Postimet e muajit Shkurt 2012

Seksioni Autori Postuar nga
Fieri, me kujtesën e gëlltitur historike 2/1/2012 84 komente Sociale Ben Andoni Monda
Nuk u zgjidhet problemi i strehimit, romët ngrenë çadrat te Avokati i Popullit 2/1/2012 70 komente Pa Kategori finisterre
Mundësitë e ekonomisë Hallall 2/1/2012 69 komente admin
Analisti amerikan në 1913: Shteti shqiptar, sajesë e Europës 2/1/2012 43 komente Përrallë nga e kaluara Armand Plaka finisterre
Pse pa Berishën dhe pa Edi Ramën 2/1/2012 42 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Themelohet Akademia e re, Kadare, President nderi 2/1/2012 39 komente Kulturë finisterre
A u duhen studentëve kaq shumë mastera? 2/1/2012 18 komente Arsim Kesiana Lekbello alidemsi
Në vend të fjalëve, një fotografi 2/1/2012 13 komente desaparacidos
Nje lajm i mire dhe i rrallë 2/1/2012 12 komente STALKER
Dorëheqje apo padi kundër Presidentit 2/1/2012 7 komente Politikë Genc Pollo Monda
“LE HAVRE” - film franco-finlandez nga Aki Kaurismaki 2/1/2012 6 komente STALKER
Revolta e borgjezisë rrogëtare 2/1/2012 3 komente Slavoj Žižek sol-nocturnus
Gjuha 2/1/2012 3 komente Kulturë Ralph Waldo Emerson Monda
Dialog për poezinë 2/1/2012 2 komente Art Witold Gombrowicz Lirka
Po pastaj.. 2/1/2012 Alidea
Kinoditari 2/1/2012 STALKER
Fragmente qytetesh nëpër Shqipëri 2/2/2012 360 komente Sociale alidemsi
Ambasadori Arvizu: Kërcënimet ndaj Prokurorisë, me pasoja 2/2/2012 95 komente Shtypi admin
Cili është më i mirë: humori i këtyre viteve apo ai para viteve '90?` 2/2/2012 36 komente akurti
A mund të marrë një kompani greke me koncesion Kalanë e Gjirokastrës? 2/2/2012 29 komente Acarim Nervash aurontare
The Girl With The Dragon Tattoo (MILLENNIUM)- film amerikan me regji te David Fincher 2/2/2012 23 komente STALKER
Hetimet për 21 janarin, u hiqen imunitetet tre deputetëve të PS-së 2/2/2012 19 komente Politikë Rhea
Harruar 2/2/2012 7 komente desaparacidos
Etude crude me placebo dielli 2/2/2012 5 komente emigranti
Humbësit e 21 Janarit 2/2/2012 1 komente Ndonjehere
Konsumerizëm 2/2/2012 gjergji
Mësuesit mbështesin zgjedhjen e drejtuesve me votë 2/2/2012 Ndonjehere
A flet Sali Berisha qesim? 2/3/2012 62 komente Acarim Nervash casaubon casaubon
Portali "Gjuha ime" 2/3/2012 48 komente Arsim enka
Vrasje, plagosje, grabitje, aksidente: Po policia ç’bën? 2/3/2012 42 komente Ligj Monda
Nuk kemi qenë të urtë 2/3/2012 34 komente Histori Alida Cenaj Monda
SU-US, Personalja e Rona Nishliut 2/3/2012 19 komente Muzikë Eriona Rushiti bishtqeni
Atentate mafioze, vriten 2 gra në Tiranë 2/3/2012 18 komente Pa Kategori Rhea
Kur Shkenca takohet me Artin 2/3/2012 8 komente Shkencë Monda
Raporti i BBs, pronat dështimi i madh shqiptar 2/3/2012 5 komente Ekonomi ALB358
Privatizim-Varfërimi 2/3/2012 3 komente Opinion Organizata Politike sol-nocturnus
tra la la-ja që po dëgjon? - 14 2/4/2012 311 komente Ajku
Shqiptaret dhe seksi 2/4/2012 146 komente xhibi
Kryemadhi: Biseda me Sali Berishën në shtëpinë tonë 2/4/2012 40 komente Pa Kategori Roland Qafoku STALKER
Çfarë është normale sot dhe origjinaliteti si herezi e shoqërisë postmoderne 2/4/2012 39 komente Opinion clairdelune91 clairdelune91
Trajane 2/4/2012 10 komente emigranti
In Memoriam 2/4/2012 9 komente Letërsi Wislawa Szymborska Monda
Mjeksia, presion studentëve për të bërë Piperon dekan 2/4/2012 6 komente Arsim Monda
Parajsa 2/4/2012 5 komente Letërsi xhatani XhaTani
Përtaci 2/4/2012 4 komente Adangeanaeplykoh
Kisha e të çmëndurit (vazhdim) 2/3/2012 3 komente desaparacidos
Një kavanoz me gogla, ose një tegëll me klikera 2/4/2012 3 komente Letërsi Artrit Bytyçi admin
Dialog për poezinë II 2/4/2012 2 komente Art Witold Gombrowicz Lirka
Vetullat hyjnore 2/4/2012 1 komente Letërsi Moikom Zeqo xhibi
Shqipëria po ndryshon-te 2/5/2012 436 komente Përrallë nga e kaluara Anonim Kakavia
Super Bowl XLVI 2012 2/5/2012 91 komente Sport Monda
"Divorce Albanian Style" 2/5/2012 22 komente Opinion Emila Markgjonaj hunter
Si mendoni se qëndron raporti i rinisë shqiptare me leximin? 2/4/2012 20 komente clairdelune91
Për një kryeministër në të tashmen kohë, dhe për një kryeministër në pritjen e ardhshme! 2/5/2012 6 komente Opinion VB Anonim
Kështjella që u bë hidrocentral 2/5/2012 5 komente Sociale Fatos Baxhaku Monda
Puthje dhe fjalë 2/5/2012 2 komente Letërsi Edmond Çali Anonim
Bliss 2/5/2012 2 komente desaparacidos
Për bashkë-ekzistencë të dëshiruar 2/5/2012 2 komente Letërsi Rudi Erebara petllaneuje
Ballkani, para ndryshimeve të reja të kufijve 2/6/2012 199 komente Ballkan admin
Supa franceze me qepe 2/6/2012 64 komente enka
Beteja e taksës së karbonit mund të ketë pasoja negative për linjat ajrore të BE 2/6/2012 41 komente Bota Art Changed the World Art Changed the World
A jemi ne sot një komb i palumtur? 2/6/2012 29 komente Opinion Koloreto Cukali Rhea
Kush më garanton mua për shëndetin mendor të drejtuesëve kryesorë të vendit? 2/6/2012 21 komente kuazimondo
Në vend të fjalëve, një fotografi 2/6/2012 9 komente desaparacidos
Kosova, sytë nga Shqipëria 2/6/2012 4 komente Kosova Visar
“Hajdutët” që mbajnë frymën me skrapin e Metalurgjikut 2/6/2012 4 komente Sociale Ben Andoni Monda
Kompleksi i BMW X6 2/6/2012 3 komente Letërsi Renato Kalemi JozefK
Kush nga keta dy gazetare nuk pasqyron te verteten dhe pse ? 2/6/2012 3 komente kaposhi
A ka vend për të ngujuarit në Hotel “Totozani”? 2/6/2012 1 komente Ndonjehere
Keqkuptim i paevitueshëm 2/6/2012 1 komente Letërsi S. Guraziu Anonim
Shqipëria digjet, Saliu zgërdhihet! 2/6/2012 admin
Tirana Kulturore, 4 Shkurt '12 2/6/2012 Njoftime Klodiani
Vendi në ngricë dhe errësirë 2/7/2012 46 komente Speciale finisterre
Krimi i Ledio Ruçit! 2/7/2012 39 komente Opinion Dritan Hila Tafuti
Letër nga Damasku 2/7/2012 18 komente Bota Khaled Khalifa Shvejk
Krimi po mbyt Shqipërinë 2/7/2012 17 komente admin
Emërimet në diplomaci, përplasje PS-PD në Kuvend 2/7/2012 11 komente Acarim Nervash Luis Tanushi celesi
Ora 2/7/2012 4 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Nga pasuria në varfërim strukturor 2/7/2012 4 komente Gjuhësi Ardian Klosi finisterre
Frikën që jetuam dhe frika me të cilën jetojmë 2/7/2012 3 komente Opinion Kim Mehmeti Monda
Këngët tona "militare". Një psikologji heroizuese e pakapërcyer 2/7/2012 2 komente Opinion Ndue Dedaj xhibi
Dashurisë 2/7/2012 1 komente desaparacidos
Periferia e vërtetë e Evropës 2/7/2012 1 komente Adangeanaeplykoh
Çfarë po ndodh me shërbimin zjarrfikës ? 2/7/2012 1 komente Shtypi Alfred Kristuli celesi
Zhvillimet e fundit mbi ACTA! 2/7/2012 eklipsi
tra la la-ja që po dëgjon? - 15 2/7/2012 304 komente Ajku
Shoqja M, 2/8/2012 110 komente alisat
Robert Elsie: Po të jetoja në Shqipëri, do çmendesha 2/8/2012 84 komente Rudina Xhunga STALKER
Edi Rama i ftuar në SHBA. Përse? 2/8/2012 37 komente grava
Çyçkët – Kronikë kuq e zi: Haxhiu 2/8/2012 32 komente Letërsi Emigrant emigranti
AKADEMIA POLITIKE NE DEREN E HAPUR TE PARTISE SOCIALISTE 2/8/2012 31 komente admin
Berisha: Shtetësi shqiptare çdo të huaji që investon 100 mijë euro 2/8/2012 14 komente Shtypi Rhea
Akuza e vjetër 2/8/2012 12 komente Letërsi Miri Dhrami mdhrami
Kujt duhet t’ia besojmë shkrimin e historisë sonë? 2/8/2012 11 komente Opinion Ndrek Gjini mati i ri
Zgjedhja e Presidentit në një vend pa udhëheqje 2/8/2012 5 komente Opinion Gëzim Alpion oltimus
21 janari, ish-drejtuesit: SHKB sajoi provat 2/8/2012 4 komente Ligj admin
Protesta kundër idiotësisë 2/8/2012 2 komente Arsim Arlind Qori Monda
Replika e Milosz - Letërkëmbim 2/8/2012 1 komente Art Czesław Miłosz Lirka
Dorëheqja e ministrit Huhne dhe ne 2/8/2012 1 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Labbra aperte 2/8/2012 admin
Invece dei fiori 2/8/2012 admin
Dy filma-autor : nje francez, nje japonez : 2/8/2012 STALKER
20 Shkurt 1991 - Fotografi të harruara 2/9/2012 219 komente Histori PF
A u mblodhën 50k firmat e duhura kundër plehrave? 2/9/2012 62 komente 'Bama
"Gazprom" anashkalon Shqipërinë dhe Maqedoninë 2/9/2012 43 komente Ballkan Art Changed the World
Kina refuzon pjesëmarrjen në tregtinë e lëshimit të karbonit me BE-në. A ju duket e drejte? 2/9/2012 32 komente argendis
CEZ nën hetime, padi për një superskandal 2/9/2012 25 komente Sociale admin
Italianët vjedhin në Shqipëri 2/9/2012 24 komente Shtypi Anonim
Përqindjet e Republikës së Kosovës 2/9/2012 23 komente Kosova Rhea
Shtrenjtohet siguracioni i makinave 2/9/2012 16 komente Biznes gre_wireless
dasëm 2/9/2012 14 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Arabesque 2/9/2012 8 komente enka
Histori të mëdha dhe historiçka 2/9/2012 2 komente Opinion Aurel Plasari Heba
Monolog pas mesnate 2/9/2012 1 komente desaparacidos
Pa çensurë - 31 2/10/2012 343 komente Anonim
Cut-up pe Shqipërie 2/10/2012 161 komente finisterre
Kreshnik Spahiu jep dorëheqjen 2/10/2012 134 komente Ligj, Politikë Blendi Salaj
600-tët e Vlorës 2/10/2012 72 komente Histori Albert Kotini, Alqi Koçiko JozefK
Zbriti ujku në qytet 2/10/2012 28 komente 24 karat admin
“Gërdeci”, Shefi i Shtabit, Luan Hoxha ikën me familjen në SHBA 2/10/2012 18 komente Ligj Rhea
Dosja e FBI: Steve Jobs i droguar, i pandershëm e koprac 2/10/2012 10 komente Shtypi Monda
PROGRAM KUNDER KRIMIT DHE SHKAQEVE TE KRIMIT 2/10/2012 7 komente admin
Man of the street? 2/10/2012 4 komente Letërsi Franco Lucentini Monda
Shkalla e Universit 2 2/10/2012 2 komente eklipsi
Nën flamujt e melankonisë 2/10/2012 2 komente desaparacidos
Monologu i Ajet Rrakut 2/10/2012 Letërsi Grava grava
Letërsia (III) 2/11/2012 108 komente jérusalem
E ka lexuar kush "Varreza e Pragës" të Eco-s? 2/11/2012 45 komente Heba
Monolog kurvari 2/11/2012 34 komente emigranti
Prifti: Më kanë përgjuar 24 orë, filmime edhe për Topin, Ina Ramën e kreun e PS 2/11/2012 20 komente Shtypi xhibi
Humori, sa pak klas ne ditet tona 2/11/2012 16 komente Shtypi Ben Andoni xhibi
RRITJA E KRIMIT DHE MINISTRIA E BRENDSHME 2/11/2012 12 komente admin
Haiti njeh Kosovën 2/11/2012 10 komente Kosova Visar
Charles Dickens, si ta nxësh... 2/11/2012 7 komente Letërsi Monika Shoshori Stafa finisterre
Turp të kesh! 2/11/2012 6 komente Opinion Ardian Ndreca Heba
Paditë civile, një gjykatë për popullin një për deputetët 2/11/2012 6 komente Ligj Matilda Alku Monda
BLOG-NOTES 2/11/2012 2 komente alisat
Greqi, dhunë, zjarr, kimikate, kaos dhe të lënduar në protestë 2/12/2012 255 komente Bota ANILA JOLE Monda
Rrëfimi i Frashërit: Si u bë Tirana kryeqytet 2/12/2012 88 komente Histori Kristo Frashëri DoraNoli
Humbje e madhe për botën e muzikës, vdes Whitney Houston 2/12/2012 72 komente Muzikë Rid Bulku SELMA AMLES
Amaneti i Musine Kokalarit 2/12/2012 27 komente Kulturë Visar Zhiti finisterre
“Parajsa” që e quajmë Europë 2/12/2012 20 komente Opinion Arbër Zaimi Monda
Tirana e ideve të vogla 2/12/2012 14 komente Opinion Koloreto Cukali Al bano
Po në Shqipëri? 2/12/2012 13 komente Poseidon
Nëpunësi i pallatit të ëndrrave 2/12/2012 9 komente Letërsi Renato Kalemi JozefK
Për një fjalor të ri të fjalëve të huaja 2/12/2012 8 komente Gjuhësi Agim Vinca finisterre
Mbrezhani, histori në këmbë të Dhëmbelit 2/12/2012 3 komente Sociale Fatos Baxhaku Anonim
Restelicë, humbasin jetën 10 persona nga orteku 2/12/2012 3 komente Kosova Visar
Largohen romët nga AP, Totozani falenderon shoqatat 2/12/2012 3 komente Sociale finisterre
Dialog për Poezinë IV 2/12/2012 1 komente Art Czesław Miłosz Lirka
Kërko Peshkun 2/12/2012 admin
Dëbora, zhduken 9 persona në Lekbibaj të Tropojës 2/13/2012 231 komente Kryesore admin
Masakra e Tivarit, Uran Butka: Shkaktarët, me dekorata që i mbajnë ligjërisht edhe sot 2/13/2012 142 komente Shtypi Aida Tuci gjembi
Shqipëria (1913) e harruar në Paris 2/12/2012 32 komente Përrallë nga e kaluara tironcja
“Gongu” i Berishës në bursën e NASDAQ kushtoi 360 mijë dollarë 2/13/2012 24 komente Shtypi Bledar Hoti grava
Gati për Plan Kombëtar solidariteti 2/13/2012 16 komente admin
"we'll get through...just don't give in" 2/13/2012 11 komente belle_fleur
Qeveria ndryshon skemën e pensioneve 2/13/2012 6 komente Ekonomi Nertila Maho admin
“Topi rrëzon Berishën me formimin e partisë së re” 2/13/2012 5 komente Politikë astropeshku
Tirana Kulturore 2/13/2012 3 komente Njoftime Klodiani
Politika të mos tallet me profesoratin! 2/13/2012 3 komente Arsim Omer Stringa Shvejk
Pogradec, varfëria që mbulohet ... me poezi 2/13/2012 3 komente Sociale Ben Andoni Monda
Kur dashuronte Lasgushi 2/14/2012 51 komente Kulturë Anonim
Muzikë n'katror - Episodi Love 2/14/2012 27 komente Muzikë squarepusher squarepusher
Kosova: Rexhep Qosja vs Ismail Kadare 2/14/2012 22 komente Kosova Nefail Maliqi Monda
Pesha e rëndë e Vlorës 2/14/2012 13 komente Histori Albert Kotini, Alqi Koçiko JozefK
Sa shqiptari dritat 2/14/2012 10 komente Sociale Alqi Kociko Rhea
Sa vlen një diplomë amerikane në Shqipëri? 2/14/2012 8 komente Arsim admin
Porosija 2/14/2012 5 komente Letërsi Fahredin Gunga village-bey
E para dhe e fundit “fax poem” e Charles Bukowsk-it 2/14/2012 5 komente Letërsi tironcja
KOSTOJA E TREFISHTE E SHURDHERISE 2/14/2012 4 komente admin
Tri poezi 2/14/2012 2 komente Letërsi ArB eLo Anonim
Çfarë po na ndodh? 2/14/2012 2 komente desaparacidos
Pikturë në kalendar 2/14/2012 1 komente desaparacidos
Ça pune t'ka ba tata ne koh t'monizmit? 2/15/2012 145 komente noshKaido
Parauniversitari, Berisha: Kinezçja, gjuhë e dytë 2/15/2012 144 komente 24 karat tironcja
Vëllezërit e çuditshëm nga Kaukazi 2/15/2012 117 komente Pa Kategori Gjergj Erebara Monda
Çëllbër 2/15/2012 55 komente enka
Një borëpastruese? Sa kolltuku i helikoperit VIP të kryeministrit 2/15/2012 34 komente Sociale Emirjon Senja Monda
“War Horse” - film amerikan me regji te Steven Spielberg 2/15/2012 5 komente STALKER
Cilat janë shpifje dhe kush i klasifikon ato? 2/15/2012 5 komente Internet Art Changed the World Art Changed the World
Ismail Qemali ... pas dorëheqjes 2/15/2012 5 komente Histori Ben Andoni alidemsi
Tirana, trofeun e parë në futboll?! 2/15/2012 Histori, Sport tironcja
tra la la-ja që po dëgjon? - 16 2/16/2012 307 komente Ajku
Celentano bëri në Sanremo çfarë pritej të bënte: Provokoi, dhe ndolli vëmendje 2/16/2012 71 komente Bota admin
Tiranë, dy ish-të përndjekur godasin me grusht Rusmajlin 2/16/2012 61 komente Shtypi Heba
Shoqëria civile: Të liberalizohen drogat dhe prostitucioni 2/16/2012 38 komente Sociale Monda
Këngëtari i Isopolifonisë Labe: “100 vjet Pavarësi, unë i kam kushtuar një jetë" 2/16/2012 30 komente Muzikë Agime Kastrati Monda
Moti i keq, Dritëro Agolli: Politikanët, tufa ujqish në dëborë 2/16/2012 28 komente Opinion Fatmira Nikolli Visar
Paolo Rago: Si e “përvetësoi” Kanunin Enver Hoxha 2/16/2012 28 komente Përrallë nga e kaluara finisterre
18 persona të zhdukur, nëntë në Librazhd e nëntë Tropojë 2/16/2012 19 komente Kryesore Silvana Muça, Sulejman Dida admin
Mag 2/16/2012 14 komente emigranti
Mbyllet ambasada ne Argjentine, s'ka fonde 2/16/2012 14 komente Shtypi celesi
Lumturia ! 2/16/2012 6 komente Letërsi Jorge Luis Borges XhaTani
Gjoka: Zhurma për kritikën, më e madhe se realisht 2/16/2012 4 komente Kulturë Alma Mile Anonim
C\Documents and Settings\gjëratëbukura\2009\La patère rose 2/16/2012 1 komente desaparacidos
Spahiu: Aleanca, në zgjedhje si Lëvizje Politike 2/17/2012 96 komente Politikë LEFTI
17 Shkurt 2012: Një dhuratë për Kosovën 2/17/2012 56 komente Kosova Vigan Sulejmani Monda
Duan nuse për dokumenta 2/17/2012 29 komente Sociale Entela Resuli Pjer Thomas
Pyetja e Zotit 2/17/2012 27 komente Opinion Artan Lame Rhea
Kreu i veteranëve të UÇK-së akuzohet se ka votuar 150 herë 2/17/2012 17 komente Kosova Monda
Vendimi i plotë i Gjykatës së Lartë për pafajësinë e Metës 2/17/2012 16 komente Ligj admin
Votimi në Kuvend, rrjedhin votat. Deputetët e PS thyejnë vendimin 2/17/2012 7 komente Politikë LEFTI
Pop botëror: Michael Jackson në Shqipëri 2/17/2012 4 komente desaparacidos
Prapa derës 2/17/2012 2 komente Anonim
Vidhet buka e jetimëve te “Zyber Hallulli” 2/17/2012 31 komente Acarim Nervash Bledi Gilaj finisterre
Charlie Chaplin nuk ishte komunist 2/18/2012 18 komente Histori tironcja
Etude crude 2 2/18/2012 17 komente Letërsi Emigrant emigranti
SHTETI NEN DEBORE 2/18/2012 13 komente admin
Pashallarët blu 2/18/2012 10 komente Opinion Besnik Gjongecaj Visar
Jashari: Thaçi e Lushtaku nuk hyjnë në Kullën tonë 2/17/2012 6 komente Kosova rruga02
Dialog për Poezinë V 2/18/2012 4 komente Art Czesław Miłosz Lirka
Ja të piqet buka dhe do e hamë 2/18/2012 4 komente Lindita Çela Art Changed the World
“Topin e ftuam, Ramën jo, ishte rreth i ngushtë” 2/19/2012 46 komente Shtypi admin
Evropianët në protestë solidariteti: Të gjithë jemi grekë! 2/19/2012 33 komente Bota ANILA JOLE Tafuti
Biznesi i madh po e shtyn shkencen ne nje periudhe te erret? 2/19/2012 6 komente Shkencë noshKaido
Combo 2/19/2012 6 komente Letërsi xheke xheke
Bregu valës 2/18/2012 5 komente emigranti
Për një kalimtare 2/19/2012 4 komente Letërsi Charles Baudelaire agron1
Të përndjekurit: Policia po na bën presion pse goditëm Rusmalin 2/19/2012 3 komente Shtypi Denis Dedej Pjer Thomas
Fundi i njerzillëkut 2/19/2012 70 komente Mos Humbisni Koloreto Cukali alidemsi
DEKLARATE E KRYETARIT TE PS EDI RAMA PER HUMBJEN TRAGJIKE TE DY USHTAREVE SHQIPTARE NE AFGANISTAN 2/20/2012 33 komente admin
Prefekti dhe Bode marrin gazetarët t’u tregojnë rrugët e lira, bllokohen 9 orë nga bora 2/19/2012 31 komente Speciale xhibi
Komunizmi me “krime”, fashizmi me “letra dashurie” 2/20/2012 24 komente Histori Aurel Plasari Heba
21 vjet nga rrëzimi i bustit të diktatorit, ende ne “luftë” për demokracinë 2/20/2012 23 komente Shtypi loku
Baste për çmimet Oscar 2/20/2012 20 komente admin
Arti i deshtimit 2/20/2012 9 komente gjergji
Tirana Kulturore, 20 Shkurt '12 2/20/2012 5 komente Klodiani
Pushteti i sovjetëve dhe katastrofa 2/20/2012 5 komente Kulturë Ardian Klosi finisterre
Sa e ke pensionin? 2/19/2012 3 komente Sociale (pa autor) finisterre
Kriza dëshmoi degradimin e shtetit 2/20/2012 2 komente admin
Arti i deshtimit 2/20/2012 gjergji
Pax Americana 2/20/2012 Kosova Agon Maliqi village-bey
Feti Vogli 'Dëshmor Atdheu'. Gjendja e Pecit drejt përmirësimit, ndodhet në spital në Gjermani 2/21/2012 228 komente Visar
Kush e ben Champions Ligjin? (ChL 5 a 6 s'me kujtohet) 2/21/2012 209 komente Fiqiri
Krimet e komunizmit në trastën e qeverisë 2/21/2012 66 komente Histori Elsa Demo admin
Vendosni diçiturën 95 2/20/2012 47 komente Diçitura prizrenzaranika
Eurozona aprovon ndihmën për Greqinë, “Ditë historike…” 2/21/2012 36 komente Bota Monda
Shanse të mëdha për gazsjellësin 2/21/2012 29 komente Ekonomi Visar
Kur dhe pse gënjen Presidenca? 2/21/2012 15 komente Shtypi Adrian Thano prizrenzaranika
Diplomacia ekonomike në veprim! 2/21/2012 2 komente Opinion Selim Belortaja DoraNoli
Edhe një herë për Drejtësinë 2/21/2012 1 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Himni i Spaçit 2/21/2012 desaparacidos
Përse vdiq Feti Vogli? 2/22/2012 139 komente Opinion Blendi Salaj Monda
25 vjet nga vdekja e Andy Warhol 2/22/2012 23 komente Art tironcja
Po vijnë gazmorët... 2/22/2012 16 komente Letërsi xhatani XhaTani
Premiera e “The Forgiveness of Blood” 2/22/2012 11 komente gjergji
Emigrantet, shtrenjtohen 320% telefonatat drejt Shqiperise 2/22/2012 9 komente Acarim Nervash Emirjon Senja Art Changed the World
Reforma zgjedhore, pala tjetër zvarrit procesin 2/22/2012 6 komente admin
Si te Ndaloni Google te mos Regjistroje Historine Tuaj te Kerkimit Para se te Hyje ne Fuqi Politika e Re e Privatesise 2/22/2012 4 komente eklipsi
Klasa politike e papërgjegjshme 2/22/2012 2 komente Opinion Elida Bucpapaj ALB358
Duke kënduar nën shi… 2/22/2012 1 komente desaparacidos
Tone në kohë krize 2/22/2012 1 komente Kulturë Anila Shuka Monda
“Nuk e njoh këtë gjyq” 2/22/2012 1 komente Opinion Enver Robelli rruga02
Harmonia nder elementa të nryeshem ne Shqypní 2/22/2012 Kulturë Atë Anton Harapi village-bey
Premiera e “The Forgiveness of Blood” 2/22/2012 gjergji
Njolla mbi emra 2/23/2012 102 komente Opinion Artan Lame TinyActsofRebellion
I always knew. 2/23/2012 82 komente belle_fleur
Personi që qëlloi Ilir Rusmalin “hakmerret” edhe ndaj avokatit 2/23/2012 62 komente Shtypi keiendi
Majko humbet garën në OKB, përballë një turkeje 2/23/2012 57 komente Shtypi mati i ri
BERZH, 500 mijë € për Terminalin Multimodal 2/23/2012 50 komente Shtypi Shvejk
Bijtë e të vorfënve vriten edhe për nji gjysëm page 2/23/2012 45 komente Opinion Ardian Ndreca liberta
DEKLARATË E KRYETARIT TË PARTISË SOCIALISTE EDI RAMA 2/23/2012 30 komente admin
Dekadenca e garantuar 2/23/2012 19 komente Opinion Albin Kurti TinyActsofRebellion
Deputetët kosovarë do kërkojnë në Kuvend bashkimin e Kosovës me Shqipërinë 2/23/2012 19 komente Kosova Beluli
Brezi im 2/23/2012 12 komente Letërsi Emigrant emigranti
Arkitektura në Prishtinë: E mira, e keqja dhe e shëmtuara 2/23/2012 10 komente Art James W. Stodgel Monda
Rroga negative në Greqi 2/22/2012 7 komente Bota pmusaraj
Borges dhe unë 2/23/2012 5 komente alisat
Rruga drejt BE-së (dhe larg fusnotave) kalon nëpër OKB 2/23/2012 3 komente Adangeanaeplykoh
Arrihet marrëveshja: Shënimi që do shoqërojë emrin “Kosova” 2/24/2012 68 komente Kosova Monda
Oketa largohet nga PD 2/24/2012 64 komente pmusaraj
Tiranë, ambasadori Arvizu takon ish-kryeministrin Fatos Nano 2/24/2012 61 komente Politikë Beluli
Mbërrin në Atdhe trupi i dëshmorit Feti Vogli 2/24/2012 18 komente Kryesore Blendi Salaj Blendi Salaj
Visar Zhiti rrëfen gjyqin: Si më dënuan për poezitë 2/24/2012 18 komente Speciale Alma Mile xhibi
Vlorë: TAP fillon studimin e nëndetit 2/24/2012 12 komente Shtypi Monda
Deklaratë e Kryetarit të PS në lidhje me Marrëveshjen e arritur ndërmjet Kosovës dhe Serbisë me ndërmjetësimin e BE 2/24/2012 5 komente admin
The City Naps 2/24/2012 1 komente admin
Ruhet nderi i Ajnshtajnit 2/25/2012 142 komente Shkencë Fabian Schmidt, Aida Cama Rhea
“Më hoqën pas 13 vitesh punë, për t’i hapur vend nuses së familjes Topalli” 2/25/2012 56 komente Acarim Nervash venusi
Një mijë arsye ka për të demonstruar. Të njëmijtat janë Republika 2/25/2012 40 komente Kosova Arbër Zaimi Monda
PS: Privatizim klubeve të futbollit 2/25/2012 21 komente Politikë, Sport Pjer Thomas
Ilva Tare: Gazetarët nuk dalin nga kutia 2/25/2012 21 komente Opinion Ilva Tare xhibi
Pas mesnatës 2/25/2012 20 komente Letërsi Renato Kalemi xhibi
Savannah 2/25/2012 10 komente Letërsi Emigrant Anonim
NJE SHENIM NGA RRUGA E PROGRAMIT 2/25/2012 6 komente admin
Poe* 2/25/2012 5 komente Anonim
Kombi i ri i botës së vjetër 2/25/2012 4 komente Përrallë nga e kaluara Armand Plaka xhibi
Shqipja, gjuhë e nevojtarëve, jo e shërbimeve 2/26/2012 80 komente Opinion Koloreto Cukali Al bano
Seriozisht - si mund ta fshij llogarine time? 2/26/2012 45 komente noshKaido
Restorant shqiptar në Washington DC? 2/26/2012 31 komente lew
Prefekti i Dibrës i heq titullin “Qytetar Nderi” Dedës pas ceremonisë së 21 janarit 2/26/2012 8 komente Politikë Hasan Pasha Monda
Shtëpitë e heshtura të të vdekurve në Kosovë 2/26/2012 7 komente Histori Marie Colvin xhibi
Çudira shqiptare 2/26/2012 6 komente Sociale Rhea
Taksa e pastrimit është faturuar para lidhjes së kontratës Bashki-UKT (?!) 2/26/2012 3 komente Sociale Lindita Çela Shvejk
Një këngë për mall ... 2/27/2012 131 komente Muzikë pf PF
Tirana Jonë 2/27/2012 96 komente Histori Anonim Kakavia Anonim Kakavia
Dy filma amerikanë ‘jo-Oscar’ te 2011-s : 2/27/2012 74 komente STALKER
...because I'm free. 2/27/2012 73 komente belle_fleur
Cila eshte ndarja (bashkeshortore) ideale per ju? 2/26/2012 46 komente Zana
Rinia bashkautore e Programit të PS 2/27/2012 44 komente admin
Gërdeci, gjykata vendos taksë milionëshe për familjarët e viktimave 2/27/2012 28 komente Ligj Sokol Çobo Blendi Salaj
Vetmia e një “shëronjëse” 2/27/2012 25 komente desaparacidos
Çapitja acaruese e autobuzëve të Tiranës… 2/27/2012 18 komente Sociale Anonim Kakavia
Aleanca për plehrat? Referendumi? 2/27/2012 13 komente cne
Përkthime - Poezi greke 2/27/2012 9 komente Letërsi Saimir Sinanaj Saimir Sinanaj
Janari “i zi” i ekonomisë shqiptare 2/27/2012 6 komente Ekonomi ALB358
Një xhep i vogël në kuletë për pallatin tonë 2/27/2012 6 komente Sociale Albina Hoxha Anonim Kakavia
Vëllezërit e Dedës, padi gardistit Skeja 2/27/2012 5 komente Shtypi Anonim
BLOG-NOTES 2/27/2012 1 komente alisat
Pa çensurë - 32 2/28/2012 306 komente Anonim
Albanicus Erectus 2/28/2012 87 komente Pa Kategori Virgjil Muçi finisterre
Kosova* me UNMIK dhe pa flamur 2/28/2012 54 komente Ballkan Monda
Ç’po ndodh në pokerin e politikës 2/28/2012 43 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Shqipëria peng jashtë Europës 2/28/2012 32 komente admin
Nga malet drejt “Bathoreve”, 20 vjet lëvizje demografike 2/28/2012 6 komente Sociale Ben Andoni Monda
Cfare eshte Biologjia Sintetike? 2/28/2012 4 komente eklipsi
Punësimet në Bashki 2/29/2012 68 komente Politikë Heba
Fillon falimentimi i Greqise 2/29/2012 64 komente Ballkan Dafna Maor Art Changed the World
Kush shkon me prostituta do të dënohet tre vjet burg 2/29/2012 39 komente Ligj Luis Tanushi loku
Krenaria e prapambetjes 2/29/2012 25 komente Opinion Aleksandër Çipa alidemsi
ode to Renoir 2/29/2012 23 komente belle_fleur
PS në qeverisje me politika agresive sociale 2/29/2012 20 komente admin
Monumentet me qira, jo modelit emfiotik 2/29/2012 12 komente Kulturë Elsa Demo Monda
Për kuriozitet, si e festojnë ditëlindjen ata/ato që kanë lindur në 29 shkurt? 2/29/2012 11 komente mati i ri
“Norma e interesit s’ndryshon. Rritje ekonomike” 2/29/2012 9 komente Ekonomi LEFTI
Miliona në Shqipëri në spitalin që s’përfundoi 2/29/2012 7 komente Shtypi Monda
Edit Durham: Incizimet e rralla shqiptare të 1905 në Londër 2/29/2012 2 komente Histori Olimpia Gargano DoraNoli
40 vitet e e-mailit: Magjia e postës elektronike 2/29/2012 1 komente Internet Rhea