Postimet e muajit Mars 2012

Seksioni Autori Postuar nga
Po s'bohet Shqipria mo lla! 2/29/2012 79 komente Anonim Kakavia
Albin Kurti: Nuk kam ngut për të ardhur në pushtet; dhe nuk dua të kem pronë 2/29/2012 61 komente Kosova Mira Kazhani finisterre
Shuhet në moshën 69-vjeçare kantautori italian Lucio Dalla 3/1/2012 55 komente Bota finisterre
Pasaportat e vjetra, nga sot të pavlefshme 3/1/2012 39 komente Njoftime Gazmira Ndoja ervinet
Nuk është tragjedi! 3/1/2012 33 komente Agon Maliqi admin
Jemi në luftë 3/1/2012 28 komente Opinion Andi Kananaj Monda
Ashensori 3/1/2012 14 komente Letërsi Renato Kalemi JozefK
“La folie Almayer” (Çmendia Almayer)- film belg me regji te Chantal Akerman 3/1/2012 5 komente STALKER
Norbert Jokli: Albanologu që zgjodhi studimin e shqipes për mision të jetës së tij 3/1/2012 3 komente Gjuhësi Eqerem Çabej Monda
Qeveria nuk njeh vlerën e “Albpetrol” 3/1/2012 3 komente Ekonomi ARD KOLA admin
kuaj 3/1/2012 sol-nocturnus
Per te gjithe shqiptaret qe perdorin termin pederast! 3/1/2012 Alidea
Politika e dhunshme e “frikës nga tjetri” 3/1/2012 sol-nocturnus
tra la la-ja që po dëgjon? - 17 3/2/2012 246 komente Ajku
Presidentit i mohohet fjala, nuk shkon në Lezhë 3/2/2012 166 komente Shtypi admin
Fund talljes 21 vjet me të përndjekurit 3/2/2012 157 komente admin
Shqipëria, sherrnaja vazhdon ... 3/2/2012 35 komente Politikë Arta Tozaj DoraNoli
“Twitter”-i gjetkë, dhe twitter-at “magjikë” të Edi Ramës 3/2/2012 32 komente Opinion Mustafa Nano Monda
Ujori 3/2/2012 6 komente Anonim
Agim Toro: Pronat, BB-ja mbron korrupsionin, fatura arrin 30 miliardë euro 3/2/2012 3 komente Ligj ARD KOLA Rhea
sy, dritare nate 3/2/2012 sol-nocturnus
Paragjykimi ndaj Prometheut 3/2/2012 sol-nocturnus
Luftë surreale biografish 3/3/2012 78 komente Shtypi tanushi
Poezi e përkohshme për kohën time 3/3/2012 46 komente Letërsi Yehuda Amichai (Ludwig Pfeuffer) Monda
Gostivari - test i ri për bashkëjetesën 3/3/2012 31 komente Ballkan Sveto Toevski, Esat Ahmeti admin
Topalli: Oketa iku për karrige, Nano kandidat nëse e mbështet Rama 3/3/2012 19 komente Politikë Shvejk
Olldashi: Të gjitha rrugët kombëtare do të jepen me koncesion 3/3/2012 17 komente Ekonomi Art Changed the World
Rinia e tranzicionit si minë me sahat 3/3/2012 9 komente Sociale Mentor Kikia xhibi
Rritje e papunësisë 3/3/2012 8 komente Ekonomi admin
BESETHYERJA 3/3/2012 3 komente admin
Arti i hajdutit ne Shqiperi 3/3/2012 1 komente Alidea
gjethet e kuqe të kulprës 3/3/2012 sol-nocturnus
Dënimi i Dishos, ministri i Jashtëm grek: Turp për Shqipërinë 3/4/2012 78 komente Ballkan DoraNoli
E bija e Eqerem bej Vlorës, Ajnisha Vlora: Nga sarajet dhe shërbëtorët, në Artistiken e Kavajës 3/4/2012 64 komente Histori Ani Jaupaj DoraNoli
“Mretni”, prostitute dhe çingie 3/4/2012 21 komente Histori, Sociale Fatos Baxhaku kuazimondo
Bojaxhi: Qeverisja e PD? Tetë vjet të humbura për shqiptarët 3/4/2012 21 komente Shtypi Shvejk
Oma Bunghardt 1 - Krishtlindje 3/3/2012 8 komente Anonim
Pasione 3/4/2012 2 komente Letërsi Kiki Dhimula mdhrami
Radhën për t’u rrahur të enjten e ka një tjetër ministër 3/5/2012 106 komente Mos Humbisni ELISABETA ILNICA alisat
Cilat janë vendet më të lumtura të botës 3/5/2012 54 komente Bota admin
Tradita dhe folklori shqiptar njohin pritën dhe jo duelin. Pse? 3/5/2012 43 komente alidemsi
Wolfarthi i OSBE-së mbriti për ... syfyr? 3/5/2012 36 komente grava
Pse nuk përkthehet Stephen King në Shqipëri? 3/5/2012 19 komente JozefK
Kënga e shkronjave 3/5/2012 18 komente Gjuhësi Ardian Vehbiu Monda
Ligj për kufijtë e munguar me Greqinë 3/5/2012 14 komente Ligj Luis Tanushi Monda
Vizion europian në qeverisjen e Kulturës 3/5/2012 10 komente admin
Është e mundur që njerëzit me dinjitet të kenë një karrierë politike? 3/5/2012 6 komente Opinion Mustafa Nano alidemsi
Spaç ose kurrë mos e paç! 3/5/2012 6 komente Shtypi Ben Andoni Monda
Rizbulimi i Nasradin Hoxhës 3/5/2012 4 komente alisat
Teme rreth para nje muaji? 3/5/2012 3 komente Loo
Pasaporta e vjetër, problemi i ri i shqiptarëve në Itali 3/5/2012 2 komente Sociale Keti Bicoku desaparacidos
Vermoshi, fshati që jeton falë Malit të Zi 3/5/2012 2 komente Sociale Visar
Metafizika 3/5/2012 2 komente Letërsi Martin Camaj village-bey
Itali, ekspozita për partizanët në Shqipëri 3/5/2012 1 komente Histori Rhea
Për një pikë gjak?! 3/5/2012 1 komente Shëndetësi Gladiola Bendaj Rhea
Shtetet në fusnotë 3/5/2012 1 komente Opinion Svetislav Basara Shvejk
Kundër trashëgimisë totalitare 3/5/2012 sol-nocturnus
Seferis: “Mëllenja” 3/5/2012 sol-nocturnus
Topi: Berisha, komunist nga 1968! 3/6/2012 341 komente Politikë finisterre
Botohet në shqip libri i ndaluar i Hitlerit "Mein Kampf" 3/6/2012 30 komente Histori Fatmira Nikolli finisterre
E rrallë, bashkia i paguan lojtarët si pastrues bore 3/6/2012 9 komente 24 karat Gëzim Ashim kuazimondo
Intervistë me Darien 3/6/2012 8 komente desaparacidos
Lule Bore 3/6/2012 8 komente Letërsi xhatani XhaTani
i s’premtes blues 3/6/2012 4 komente Letërsi sol-nocturnus sol-nocturnus
Ja e vërteta e ligjeve me 3/5 3/6/2012 2 komente admin
Takte të shqipes në letërsinë e Vjenës 3/6/2012 1 komente Letërsi Anila Shuka village-bey
dritë, hije të natës 3/6/2012 sol-nocturnus
Fletore 3/6/2012 sol-nocturnus
Ritsos: I treti 3/6/2012 sol-nocturnus
Gëzuar 7 Marsin të gjithë shqiptarëve! 3/7/2012 162 komente Histori alidemsi alidemsi
Miami where the sun shines... 3/7/2012 50 komente belle_fleur
Greqia ka shpenzuar 1 miliardë euro për blerjen e armëve 3/7/2012 28 komente Bota admin
Ndalohen qeset plastike nga janari 2013 3/7/2012 28 komente Mjedisi Emirjon Senja Rhea
Ego 3/7/2012 11 komente Letërsi Emigrant Anonim
Serbia do t’i mbajë zgjedhjet edhe në Kosovë 3/7/2012 6 komente Kosova admin
mbretëreshat 3/7/2012 4 komente Letërsi shkinaks shkinaks
nepmë pyetjet etj. 3/7/2012 1 komente sol-nocturnus
Vjeshta e gjatë e sirenës 3/7/2012 sol-nocturnus
vjeshta e shkurtër e sirenës 3/7/2012 sol-nocturnus
Protokolli VI 3/7/2012 sol-nocturnus
Dita ndërkombëtare e grave 3/8/2012 141 komente Sociale Blendi Salaj Blendi Salaj
Për çfarë ka nevojë më shumë Tirana 3/8/2012 79 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Shqiptarët midis vetvetes dhe botës (III) 3/8/2012 35 komente Opinion Lisen Bashkurti Ajku
Presidenti që na duhet dhe Presidenti i politikës 3/8/2012 10 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Skizo-Tirana, një qytet konfliktual 3/8/2012 10 komente sol-nocturnus
Gabo, 85 vite të rrëfimtarit magjik 3/8/2012 9 komente Letërsi Gazeta Shqip finisterre
Apple prezanton iPad 3 3/8/2012 9 komente Teknologji iphonealbania liss
Ezra Pound: Portrait d’Une Femme 3/8/2012 4 komente sol-nocturnus
Arsimi si është dhe si do ta ndryshojmë 3/7/2012 3 komente admin
the echo of rain 3/8/2012 2 komente belle_fleur
Komerdarja e turbofolkut pseudonacionalist 3/8/2012 1 komente admin
Title: Author: Unë 3/8/2012 desaparacidos
Intervistë me Ambasadorin Arvizu: Qeveria "lodhje nga pushteti" 3/9/2012 241 komente Opinion Aleksandër Arvizu loloto
Maqedoni: Arrestohen disa nga dhunuesit e nxënësve shqiptarë 3/9/2012 95 komente Ballkan Art Changed the World
“Mein kampf”, Dritëro Agolli flet për debatin: Libri i Hitlerit duhet ndaluar 3/9/2012 53 komente Histori Aristir Lumezi Nezha L
Përshëndetja e shkrimtarit Ismail Kadare në 70 vjetorin e Zërit të Amerikës 3/9/2012 25 komente Media Ismail Kadare Rhea
As me ligj, as me kanun 3/9/2012 23 komente Opinion Artan Lame Anonim
A po lind një identitet i ri kosovar?! 3/9/2012 18 komente Kosova Ben Andoni Monda
Aleanca Kuq e Zi dhe nacio-rracizimi i Spahiut 3/9/2012 12 komente Ndonjehere
E dashur A 3/9/2012 10 komente Letërsi YD alisat
Akuza të rënda ndaj Sali Berishës në letrën e djalit te Remzi Hoxhes 3/9/2012 8 komente Shtypi kuazimondo
Gjykata e Apelit rrëzon ekspertizën e FBI-së 3/9/2012 8 komente Ligj Klodiana Lala, Thimi Samarxhiu swed
SHBA: Vatikani në listën e shteteve për pastrimin e parave 3/9/2012 5 komente Bota emil
Të dua shumë assai 3/9/2012 4 komente desaparacidos
Rinia e tranzicionit si minë me sahat 3/9/2012 3 komente Ndonjehere
Burrat e zonjave të panjohura 3/9/2012 3 komente Kulturë Umberto Eco finisterre
Portali i Hartave te Vjetra Online 3/9/2012 2 komente eklipsi
Dosja e Priftit në gjykatë 3/9/2012 2 komente Politikë ALB358
Scattered Blood: The Ghost of Calabria 3/9/2012 1 komente admin
Përsëri jashtë Europës 3/9/2012 Ndonjehere
Maskarada e universiteteve private dhe zgjimi i vonuar i Topit 3/9/2012 Ndonjehere
njollë balte 3/9/2012 sol-nocturnus
Të fjeturit 3/9/2012 sol-nocturnus
Fundi i parlajmëruar i buxhetit të qeverisë 3/9/2012 Ndonjehere
Ike? OK! 3/10/2012 156 komente belle_fleur
Sikur zgjedhjet të ishin nesër... 3/10/2012 92 komente Anonim
Festa seksualisht e çmendur në Tiranë 3/10/2012 68 komente Sociale Visar
Mirëmëngjes Tirana (II) ! 3/10/2012 62 komente Eksperiment, Foto e ditës Anonim Kakavia Anonim Kakavia
Mirëmëngjes Tirana (I) ! 3/10/2012 21 komente Eksperiment, Foto e ditës Anonim Kakavia Anonim Kakavia
Tre PD në rrugën e humbur djathtas 3/10/2012 9 komente admin
lëng 3/10/2012 6 komente sol-nocturnus
Shëndetësi sipas nevojave jo mundësive për të paguar 3/10/2012 1 komente admin
Eksorcizëm 3/10/2012 1 komente Anonim
Fusnotë ekonomisë 3/9/2012 1 komente Adangeanaeplykoh
Kisha e të çmendunit (pjesa e tretë) 3/10/2012 desaparacidos
Më mirë i fundit nëpër botë apo i parë në Shqipëri? 3/11/2012 137 komente Sociale Magdalena Alla Pjer Thomas
Dashuri e pashpallur 3/11/2012 71 komente Pa Kategori prizrenzaranika
Natë me frikë 3/11/2012 64 komente Anonim
Çfarë idealesh ka rinia jonë sot? 3/11/2012 63 komente grava
Mësuesja ime 3/11/2012 22 komente Opinion Miranda Haxhia xhibi
Dhuntia e haikut 3/11/2012 17 komente Letërsi Giuseppe Schiro Di Maggio finisterre
Adoptimi 3/11/2012 11 komente Pa Kategori Zana
Tabllo 3/11/2012 1 komente Letërsi mati i ri mati i ri
paramëngjesore 3/11/2012 sol-nocturnus
Ti Kant e unë Hegel 3/12/2012 203 komente Letërsi tiranacalling desaparacidos
Trupi gjykues i Gërdecit: Fatmira Hajdari, Ridvan Hado dhe Shefkije Demiraj 3/12/2012 109 komente Ligj Flamur Vezaj, Lindita Çela admin
Visar Zhiti: Sjellja e Kadaresë dhe Agollit kur më arrestuan dhe pas lirimit nga burgu 3/12/2012 88 komente Mos Humbisni Visar Zhiti mati i ri
Në depresion, ushtari qëllon turmën 3/12/2012 28 komente Bota Rhea
Dy Berishë në shërbim të vartëseve 3/12/2012 23 komente Opinion Elsa Demo Monda
A mund të privatizohen pyjet shqiptare?! 3/12/2012 21 komente Opinion Bardhi Sejdarasi admin
Mësues, gra dhe prostituta 3/12/2012 18 komente Opinion Koloreto Cukali Shvejk
Kafka dhe Nietzsche 3/12/2012 16 komente Anonim
Shqipëria ka lejuar prej shume vitesh importet e mbeturinave të rrezikshme 3/12/2012 15 komente Mjedisi Besar Likmeta Art Changed the World
Beteja e taksës së karbonit: Fillojnë të ndihen pasojat 3/12/2012 13 komente Bota Art Changed the World Art Changed the World
A është Kina ekonomia e parë e botës? 3/12/2012 12 komente Bota Robert J Samuelson admin
AKIP: Referendum kundër importit të plehrave, kemi 60 mijë firma 3/12/2012 11 komente Mjedisi nejse
Zhvillim modern rural jo braktisje të fshatit 3/12/2012 8 komente admin
Tirana Kulturore 3/12/2012 6 komente Njoftime Klodiani
Perikli Sheti një mjek i talentuar 3/12/2012 4 komente Sociale Pëllumb Kulla, Zef Mosi prizrenzaranika
Ëndërr mono 3/12/2012 2 komente admin
parë e mosparë 3/12/2012 sol-nocturnus
ia ndërton një shi 3/12/2012 sol-nocturnus
Orienti i ftohur i shqiptarëve 3/13/2012 454 komente Kulturë Ervin Hatibi DoraNoli
Problem me frigoriferin 3/12/2012 159 komente ketlina
Flasin vajzat VIP: Ja përse na tërheq “Ezel” 3/13/2012 116 komente Sociale Klotilda Harka Monda
Rrëfim në mungesë 3/13/2012 54 komente Anonim
Moody’s: Ekonomia shqiptare vijon të ketë nivelin e vlerësimit B1 3/13/2012 19 komente Ekonomi DoraNoli
“Gërdeci”, rrënim i mëtejshëm i drejtësisë 3/13/2012 18 komente admin
I Indinjuari 3/13/2012 16 komente Sociale Sebi Alla Monda
Greqi: Vidhet ambasada shqiptare në Athinë 3/13/2012 8 komente Ballkan PF
Atje ku dimri nuk mbaron kurrë! 3/13/2012 6 komente Sociale Valbon Sulçe Monda
Për Xhenin :) 3/13/2012 belle_fleur
Mirënjohje figurës më të ndritur të kombit, Fan Stilian Nolit ! 3/13/2012 91 komente Sociale Grava grava
Supermarketi slloven “Mercator” tallet me punë-kërkuesit shqiptarë 3/14/2012 85 komente Biznes JozefK
Konfigurohet bërthama pro Bashës në PD, ja emrat që e mbështesin për kreun e partisë 3/14/2012 78 komente PD Adriatik Doçi Shvejk
Përtej Vdekjes (ose Udhëtim Përmes Dritës) 3/14/2012 76 komente Shëndetësi Mellen Thomas Benedict Ravintsara_
OKB: “Komedia Hyjnore” të hiqet nga shkollat, fyen Muhamedin 3/14/2012 44 komente Bota Ermelinda Hoxhaj Monda
Dita e Verës, qytetet shqiptare vishen për festë 3/14/2012 40 komente Sociale venusi
Supe me qofte te vogla 3/14/2012 38 komente enka
Greta takon politikën 3/14/2012 38 komente 24 karat, PD Alida Cenaj Shvejk
China Town në Tiranë 3/14/2012 18 komente desaparacidos
Dy mandate janë shumë, një është pak 3/14/2012 16 komente Opinion Ndrek Gjini ALB358
Pak kutizëm, pak si vonë, por më mirë se kurrë 3/14/2012 10 komente Zgjedhje Florenc Stafa Monda
Gëzuar Ditën e Verës ! Nga mot me gëzime e Mbarsi për të gjithë peshqit! 3/14/2012 8 komente Sociale prizrenzaranika
‘Albetrol’ nuk pyet për vendime Gjykate 3/14/2012 2 komente Ligj Rhea
Ish-të persekutuarit si mall elektoral 3/14/2012 2 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
thuajserrena 3/14/2012 1 komente sol-nocturnus
pasvrull 3/14/2012 sol-nocturnus
VIP 3/15/2012 161 komente Shtypi zotrules
Forbes, Greqisë: Merr shembull nga Shqipëria 3/15/2012 78 komente Ekonomi LEFTI
70 vjet Birçe Hasko, nderohet mjeshtri i karaktereve 3/15/2012 70 komente Kulturë Anisa Ymeri Monda
Kthim në të ardhmen 3/15/2012 39 komente Art Irina Werning cne
Bedri Hamza apo Deutsche Bank? (Pjesa 2) 3/15/2012 35 komente Adangeanaeplykoh
Kam një pyetje: Ku të shkoj orën e parë, në kafe apo në shkollë?! 3/15/2012 22 komente Sociale Monda
4-vjetori i ‘Gërdecit’, 26 viktima dhe asnjë vrasës 3/15/2012 19 komente Ligj Dorina Bilbili admin
Beogradi vendos t’i bëjë agresion Kosovës me zgjedhje 3/15/2012 8 komente Kosova admin
Nga Vietnami në Irak. Tmerri që ndjek ushtarët në front 3/15/2012 7 komente Bota admin
At Mendelejevi 3/15/2012 5 komente Anonim
Politika islandeze para drejtësisë 3/15/2012 2 komente Bota Ralf Bosen, Esat Ahmeti Monda
Adem Demaçi: Partitë shqiptare në Maqedoni të bashkojnë forcat 3/15/2012 2 komente Ballkan Florenc Stafa admin
Withers: Qeveria sabotoi të vërtetën mbi Gërdecin 3/16/2012 87 komente Speciale alisat
Komiteti i të marrëve 3/16/2012 85 komente Opinion Artan Lame Monda
Politikë kriminale dhe skllavëruese për popullin* 3/16/2012 76 komente Mos Humbisni Shinasi Rama alisat
Short is better ?? 3/16/2012 15 komente STALKER
Dantja - Princ i vështirë 3/16/2012 11 komente Opinion Ardian Vehbiu Monda
“Ethet e skrapit” pushtojnë vendin 3/16/2012 6 komente Sociale admin
Dënimi i revoltës së Qafë-Barit. Pushkatimi i Sokolit e Ndojës dhe helmimi i të burgosurve 3/16/2012 5 komente Politikë Visar Zhiti LEFTI
Gjer në themelì 2 3/16/2012 5 komente Anonim
Kopshti magjik 3/16/2012 3 komente Letërsi Italo Calvino desaparacidos
proteu 3/16/2012 1 komente sol-nocturnus
“Policia po kërkon” 3/16/2012 1 komente Bota Nate Tabak, Amarildo Topi swed
Atdheu dhe ata që e bënë 3/16/2012 1 komente Letërsi Ardian-Christian Kyçyku Monda
solilok (i esëllt e i qartë) 3/16/2012 sol-nocturnus
A jemi ne ndryshe nga të tjerët? 3/17/2012 39 komente Opinion Robert Murataj alidemsi
89! 3/17/2012 34 komente Kosova Visar
Në halë të gramores 3/17/2012 31 komente Anonim
Vincent Gray, shkencëtari 90 vjeçar, veteran për çështjet e klimës e quan "panikun" e Ngrohjes Globale një absurditet 3/17/2012 30 komente Mjedisi Vincent Gray Art Changed the World
Shoqëri mesjetare me elita postmoderne 3/17/2012 20 komente Opinion Arbër Zaimi sol-nocturnus
Mafia e Barit, miliona euro projekte në Shqipëri 3/17/2012 19 komente Shtypi Lindita Çela Monda
Zhvendosja e muzeut, rrezik nga çmontimi i skeleteve 3/17/2012 12 komente Sociale Edlira Sulejmani Rhea
Prishtinë, molotov ambasadës maqedonase 3/17/2012 6 komente Ballkan admin
7 marsi joefiçent 3/17/2012 2 komente Opinion Andi Kananaj finisterre
Poezi Kineze (2) 3/17/2012 1 komente Art PF
gara 3/17/2012 sol-nocturnus
Na duhen së pari ide, së dyti ide, së treti ide... 3/18/2012 76 komente Opinion Mustafa Nano Dora_Noli
Liri Berisha: Jeta ime mes sfidës, pasionit e dashurisë 3/18/2012 47 komente Pa Kategori Rezarta Reçi finisterre
Në cilën Europë? 3/18/2012 25 komente Opinion Fatos Baxhaku Anonim
22 marsi në shtetin tallavá 3/18/2012 12 komente Opinion Ben Andoni admin
Bode dhe BB: “Si do rritet mosha e daljes në pension” 3/18/2012 6 komente Ekonomi Nertila Maho admin
Bie dinamika e shteteve të BRIC-ut 3/18/2012 2 komente Bota Klaus Ulrich, Angjelina Verbica Rhea
Sebastiani n' ëndërr 3/18/2012 1 komente admin
Po shndërrohemi si “peshkatarët” mesjetarë të Butrintit? 3/18/2012 1 komente Opinion Kristi Pinderi klajdi
Arti i të jetuarit 3/17/2012 Alidea
Një gur i lidhur pas litarit 3/18/2012 desaparacidos
herefundit 3/18/2012 sol-nocturnus
E majta që i duhet Shqipërisë 3/19/2012 212 komente Opinion Ben Blushi spiritus
Embelsire me biskota `ladyfingers`… 3/19/2012 177 komente enka
parhelia 3/19/2012 18 komente sol-nocturnus
Pettifer: Kosova në rrezik 3/18/2012 17 komente Kosova gre_wireless
Adrian Dvorani - “Mediu së paku të kishte ikur” 3/19/2012 10 komente Shtypi Lorenc Vangjeli Monda
Intervistë e Kryetarit socialist Edi Rama dhënë për “Zërin e Amerikës” 3/19/2012 8 komente admin
Lojë me mjerimin e romëve, bosh 400 apartamente 3/19/2012 2 komente Acarim Nervash Lindita Çela Art Changed the World
Tirana Kulturore, 17 Mars 2012 3/19/2012 1 komente Njoftime Klodiani
arkiteksturë 3/18/2012 sol-nocturnus
Pa çensurë - 33 3/20/2012 365 komente Anonim
tra la la-ja që po dëgjon? - 18 3/20/2012 326 komente Ajku
SHËNJTORES ME EMRIN NGA BOTA E LULEVE Dezdemona Marku 3/20/2012 108 komente Letërsi dezdemona marku alma rei
Cila është ideja më e mirë për biznes në Shqipëri (për momentin) ? 3/20/2012 92 komente Aragon
Edi Rama: "Modestisht, unë e kuptoj Shqipërinë" 3/20/2012 51 komente Politikë Renato Kalemi Monda
Alpinistët shqiptarë synojnë Everestin 3/20/2012 47 komente desaparacidos
Mbi konfliktin Berisha-Topi 3/20/2012 25 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Neosentimentalizëm e neogotizëm: Hatibi dhe Lleshanaku 3/20/2012 25 komente Letërsi Agron Tufa Anonim
Nje norvegjez, nje rus dhe nje italian : 3/19/2012 23 komente STALKER
Ishulli Ruzvelt - 6 3/20/2012 10 komente Anonim
Sarkozy: Sulmi është tragjedi kombëtare 3/20/2012 5 komente Bota Mimoza Kelmendi, Anne-Christine Heckmann Rhea
KE e trajton Kosovën si pjesë të Serbisë 3/20/2012 5 komente Kosova Florenc Stafa Art Changed the World
Një qytet që e mbytëm vetë 3/20/2012 1 komente Kosova Fjolla Spanca Monda
përplasje e bardhë 3/20/2012 sol-nocturnus
“Se ti e solle motrën k***ë në PD” 3/21/2012 280 komente Media Visar
Të bësh apo të mos bësh fëmijë? 3/21/2012 75 komente desaparacidos
Dokumentar interesant në kanalin grek Skai, ku përmenden Arvanitët 3/21/2012 33 komente Ballkan Art Changed the World Art Changed the World
Kush është klasë e mesme në Shqipëri? Ku janë? 3/21/2012 20 komente Opinion Mustafa Nano Anonim
Sulmohet autobusi me nxënës në Kumanovë 3/21/2012 13 komente Ballkan Visar
'Albpetrol', Kuvendi miraton privatizimin, opozita kundërshtoi 3/21/2012 10 komente Ekonomi Rhea
VIP 3/21/2012 4 komente Bota zotrules
Referendumi i “riciklueshëm” 3/21/2012 4 komente Mjedisi Sebi Alla admin
“Project X” - film amerikan me regji te Nima Nourizadeh 3/20/2012 4 komente STALKER
Rasti Demanjuk dhe rasti unik i Shqipërisë 3/21/2012 4 komente Opinion Elida Bucpapaj I_Pakapshem
Mallkimi i jetimit dhe premtimet e Bashës 3/21/2012 1 komente Sociale Ben Andoni Monda
kur dor’e majtë e agimit përkëdhel qiellin (pjesa 1) 3/21/2012 sol-nocturnus
Sa mund te zgjase nje Blog Vullnetar? 3/22/2012 369 komente Blendi Salaj Blendi Salaj
Gjimnazistët në dhomën e rrëfimit: Ja se si kopjojmë në provime 3/22/2012 51 komente Arsim venusi
Pasaporta si Barrë 3/22/2012 8 komente Acarim Nervash protestues
Me sytë e Aleatëve 3/22/2012 5 komente Kulturë Elsa Demo Monda
Gishtat në prizë 3/22/2012 4 komente Opinion Agon Maliqi admin
kur dor’e majtë e agimit përkëdhel qiellin (pjesa 2) 3/22/2012 sol-nocturnus
kur dor’e majtë e agimit përkëdhel qiellin (pjesa 3) 3/22/2012 sol-nocturnus
Parada Gay, Ekrem Spahia: T’i kapim në hu. Reagon LGBT: Të shkarkohet 3/23/2012 286 komente Sociale Gazmira Ndoja Monda
Kryeministri i Shqiperise kunder bashkimit te territoreve shqiptare...! Pse valle? 3/23/2012 97 komente grava
Foragjeri gjysëm-shqiptar në kopertinën e “Time” 3/23/2012 34 komente pmusaraj2
Rilindja që do të vijë 3/23/2012 32 komente admin
Mani 3/23/2012 28 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Rama – Sipërmarrësve: Sëbashku për të Rimëkëmbur Ekonominë 3/23/2012 8 komente admin
Kim 3/23/2012 8 komente Anonim
Në vend të fjalëve, një karikaturë 3/23/2012 2 komente desaparacidos
Scattered Blood: The Landing 3/23/2012 admin
kur dor’e majtë e agimit përkëdhel qiellin (pjesa 4) 3/23/2012 sol-nocturnus
Sporti Shqiptar: Gazeta më e vjetër sportive në vend, s'del sot në treg 3/24/2012 145 komente Media mialeksi
AK ndryshon për bashkimin kombëtar 3/24/2012 70 komente Politikë I Pakapshem
Tre barishte te shendetshme 3/24/2012 50 komente enka
Shqiptarët në Milano duhet të paguajnë që të flasin me konsullatën e tyre në telefon 3/24/2012 15 komente pmusaraj
Republika patatesh 3/24/2012 14 komente tropizma
Gymysh, Ezel dhe librat bestseller 3/24/2012 11 komente pmusaraj
Zdërhallur 3/24/2012 7 komente Anonim
kur dor’e majtë e agimit përkëdhel qiellin (pjesa 5) 3/24/2012 sol-nocturnus
E di 3/24/2012 Anonim
Edhe një gënjeshtër 3/25/2012 352 komente Acarim Nervash aufklärer
Komunizmi i parakohshёm, tё pёrndjekurit hajdutё ordinerё! 3/25/2012 109 komente Acarim Nervash spiritus
A janë femrat më materialiste dhe më besnike se meshkujt? 3/25/2012 44 komente Kristi
As Paradë as Ricky Martin 3/25/2012 37 komente Sociale Blendi Salaj
Ndryshime të vogla me efekte (shpresojmë) të mëdha 3/25/2012 35 komente admin
Vishemi me ngjyra që i përshtaten humorit, si peshqit 3/25/2012 14 komente Pa Kategori finisterre
Kombinati, lagjja e ndërtuar rreth fabrikës 3/25/2012 11 komente Sociale pmusaraj
Të ndryshojmë fjalët që të ndryshojmë botën 3/25/2012 11 komente Kulturë Marino Niola finisterre
Pengjet e Ferronikelit 3/25/2012 6 komente Sociale Arbër Zaimi sol-nocturnus
Atë natë pritej të ndodhte diçka ... 3/24/2012 3 komente Letërsi weird weird
Pronë publike 3/25/2012 2 komente desaparacidos
Sundimtari i Fatos Baxhakut 3/25/2012 1 komente Politikë Oranje Leeuw Anonim
Mbi Peshkun 3/25/2012 admin
Aleanca Kuq e Zi parti turke? 3/26/2012 133 komente 24 karat selfmaderadio Selfmaderadio
A e paragjykojnë njëri-tjetrin anëtarët e Peshkut në bazë të vendndodhjes? 3/26/2012 41 komente memeci
Televizioni Publik, krejtësisht i çekuilibruar 3/26/2012 10 komente Media Blendi Salaj
Të paguhet borxhi, gjallë e vdekur! 3/26/2012 6 komente Bota Monda
Tirana Kulturore, 24 Mars '12 3/26/2012 Turizëm Klodiani
Thnegla 3/26/2012 sol-nocturnus
234 golat e Lionel Mesit 3/27/2012 257 komente Sport admin
Mesdemoiselles avec kazma et lopata 3/27/2012 222 komente desaparacidos
Policë gramatike, si duhet të shkruhet: golat e Messi-t, golat e Messit, golat e Mesit, apo golat e Messi't? 3/27/2012 107 komente pmusaraj
Grabitet banka, vritet arkëtarja dhe plagoset roja 3/27/2012 96 komente Sociale Monda
Librashitësit e kryeqytetit 3/27/2012 32 komente 24 karat Selfmaderadio
Vendosni Diçiturën 96 3/27/2012 32 komente pmusaraj
Shoqëria e lodhjes 3/27/2012 22 komente Pa Kategori Byung-Chul Han finisterre
Plehrat që mësyjnë gjirin e Divjakës dhe jeta nga vongolat 3/27/2012 15 komente Reportazh Ben Andoni Monda
Një tjetër histori mikpritjeje dhe guximi (Video) 3/27/2012 14 komente Histori Blendi Salaj Blendi Salaj
30 vjet më pas 3/27/2012 14 komente pmusaraj
Mirë na e bëjnë 3/27/2012 12 komente admin
Reformohet mirë kush reformohet i fundit 3/27/2012 5 komente xhibi
Cunami gjuhësor shkund një revistë mode 3/28/2012 86 komente Gjuhësi admin
si iu ze gjumi perseri? 3/28/2012 69 komente klesidra asperger
Gjermani: Policia mund të kryejë kontrolle mes pasagjerëve në trena bazuar në ngjyrën e lëkurës 3/28/2012 57 komente Bota Art Changed the World
Na morën në qafë komshinjtë 3/28/2012 26 komente pmusaraj
Sende që nxirrte deti 3/28/2012 16 komente Ardian Vehbiu Monda
Vetmia e pikës 3/28/2012 11 komente Letërsi E.K Pema
Çfarë ndryshimi! 3/28/2012 5 komente Letërsi Azis Nesin sol-nocturnus
Standarde europiane në infrastrukturë 3/28/2012 4 komente admin
Të verbrit 3/28/2012 4 komente Letërsi Wislawa Szymborska XhaTani
Më e bukura / Dëgjo 3/28/2012 1 komente Anonim
përrallë numër 2 deri në 3 3/28/2012 sol-nocturnus
Great American Losers 3/28/2012 desaparacidos
Pse shani kur shihni gra ne timon? 3/29/2012 232 komente melard
Kur Heminguej vrau maçokun e tij 3/29/2012 83 komente Kulturë Blendi Salaj Blendi Salaj
A ju duket i drejte transferimi i pedagogeve te Universitetit te Durresit ne filialin e Peshkopise? 3/29/2012 47 komente faledi
A e bën arti pornografinë të pranueshme? 3/29/2012 43 komente hahaha
Studiuesi James Pettifer intervistohet nga Deutsche Welle 3/29/2012 30 komente Kosova village-bey
Sistemet elektronik te votimit ne SHBA dhe Norvegji kane probleme sigurie 3/29/2012 17 komente Teknologji swed
BE detyron kompanitë celulare të ulin çmimet për "roaming" 3/29/2012 8 komente Bota, Internet admin
Emigrrojtje 3/29/2012 4 komente desaparacidos
hypnerotomachia 3/29/2012 2 komente sol-nocturnus
përgjumje e përflakur 3/29/2012 sol-nocturnus
Sa prej peshqëve gatuajnë? Po pra, pyetje për peshqit, jo peshqet 3/30/2012 576 komente Monda
Viktor Gushi: Po, unë e vrava arkëtaren. Fqinjët: Vinte baste 3/30/2012 141 komente Shtypi Monda
Ku duhet shkuar patjeter kur je ne Berat? 3/30/2012 96 komente Blendi Salaj
Hapa dollapa, dosjet nuk i hapa 3/30/2012 67 komente Shtypi xhibi
Votat do të numërohen me sistem elektronik 3/30/2012 30 komente Zgjedhje swed
Akoma, moj xhane, akoma* 3/30/2012 15 komente Anonim
Fisher: Berisha ‘trashëgimtar’ i Enver Hoxhës, kërkon të jetë i gjithëpushtetshëm 3/30/2012 14 komente Opinion Art Changed the World
Autokolonat e policisë 3/30/2012 14 komente faledi
U vetëvrava 3/30/2012 9 komente Letërsi Azis Nesin sol-nocturnus
Arístides, i pacipi 3/30/2012 8 komente Letërsi Andrés Neuman finisterre
Gjaku i shprishur: Rënia e kalasë së fundit 3/30/2012 5 komente Letërsi Artrit Bytyçi Monda
PE rrëzon 'footnote'-n 3/30/2012 3 komente Kosova Anonim Kakavia
mbase 3/30/2012 2 komente sol-nocturnus
Kohë 3/30/2012 1 komente Letërsi hahaha hahaha
BLOG-NOTES 3/30/2012 1 komente XYZ
Serbia ka arrestuar dy policë të Kosovës 3/31/2012 207 komente Kosova Visar
Leksion diplomacie nga Pandeli Majko 3/31/2012 125 komente Ballkan Anonim
Gruaja Sot: Atrofi e Qorrsokak 3/31/2012 59 komente Sociale Atena Bishka alisat
Bluzat e bardha te “Gabi”, rrezikohen pacientët 3/31/2012 36 komente Shëndetësi finisterre
Ripërndjekja 3/31/2012 35 komente admin
Edhe ata duhen justifikuar? 3/31/2012 25 komente pmusaraj
Për patriotët, çakejtë dhe elektrizuesit e turmës 3/31/2012 16 komente Vladimir Karaj alisat
Rama uron 20 vjetorin e PBDNJ 3/31/2012 9 komente admin
Thjesht produkt fantazie! Shqiptarët në veprën e Karl Mayt 3/31/2012 6 komente Letërsi Lindita Arapi Art Changed the World
Poema jo bash origjinale e frikës 3/31/2012 5 komente Letërsi Alexandre O’Neill sol-nocturnus
RIPERNDJEKJA 3/31/2012 4 komente admin
sy 3/31/2012 sol-nocturnus