë në hi 9/2/2012 12 komente Letërsi Miri Dhrami mdhrami
Psikiatria, të sëmurët nën dhe 9/2/2012 9 komente Sociale Esmeralda Keta admin
Ilirët, Romakët dhe Iliro-Albanët e Finiqit 9/2/2012 7 komente Acarim Nervash Auron Tare aurontare
10 muaj në dialog për të ardhmen 9/2/2012 5 komente admin
Tri të vockla (jo përfaqësuese) nga Thomas Bernhard 9/2/2012 3 komente Anonim
Dyshimet angleze më 1914: Ismail Qemali punon për grekët? 9/3/2012 229 komente Histori Robert Elsie mati i ri
Pa binarë 9/3/2012 32 komente alisat
Realiteti në kuante 9/3/2012 19 komente Shkencë Carlo Rovelli finisterre
Kështu e doja Dashurinë ! 9/3/2012 18 komente Letërsi xhatani XhaTani
“Lufta” për Helenën e Trojës dhe heronjtë që vinin nga Moska 9/3/2012 14 komente Përrallë nga e kaluara Spartak Ngjela admin
GOMARI BALLKANIK (II) 9/3/2012 7 komente Opinion Julius jyl
Tirana Kulturore, 1 Shtator 2012 9/3/2012 2 komente Turizëm Klodiani
Fotoreportazh: Një maoist rikthehet në Tiranë 9/4/2012 67 komente Përrallë nga e kaluara venusi
A mundet Europa të mbijetojë? 9/4/2012 65 komente Bota TIMOTHY GARTON ASH finisterre
Pas 10 muajsh rrugë e re ose rrënim i mëtejshëm 9/4/2012 28 komente admin
Kështjella ime 9/4/2012 26 komente Letërsi shkinas shkinaks
Ja përse nuk i heqin ato dreq imunitetesh! 9/4/2012 14 komente Opinion Andrea Stefani kuazimondo
Si mund te blej nje gift card online 9/4/2012 11 komente lew
Postera te viteve 30-te per semundjet seksuale 9/4/2012 11 komente gjergji
Transporti publik: Lëngata që solli total-privatizimi 9/4/2012 4 komente sol-nocturnus
Philip Roth, shkrimtari që bëri revolucion seksual 9/4/2012 admin
Postera te viteve 30-te per semundjet seksuale 9/4/2012 gjergji
Demokratët amerikanë, fjalim emocional i Michelle Obamës 9/5/2012 260 komente Bota Mimoza Kelmendi admin
Opozita të mos përfitojë nga fatkeqësitë natyrore, por nga ana tjetër... 9/5/2012 45 komente Politikë admin
Ftohen marrëdhëniet gjermano-izraelite 9/5/2012 38 komente Bota Art Changed the World
The Brave Never Write Poetry 9/5/2012 7 komente Av
Mall për Dorin 9/5/2012 3 komente desaparacidos
Mall për Dorin 9/5/2012 desaparacidos
Gazetari delegjitimuese 9/6/2012 62 komente Media Blendi Salaj
Kosova me kod telefonik kombëtar +355 9/6/2012 51 komente Kosova admin
Kush di Universitete ndërkombëtare dhe që ofrojnë ndihmë financiare ? 9/6/2012 40 komente kuazimondo
A Fair Poem 9/6/2012 32 komente Esse Parid Teferiçi Anonim
Albpetrol Countdown 9/6/2012 30 komente Ekonomi finisterre
Xhiro – vjeshtë e dytë, 1990 9/6/2012 24 komente Letërsi Emigrant Anonim
Plani Urbanistik i Tiranës, në 17 shtator nisin konsultimet me qytetarët 9/6/2012 23 komente kaposhi
Shqipëria është duke qëndruar në buzë të greminës 9/6/2012 22 komente admin
Nice memories and one Albanian traditional recipe:) 9/6/2012 15 komente enka
Vendos Diçiturën 108 9/6/2012 14 komente Diçitura Blendi Salaj Blendi Salaj
Shpërthim masiv ne sipërfaqen diellore 9/6/2012 7 komente eklipsi
"A mundet Evropa të mbijetojë?", apo "A mund të mbijetojë Evropa?"...? 9/6/2012 6 komente mrroklla
Ellis mendon, Ellis shkruan 9/6/2012 3 komente desaparacidos
The phenomenon of micro-blogging 9/6/2012 2 komente gjergji
“Le të vijë drita!”… edhe në Shqipëri 9/6/2012 2 komente Histori Sami Repishti mati i ri
Nacionalizmi dhe Internacionalizmi 9/6/2012 2 komente sol-nocturnus
The phenomenon of micro-blogging 9/6/2012 gjergji
Ellis mendon, Ellis shkruan 9/6/2012 desaparacidos
Albpetrol. Shitja. Akti i parë 9/7/2012 193 komente Ekonomi Genc Kondi finisterre
Rikthimi i “dhimbshëm” i fëmijëve të emigrantëve 9/7/2012 134 komente Sociale Beluli
Topi në krye të Frymës së Re Demokratike: Politikë të re, ndryshe nga PD e PS 9/7/2012 50 komente Politikë mati i ri
Reeker paralajmëron: Do t'ju vëzhgojmë! 9/7/2012 25 komente Politikë admin
Kush nga qeverisësit tanë ështe me grekët...? 9/7/2012 23 komente grava
Mjaft e trajtuat si telenovelë jetën e Nazime Vishës, lëreni drejtësinë të bëjë punën e vet 9/7/2012 16 komente finisterre
Kujdes fashistet po trokasin ne dere 9/7/2012 2 komente klajdi
Kuvendi i Kosovës miraton fundin e mbikqyrjes ndërkombëtare 9/7/2012 2 komente Kosova Bekim Shehu admin
Kompjuteri amerikan! 9/8/2012 64 komente 24 karat ilir-jani
Grekët shpallin kompaninë fituese që do të nxjerrë naftën në Jon 9/8/2012 47 komente Acarim Nervash Redi
Penelata qytetëse në kanavacë - vaj (vazhd.) 9/8/2012 33 komente Anonim
"Anija e ëmbël" me shqiptarë vlerësohet me çmim në Festivalin e Venecias 2012 9/8/2012 32 komente Kulturë admin
Pse pikërisht mua? Pse pikërisht gjirin? 9/8/2012 7 komente Klubi i librit finisterre
Teodor Keko i lënduar me lëvdata! 9/8/2012 4 komente Ambienti Arben Bllaci Shvejk
Qëllimet – Kënaqësia e jetës 9/8/2012 eklipsi
Metafora partiake: “Shqipëria është grua” 9/9/2012 95 komente Politikë admin
Tacheles, do të më mungosh! 9/9/2012 56 komente Art enka
Më të fundit nga kriza e Eurozonës 9/9/2012 24 komente Ekonomi admin
Cfarë mund të lexoni? 9/9/2012 9 komente admin
Njeriu prej bore 9/9/2012 3 komente admin
Rojtari 9/9/2012 1 komente Letërsi Frederic Brown -Sentry kryeplaku
Doodle nga Google për 100-vjetorin e pavarësisë. Mendoni se është e mundur? 9/10/2012 47 komente snife
Albpetrol, çfarë po shitet? 9/10/2012 39 komente Ekonomi admin
Çështja Prifti-Beqiraj, Gjykata e Lartë shpall të papërdorshme videon 9/10/2012 26 komente 24 karat I_Pakapshem
Merr fund mbikëqyrja 4-vjeçare e pavarësisë së Kosovës 9/10/2012 22 komente Kosova admin
Tirana Kulturore, 8 Shtator 2012 9/10/2012 19 komente Turizëm Klodiani
Diskutim: Libri në krizë! Nuk shitet se është i shtrenjtë 9/10/2012 16 komente admin
Mbyllet Festivali Ballkanik i Filmit dhe Kulinarisë në Pogradec 9/10/2012 5 komente Kulturë -Joni-
Pesë tingëllima 9/10/2012 3 komente Letërsi Francesco PETRARCA finisterre
Plaga e Odiseut 9/10/2012 2 komente Letërsi Erich Auerbach Shvejk
Filozofia politike e c̦ështjes shqiptare 9/10/2012 1 komente Opinion Ukshin Hoti Anonim
Çështja e grave, kompromis apo konflikt 9/10/2012 sol-nocturnus
Brazil 2014 9/11/2012 145 komente Sport admin
Pse kaq keq përkthimet në televizionet shqiptare? 9/11/2012 65 komente noshKaido
Kosova: pas pavarësisë, autonomia 9/11/2012 45 komente Christophe Solioz Hurbinek.
Shqipëria, vendi me përqindjen më të lartë të vrasjeve në Ballkan 9/11/2012 33 komente Sociale Bardhok
Lubonja dhe pyetja se çfarë di e çfarë nuk di kryeministri 9/11/2012 33 komente Opinion Koloreto Cukali Shvejk
Vajza me dhjeta, por pa para për libra 9/11/2012 29 komente Sociale snife
Si po prishet gjuha Shqype 9/11/2012 18 komente desaparacidos
Isuf Myzyri 9/11/2012 17 komente XYZ
Të zgjojmë shpresën në çdo mendje e zemër 9/11/2012 16 komente admin
Burgu / Prigione 9/11/2012 11 komente Letërsi ArB eLo Matteo Pulizzi
Totozani: Të ndihmohen fëmijët që s’kanë mundësi të arsimohen! 9/11/2012 9 komente Arsim finisterre
Me erën që pas të fryn 9/11/2012 6 komente Letërsi Emigrant Anonim
Muzike rock per perfundimin e Pavaresise se mbikqyrur, por bulevardi ishte bosh... 9/11/2012 klajdi
Si po prishet gjuha Shqype 9/11/2012 desaparacidos
Paskan dashur të vrasin Berishën me Snajper 9/12/2012 162 komente Ligj Blendi Salaj Blendi Salaj
Një film blasfemues për Muhametin ndez flakë Egjiptin dhe Libinë 9/12/2012 152 komente finisterre
CEZ, harta e panjohur e faturave 9/12/2012 79 komente Reportazh Lorenc Vangjeli galile
A mendoni se shqiptaret qe luajten me Zvicren duhet te konsiderohen tradhetare? 9/12/2012 71 komente Shvejk
Vendos Diçiturën 109 9/12/2012 67 komente Diçitura Blendi Salaj Blendi Salaj
“Letra” e amerikanit 9/12/2012 3 komente sol-nocturnus
The XX eksperimentojnë me Internetin 9/12/2012 3 komente eklipsi
Banesat e ish-pronarëve, miratohet akti normativ. Tahiri debaton ashpër me Topallin 9/13/2012 210 komente Sociale hunter
Qëllojnë me miell makinën e Berishës, pranga 2 ish-të përndjekurve politikë 9/13/2012 88 komente Pa Kategori Shvejk
Vritet shefi i Komisariatit të Shijakut, Adem Tahiraj 9/13/2012 58 komente Kryesore Blendi Salaj
The Tourist 9/13/2012 49 komente Letërsi Majlinda Bashllari Av
Krimet e demokracisë 9/13/2012 45 komente Opinion Erion Kristo urban legend
Kë tradhtuan? 9/13/2012 39 komente Opinion Mero Baze Shvejk
I-Phone 5! 9/13/2012 31 komente admin
Përshtypje nga "Mozart me vonesë" i Bashkim Shehut 9/13/2012 21 komente Klubi i librit mirazh Anonim
Para gjyqit keta tradhtare 9/13/2012 18 komente grava
Vuani nga sindroma e "caps lock-ut"? 9/13/2012 17 komente kriskulli
Gjyqtarët në 1-vjetorin e vrasjes së Skerdilajd Konomit: "Nuk është bërë asgjë për zbardhjen" 9/13/2012 12 komente Ligj celesi
Shtatzënë me prindin 9/13/2012 4 komente admin
Për Genti dhe Zana! 9/13/2012 4 komente desaparacidos
Mbetën në Udhëkryq... 9/13/2012 3 komente Letërsi xhatani XhaTani
Youtube heq filmin anti-islamik 9/13/2012 klajdi
Për Genti dhe Zana! 9/13/2012 desaparacidos
E verteta e incidentit me Berishen dhe komenti i Respublica.al 9/13/2012 klajdi
Hija e Jimmy Carter prane Obames. A mund te perseritet viti 1980? 9/13/2012 klajdi
Kriptografia – kumar me sekretet 9/13/2012 eklipsi
Filmi anti-islam, reagon ashpër Myftiu i Shkodrës: 9/14/2012 98 komente 'Bama
E premte revolte kundër filmit blasfemues 9/14/2012 43 komente Bota finisterre
Muz'(g) 9/14/2012 34 komente Letërsi Arlinda Guma flo
Arrestohet vrasësi i Kryekomisarit Tahiraj 9/14/2012 27 komente Blendi Salaj
Kur idetë fitojnë 9/14/2012 14 komente admin
Katër raste dopingu, IWF pezullon Shqipërinë 9/14/2012 9 komente Sport celesi
Tanine 9/14/2012 3 komente Anonim
ESM? Po, por… 9/14/2012 1 komente admin
Ti shtrihesh 9/14/2012 Anonim
Te rinj nga Tirana ndezin qirinj ne perkujtim te 4 qytetareve te vrare amerikane ne Bengazi 9/14/2012 klajdi
Nje aksident ne Kosove me aktivistet e Pro LGBT dhe reagimi pozitiv i policise 9/14/2012 klajdi
Si ka mundësi të mbajë toka "njerëz" të tillë? 9/15/2012 122 komente Acarim Nervash Anonim
Ryshfeti që paguhet për të dhënë mësim në Shqipëri 9/15/2012 52 komente Arsim finisterre
Nje zgjedhje midis dy boteve 9/15/2012 27 komente admin
Vegetarian Lasagne / Llazanje vegjetariane 9/15/2012 9 komente enka
Requiem për njeriun Ali Dema 9/15/2012 8 komente Histori Jozef Radi village-bey
Plagë të vjetra 9/15/2012 2 komente Anonim
Rushdie “Mallkimi i ‘fatwa’-s që më fshiu jetën” 9/15/2012 admin
Krimet e grekëve në Çamëri 9/16/2012 93 komente Histori gjembi
Poetët bëjnë dashuri ndryshe – zgjidh kopertinën 9/16/2012 37 komente desaparacidos
Spahia: Të rikthejmë dënimin me vdekje 9/16/2012 35 komente Politikë admin
Ka një joint venture politikë-krim; ka dhe një polici të terrorizuar 9/16/2012 32 komente Opinion Mustafa Nano admin
Pakti detar: sipas shtypit shqiptar qeveria greke është pro-zgjidhjes së marrëveshjes 9/16/2012 20 komente Ballkan admin
1 qese miell shkarkon 20 policët që... u gjendën rrotull vendit ku u godit makina e Kryeministrit 9/16/2012 15 komente Acarim Nervash Shvejk
Replikë për "tradhtarët" 9/16/2012 8 komente Opinion odin m
A do denohen ata qe dhunuan dy ish te vuajturit e socializmit? 9/16/2012 5 komente Pjer Thomas
DHOMA 9/16/2012 2 komente XYZ
Sabiha Kasimati, profili i një jete intelektuale 9/17/2012 110 komente Histori Uran Butka gjembi
Berisha hesht për paketën e PS-së 9/17/2012 61 komente Politikë admin
Norvegji e vogël në Ballkan 9/17/2012 58 komente admin
Post-analfabetët 9/17/2012 38 komente Kulturë Ardian Ndreca finisterre
Pse i the që të thashë? 9/17/2012 34 komente Pa Kategori Ani Jaupaj finisterre
Prokuroria hap hetime ndaj gjykatësit që liroi vrasësin e komisarit 9/17/2012 10 komente Njoftime kuazimondo
Hipotekat, ndryshojnë procedurat për regjistrimin e pronave 9/17/2012 4 komente Acarim Nervash ilir-jani
Të lindësh plak\ Nascere vecchio 9/17/2012 3 komente Letërsi ArB eLo Matteo Pulizzi
Mobingu dhe sharjet në internet - si të evitohen?! 9/17/2012 3 komente Internet Richard Fuchs/Bahri Cani admin
Tirana Kulturore, 15 shtator 2012 9/17/2012 2 komente Turizëm Klodiani
Zëvendësimi me anglishten? Mallkimi i dytë i gjuhës shqipe 9/18/2012 82 komente Speciale Jorgo Bulo tn
Lufta e energjisë : Shah Deniz pritet të zgjedhë midis të TAP dhe Nabucco West 9/18/2012 73 komente Bota Art Changed the World
Shkodër, shkishërohen vrasësit dhe gjakmarrësit 9/18/2012 64 komente Speciale admin
Dy me zero për mazhorancën: hiqet Imuniteti pa reformat në Drejtësi 9/18/2012 53 komente Politikë finisterre
Mbi qesen me miell 9/18/2012 46 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Champions League, Murinjo dhe Alegri në fije të perit nëse nuk fitojnë 9/18/2012 25 komente Sport admin
Cili Kryeminister ne bote thote ne Parlament qe s'ka fakte, por qe ka degjuar se gjykatesin e vrau ish-Presidenti qe zgjodhi ai vete? 9/18/2012 15 komente shefti
Denoncimi 9/18/2012 12 komente Esse François-Xavier Nérard Hurbinek.
“Shqip”, media përballë mafias 9/18/2012 9 komente Media jyl
Kujtimet e humbura 9/18/2012 3 komente eklipsi
Struktura e investimeve në Kosovë 9/18/2012 1 komente Adangeanaeplykoh
Pamundësia për të ëndërruar (kundër hegjemonisë) 9/18/2012 1 komente sol-nocturnus
Arroganti Romney 9/19/2012 147 komente Acarim Nervash Art Changed the World
Ish-kreu i KLD, Spahiu: Berisha më ka kërcënuar me jetë 9/19/2012 51 komente Shtypi Redi
Gurët në veshka 9/19/2012 36 komente Fiqiri
Politika shqiptare "dialogon" mbi sistemin e drejtësisë në vend 9/19/2012 11 komente Politikë finisterre
Vajza, qepuni, po vijnë emigrantët! 9/20/2012 155 komente Sociale Vladimir Karaj I_Pakapshem
Pafajësia e Religjionit 9/20/2012 88 komente Opinion Gjergj Meta finisterre
Pse u nxor i pafajshëm Ilir Xhakja? 9/20/2012 81 komente Ligj finisterre
Një nga anëtarët e partisë neonaziste greke është shqiptar 9/20/2012 73 komente Acarim Nervash Rio Bravo
Granit Xhaka, letër tifozëve 9/20/2012 38 komente Personazh xhaelga
Ç'po ndodh? 9/20/2012 14 komente Acarim Nervash snare
Unë dhe Vetja ime 9/20/2012 13 komente Letërsi shakull
Tirana feston ditën e dytë rresht pa vrasje 9/20/2012 10 komente Satirë Blendi Salaj Blendi Salaj
Larg "dritave të skenës" 9/20/2012 8 komente Arsim admin
Fotografi shqiptar i luftës 9/20/2012 4 komente Intervistë Eljan Tanini Emanuel Kristo
Si u mbrojt Shën Naumi në Gjykatën e Hagës 9/20/2012 2 komente admin
Arpeggi 9/20/2012 Anonim
Ngrirja e thellë 9/20/2012 Anonim
Islami duhet të fillojë kthesën e vet kritike 9/21/2012 156 komente Opinion Abdennour Bidar Hurbinek.
Plani urbanistik, Lubonja: Një kancer me metastaza 9/21/2012 62 komente Ambienti Lorina Mixha Shvejk
AK qëllon Berishën me vezë në Romë. Nuk arrestohet askush! 9/21/2012 59 komente 24 karat admin
Sondazh i ri tregon rritje te popullaritetit te Golden Dawn ne 22% 9/21/2012 55 komente Ballkan Bardhok
Apostazia e Majkos në një optikë tjetër 9/21/2012 42 komente Esse Bard Camaj alidemsi
Jorgo Bulo dhe mjerimi i mendimit “akademiko-patriotik” 9/21/2012 27 komente Gjuhësi Fatos Tarifa admin
OSBE, raport kritik mbi zhvillimet në Shqipëri 9/21/2012 14 komente Politikë Armand Mero finisterre
Tabaku: Shumë zona në Tiranë, pas 10 vitesh po ndiejnë vëmendjen e Bashkisë 9/21/2012 10 komente Shtypi Shvejk
Liria, barazia dhe dhuna 9/21/2012 5 komente Opinion Aryeh Neier* Shvejk
A Beginner’s Guide to Passive-Aggressive Beach Flirting 9/21/2012 3 komente admin
Shkakton furtune vdekja e nje xhirafe ne Itali. Vdiq nga ataku ne zemer pasi u njoh me qytetin! 9/21/2012 1 komente klajdi
Dafina e djegur e Luigi Ugolinit 9/21/2012 1 komente Kulturë Sandro De Maria klajdi
A Beginner’s Guide to Passive-Aggressive Beach Flirting 9/21/2012 admin
A Beginner’s Guide to Passive-Aggressive Beach Flirting 9/21/2012 admin
Dita e dashurise kthehet ne tragjedi! Pakistani qellon mbi turmat e protestuesve 9/21/2012 klajdi
Të pabesët 9/22/2012 61 komente Acarim Nervash, Opinion, Shtypi Artan Lame admin
Berisha në Romë: Në zgjedhjet e 2013-s, PD-ja vjen sërish në pushtet 9/22/2012 37 komente Politikë admin
Lule sheshi / Fiori di prato 9/22/2012 20 komente Personazh village-bey village-bey
Sihariq nga bota islamike 9/22/2012 19 komente Kryesore PF
T'i them heshtjes tande Mjaft! 9/22/2012 9 komente Argëtim llud
Si një gjurmë, por që është zhdukur… 9/22/2012 8 komente Pa Kategori YD XYZ
Tirana, një "qytet pa makinën time" 9/22/2012 6 komente Mjedisi finisterre
Në themelet e një tregimi popullor 9/22/2012 2 komente Letërsi Ireshtansi h75
2 on 42nd uptown 9/22/2012 2 komente Anonim
Hije 9/22/2012 1 komente Kulturë Valter Opari
"Zgjimi i ushtarit nga vdekja fushore" tek "Shtepia e librit" 9/22/2012 1 komente Anonim
Mjafton apeli i profesorit italian per te shpetuar qytetin qe nuk e shkaterroi dot as koha? 9/22/2012 klajdi
Te pabeset 9/22/2012 klajdi
Fyell me ashtin e shpinës – 3 9/22/2012 Letërsi Majakovskij sol-nocturnus
Replikë satirike për shkrimin e Ermal Hasimes "Alkimia e Mediokritetit" 9/23/2012 80 komente Satirë Valter Opari Valter Opari
Në komisariatin e Kamzës, si në një teater absurd 9/23/2012 15 komente Sociale Kristi Pinderi klajdi
Derdhja e Ishmit 9/23/2012 14 komente Foto e ditës petllaneuje
Sevdaja e Ballkanit apo si t'ia vëmë emrin? 9/23/2012 7 komente klesidra asperger
Këtë demokraci duam ne? 9/23/2012 6 komente Intervistë Genc Burimi finisterre
Të listohesh apo jo? Kjo është pyetja. 9/23/2012 5 komente admin
Blondi 9/23/2012 3 komente Anonim
tra la la-ja që po dëgjon? - 23 9/24/2012 303 komente olsi
Nga Nexhmija tek Sali Berisha, dy tonalitetet e së njejtës së keqe 9/24/2012 113 komente Opinion Ardian Ndreca Shvejk
Çdo përpjekje për statusin 9/24/2012 85 komente admin
E vdekura 9/24/2012 68 komente Letërsi Guy de Maupassant urban legend
Të rrahësh George Bushin 9/24/2012 40 komente Foto e ditës Shvejk
Burgu prej qelqi 9/24/2012 15 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Uria, të varfërit ushqim në panairin e biznesit 9/24/2012 10 komente Sociale Ola Mitre Rhea
Astrit Greva: Basketbolli shqiptar po shuhet, duhet ndërhyrje urgjente 9/24/2012 9 komente Sport Adriatik BALLA Shvejk
Patrioti tradhtar 9/24/2012 2 komente Esse Çapajev Gjokutaj jyl
Quarto 9/24/2012 2 komente Letërsi Adrienne Rich Anonim
Vjeshta po afron 9/24/2012 2 komente eklipsi
Ja nje krahasim me Shqiperine 9/24/2012 1 komente klajdi
Lehtë 9/24/2012 Anonim
Tirana Kulturore, 22 Shtator 2012 9/24/2012 Turizëm Klodiani
Pa çensurë - 39 9/25/2012 329 komente Anonim
Me syrin e vëzhguesit 9/25/2012 213 komente Personazh Pjerin Thomai Pjer Thomas
PS, Andis Harasani lë mandatin, Auron Tare deputeti i ri 9/25/2012 121 komente Politikë xhaelga
Lezhë: ekzekutohen babai, nëna e djali pak metra larg banesës 9/25/2012 70 komente Shtypi xhaelga
Swoboda: Statusi, kusht zgjedhjet 2013 9/25/2012 62 komente Shtypi Arta Tozaj admin
Ç'kërkonte delegacioni ushtarak kinez në Tiranë? 9/25/2012 44 komente Art Changed the World
Informaliteti dhe evazioni fiskal, mbajnë drynin e Bursës së Tiranës 9/25/2012 40 komente admin
“Armiku” Gjergj Ndreca 9/25/2012 39 komente Personazh Lindita Çela Shvejk
PS gati me një skemë modernizuese për gjithë sistemin fiskal 9/25/2012 37 komente admin
Europa, bashkim politik ose vdekje 9/25/2012 24 komente Esse Bernard-Henri Lévy admin
Blythe Masters: shpikësja e “armëve financiare të shkatërrimit në masë” 9/25/2012 19 komente Personazh Adrian Civici Pjer Thomas
Dum-dum referendum 9/25/2012 9 komente alisat
Perla e perlave 9/25/2012 8 komente 24 karat XYZ
Rashomon 9/25/2012 3 komente Letërsi Ryūnosuke Akutagawa Valter Opari
Sfida e Shtetit Zhvillimor 9/25/2012 admin
Nacionalizmi dhe Internacionalizmi 9/25/2012 admin
3 milione te korruptuar, asnje i lumtur! 9/25/2012 klajdi
Gregor Rama ka dy gjera per te thene 9/25/2012 klajdi
Pse ky numër mbi Skënderbeun 9/26/2012 160 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Pop Art me Fekale në Tiranë (dhe një video) 9/26/2012 77 komente Ambienti Blendi Salaj Blendi Salaj
Raporti: Në Shqipëri 55 multi-milionerë, zotërojnë në total 7 miliardë $ 9/26/2012 70 komente Shtypi ilir-jani
3 milionë të korruptuar, asnjë i lumtur! 9/26/2012 19 komente Opinion Koloreto Cukali admin
Gazsjellësi TAP, të premten marrëveshja Greqi-Shqipëri-Itali 9/26/2012 18 komente Ekonomi admin
Çfarë mund të lexoni 9/26/2012 3 komente admin
Mbi heqjen e mbikëqyrjes 9/26/2012 admin
Transporti Publik dhe Total-Privatizimi 9/26/2012 admin
Befasia e nje te riu afgan ne lidhje me filmin Brokeback Mountain dhe lidhja me Shqiperine 9/26/2012 klajdi
Fullani: Ekonomia shqiptare në rrezik 9/27/2012 190 komente Ekonomi ARD KOLA Blendi Salaj
Gjergj Ndreca telefonon Radion 9/27/2012 64 komente Personazh Blendi Salaj Blendi Salaj
Shtypi norvegjez: Shqiperia na e ka kaluar 9/27/2012 56 komente 24 karat alx_x6
Vendos Diçiturën 111 9/27/2012 35 komente admin
Libraria 9/27/2012 17 komente desaparacidos
Psikiatriku në Elbasan, një histori ende e pazgjidhur 9/27/2012 16 komente Sociale Kristi Pinderi klajdi
Mbyllet shkolla e Gërdecit 9/27/2012 12 komente Acarim Nervash admin
Isa Boletini pa varr, eshtrat e tij në një thes në xhaminë e Mitrovicës 9/27/2012 12 komente Personazh Entela Resuli Vini03
Këshilli Bashkiak në Tiranë nuk mblidhet më 9/27/2012 8 komente TinyActsofRebellion
Model interaktiv virtual anatomik 9/27/2012 2 komente eklipsi
Denoncimi që lë indiferent viktimat 9/27/2012 1 komente Opinion Aleksandër Çipa admin
T’i flasesh hapur Gregor Rames, nga Bledi Mane 9/27/2012 klajdi
Paragjykimi ndaj Prometheut 9/27/2012 admin
Bunkeret: Te zhduken apo te riperdoren 9/27/2012 klajdi
Forcat speciale masakrojnë gabimisht shoferin e linjës Tiranë - Kamëz 9/28/2012 262 komente Nikoleta Kovaci admin
Çmitizuesi i fundit? 9/28/2012 178 komente jyl
E shenjta 9/28/2012 103 komente Opinion Rudian Zekthi Shvejk
përse t’i rruaj këmbët 9/28/2012 30 komente Fiqiri
Kriza bankare: Pse po vuan Spanja? 9/28/2012 27 komente Ekonomi Adrian Civici Pjer Thomas
Lezhë, shkishërohet e mallkohet në meshë vrasësi i trefishtë 9/28/2012 19 komente Feja Rio Bravo
“Po prisni që të flijohemi që të ngrini zërin?” 9/28/2012 18 komente Reportazh Anisa Xhani Shvejk
Çfarë do të thotë "tapllonç" në shqip? 9/28/2012 8 komente denibee
Simboli në poça 9/28/2012 2 komente Kosova Charlotte Higgins village-bey
Mbetur në Jug 9/28/2012 2 komente Letërsi Emigrant Anonim
Plagë 9/28/2012 Letërsi ArB eLo admin
Bëma e vëzhguesit 2 9/29/2012 3 komente Anonim
Bëma e vëzhguesit 9/29/2012 2 komente Anonim
Që çlirimi të mos jetë një formë e re pushtimi 9/29/2012 admin
Plani i vendosjes së monumenteve për 100 vjetorin: Ismail Qemali te vila e Mehmet Shehut në Bllok, Hasan Prishtina te Kafe Flora... 9/30/2012 104 komente Acarim Nervash Dora_Noli
Kokaina e popujve 9/30/2012 62 komente Kulturë Umberto Eco Dora_Noli
duke kaluar lumin mbi një gjysëm speci 9/30/2012 28 komente Fiqiri
Fitore e kristaltë 9/30/2012 22 komente Arsim Bulkthi bulkthi
Katastrojka 9/30/2012 20 komente Video alx_x6
Dum Nobel! 9/30/2012 19 komente admin
Që çlirimi të mos jetë një formë e re pushtimi 9/30/2012 13 komente sol-nocturnus
Bëma e vëzhguesit 4 9/30/2012 8 komente Anonim
Bëma e vëzhguesit 3 9/30/2012 3 komente Anonim
"Rënia e qytetit të gurtë" 9/30/2012 2 komente Klubi i librit Alberto Manguel village-bey
Pedofili Elektorale - Shkruan Geraldo Durda 9/30/2012 1 komente klajdi
Pesëdhjetë Hije 9/30/2012 1 komente admin
Pesëdhjetë Hije 9/30/2012 admin
9/30/2012 desaparacidos
Pesëdhjetë Hije 9/30/2012 admin