Postimet e muajit Dhjetor 2012

Seksioni Autori Postuar nga
Si ta tresim tortën e Pallatit të Kulturës? 12/1/2012 93 komente Sociale Artan Fuga SELMA AMLES
"Bronzi" i parë në viset monumentale 12/1/2012 46 komente Kulturë Aleksandër Çipa xhaelga
100+ 12/1/2012 34 komente Opinion Blendi Salaj Blendi Salaj
"Take me back to ..." 12/1/2012 23 komente Argëtim venusi
Tablo nga Ballkani 12/1/2012 18 komente Histori J. Foster Fraser Br3dharaku
Peticion për të shpëtuar sitin arkeologjik " Mes Aynak" në Afganistan 12/1/2012 13 komente Kulturë icensuruari
Flamuri 170 vjecar 11/30/2012 10 komente Histori pse sterio
Thaçi e quan Krasniqin “Jakupovski” e Lushtaku “qen” 12/1/2012 8 komente Kosova admin
HIV/AIDS - Ku ndryshojne? 12/1/2012 8 komente klajdi
39 shtete amerikane ende kriminalizojne personat me HIV 12/1/2012 8 komente klajdi
Tenjë 12/1/2012 7 komente Anonim
“Rikthehet” Festivali i 11-të 12/1/2012 7 komente Muzikë Oliverta Lila Rhea
Kosova me dy raste te reja te HIV kete vit. Mungon shpesh terapia 12/1/2012 6 komente klajdi
Dr. Adem Harxhi: AIDS, fitoret ne luften kunder tij 12/1/2012 3 komente klajdi
Librat më të shitur gjatë nëntorit 2012 12/1/2012 2 komente Shtepia e Librit
OKB mbeshtet Shqiperine ne parandalimin dhe kontrollin e HIV/AIDS 12/1/2012 2 komente klajdi
Për të ardhur... 12/1/2012 1 komente admin
Në... 12/1/2012 1 komente admin
një çast i shkurtë e i rremë qetësie 12/1/2012 1 komente Fiqiri
Tundra 12/1/2012 1 komente Anonim
Klinton prezanton strategjine e sulmit te trefishte per virusin HIV 12/1/2012 1 komente klajdi
S'mund... 12/1/2012 admin
L’importanza di essere in sintonia con l’universo 12/1/2012 desaparacidos
Revistë e re: Art & Trashëgimi – Vlora 12/1/2012 Shtepia e Librit
L’importanza di essere in sintonia con l’universo 12/1/2012 desaparacidos
Erzeni, djali gej qe ka nje enderr... 12/2/2012 125 komente klajdi
Drama e nje nene te re. “Ja pse e lashe femijen” 12/2/2012 116 komente klajdi
Çfarë profesioni? 12/2/2012 96 komente eklipsi
Projekti A119, ose planet e SHBA-s për të bombarduar Hënën me bombë bërthamore 12/2/2012 60 komente Video Monda
Një racizëm i tillë 12/2/2012 50 komente Sociale Lyss xhibi
Qeveritarët e sotëm mbi karriget e atyre që hodhën themelet 12/2/2012 33 komente Opinion grava
Europianet, ku i investojne me shume kursimet e tyre per shtepia ? 12/2/2012 32 komente Pjer Thomas
Dhuna ndaj grave: Nje makth i pashprehur 12/2/2012 27 komente klajdi
Veshje poshtëruese e përfaqësueses shqiptare në Eurovision 12/2/2012 24 komente Acarim Nervash Alidea
“Rruga e Kombit”, privatizohen 115 km 12/1/2012 21 komente Ekonomi ARD KOLA Pjer Thomas
Deklarata e pacipe e Palokes: Militante na mirekuptoni, jeni 121 mije, por 80 mije vende pune kemi 12/2/2012 15 komente klajdi
Përgjime bisedash telefonike në Kosovë? 12/2/2012 9 komente Kosova Blendi Salaj
Sot, ditëlindja e presidentit historik Ibrahim Rugova 12/2/2012 5 komente Personazh admin
Ti s'je prej kohe 12/2/2012 2 komente admin
Erdogani, jo dhe aq i Madhërishëm 12/2/2012 1 komente Bota Andrew Finkel klajdi
Zbrazët 12/2/2012 admin
Mariane 12/2/2012 admin
Natën është kurmi yt 12/1/2012 admin
Plep 12/2/2012 admin
Çfarë mendoni për rolin e TV Top Channel? 12/2/2012 271 komente spiritus
Adriatik Llalla dekretohet Prokuror i Përgjithshëm 12/3/2012 91 komente Kryesore Blendi Salaj Blendi Salaj
Shqipëria sot, vetëm paaaak më mirë se në vitin 1910 12/3/2012 84 komente Biznes galile
20 vjet: Gëzuar Ditëlindjen SMS! 12/3/2012 81 komente Teknologji Monda
Fushatë e drejtë? 12/3/2012 22 komente gjembi
Tri format e nacionalizmit shqiptar 12/3/2012 14 komente Opinion Ben Blushi spiritus
Googshqip: Faqja e Autoritetit Shëndetësor Rajonal 12/3/2012 12 komente Pa Kategori admin
Studimi: Shqiptarët entuziastë për BE-në, të përmbajtur me fqinjët 12/3/2012 5 komente Shtypi Arben Muka Rhea
Papa ne Twitter, komentet e te rinjve me humor: Tani ne Twitter mungon vec Zoti dhe Berisha... 12/3/2012 4 komente klajdi
Seri me 6 përralla pop-up për fëmijë 12/3/2012 3 komente Shtepia e Librit
Ata ishin 4.... 12/4/2012 307 komente Illyricum Sacrum
Vendosni diçiturën - 119 12/4/2012 75 komente Diçitura Monda
Radio Televizioni Shqiptar: as i mire, as i bukur, as i vertete! 12/4/2012 73 komente klajdi
Rama: Bashkim doganor me Kosovën 12/4/2012 50 komente Shtypi Laprakse
Mbërrin nga Franca, helikopteri i parë për Forcat e Armatosura 12/4/2012 42 komente Shtypi Harabel
Po e lënë më keq se ç’e gjetën 12/4/2012 23 komente admin
Ti je kopja e ... ! 12/4/2012 20 komente Opinion Koloreto Cukali Monda
Lezha, në geton e panjohur të egjiptianëve 12/4/2012 19 komente Reportazh Ben Andoni Monda
Amnistia e Pavarësisë, mbyllen disa gjyqe ndaj autorëve të Gërdecit 12/4/2012 9 komente Acarim Nervash admin
Privatizimi i Albpetrolit: €850m 12/4/2012 8 komente Biznes nenemadhja
Tre gjera pa funksion, nga Andi Kananaj 12/4/2012 8 komente klajdi
Dy fëmijë të infektuar me SIDA ... në spital 12/4/2012 5 komente Shëndetësi admin
Kolegj femrash parë prej jashtë 12/4/2012 2 komente Letërsi Virginia Woolf wasabi
Abonete e studentit mungojne per studentet por jo per qytetaret qe e blejne nga fallcifikatoret 12/4/2012 2 komente klajdi
11,2% e femijeve dhe te rinjve jetojne ne varferi ekstreme. Vuajne edhe mungesen e ujit 12/4/2012 1 komente klajdi
"The Gate" by Marie Howe 12/4/2012 Av
Associated Press ndalon perdorimin e termave ‘homofobi’, ‘spastrim etnik’ dhe ‘islamofobi’ 12/3/2012 klajdi
tralala-ja që po dëgjon - 26 12/5/2012 308 komente olsi
Gazeta online IDEA fyen komunitetin LGBT. Xheni Karaj: Ne festuam lirine, jo diskriminimin 12/5/2012 108 komente klajdi
TI: Në Shqipëri rritet korrupsioni 12/5/2012 57 komente Kryesore admin
Dhurata e qeverisë për 100 vjetorin 12/5/2012 25 komente admin
Anaïs Nin – Nga Ditari (1917-1919) 12/5/2012 14 komente Personazh Anaïs Nin Monda
Time Magazine: Gëzuar Ditëlindjen, Jimi Hendrix 12/5/2012 13 komente Foto e ditës Monda
Fule: Shqipërisë i kemi vendosur një kusht shtesë 12/5/2012 9 komente Politikë admin
Nishani: 'Shqipëria e Madhe', vetëm për qëllime politike 12/5/2012 8 komente Video admin
Spitali i Gjirokastres si vendstrehim per te pastrehet 12/5/2012 6 komente klajdi
Historia e kapitalizmit italian parë nga prapaskenat 12/5/2012 3 komente Shtepia e Librit
Albania’s Slow Transformation: Possible Causes 12/5/2012 Kritik
Mbretërit ilirë në Tiranë 12/6/2012 231 komente Foto e ditës Shqiptar Shqiptar
Pse u masakrua Gjergj Fishta 12/6/2012 118 komente Acarim Nervash pse sterio
"Gërdeci", Tushe Osmani i jep fund jetës 12/6/2012 98 komente Kryesore admin
Nga Gjeneva në Shqipëri 12/6/2012 49 komente Turizëm alba23
Militantizëm apo idiotllëk? 12/6/2012 37 komente Zana
Vdes në moshën 104 vjec arkitekti brazilian Oscar Niemeyer 12/6/2012 25 komente Personazh olsi
Mentaliteti i zyrtarëve tanë më të lartë 12/6/2012 25 komente Acarim Nervash wtf
Forcat Ushtarake të Armatosura: "Nderi i Kombit" dhe gjerdan-shtrënguar 12/6/2012 21 komente Pa Kategori Monda
Te gjithe bashke per ti thene Ndal dhunes ndaj gruas 12/6/2012 16 komente klajdi
(VIJON) Rasti si Vatikani lobon indirekt ne ligjet shqiptare. Replika mes M. Doda e P. Vasilit 12/6/2012 15 komente klajdi
Libra të mirë si dhurata fundviti 12/6/2012 11 komente Letërsi Blendi Salaj Blendi Salaj
Art Direction. Eni Turkeshi 12/6/2012 4 komente enka
Një diskutim mbi informacionin 12/6/2012 3 komente Intervistë Umberto Eco admin
Të drejtat mbrapsht tek ju 12/6/2012 3 komente admin
Ligji shqiptar per transplantin e veshkave rrezikon jeten e shume pacienteve 12/6/2012 klajdi
Per hir te kujtimit te tyre dhe barres qe i bie çdo njeriu te vetedijshem ne Shqiperi… 12/6/2012 klajdi
Censusi 2011: Rezultatet mbi kombësinë dhe besimin fetar 12/7/2012 187 komente Sociale Beluli
EurActiv: Ministrat e BE, jo status kandidat Shqipërisë 12/7/2012 57 komente Kryesore admin
Policia arreston 5 ish-të përndjekurit e grevës së urisë 12/7/2012 38 komente Shtypi admin
SHBA nxit prokurorin e ri per te "mbyllur gjyqin e pergjegjesve te dhunes se 21 janarit" 12/7/2012 15 komente klajdi
60 perqind e gazetareve ne Shqiperi jane femra, por vetem 5 perqind jane drejtuese 12/7/2012 12 komente klajdi
Arvizu: Vjedhja e pronesise intelektuale ne Shqiperi eshte si vjedhja e energjise 12/6/2012 10 komente klajdi
Proletariati s’ka lindur me këmishë të bardhë 12/7/2012 7 komente admin
Bartl: Në Shqipëri e pazbardhur periudha pas Luftës së Dytë Botërore 12/7/2012 7 komente Intervistë Angjelina Verbica Shvejk
Insodus III 12/7/2012 3 komente Eksperiment village-bey village-bey
Viti 2012 ka qene viti me i dhunshem per gruan shqiptare 12/7/2012 2 komente klajdi
Qasja e Privilegjuar si Themel Autoriteti 12/7/2012 admin
Berisha të rinjve: Lakmia ime, t’ju bëj miq në Facebook 12/8/2012 94 komente Internet admin
8 Dhjetor, Dita e Rinisë 12/8/2012 65 komente Kryesore admin
Berisha le numrin e tij te celularit ne profilin e Facebook... Interesat? Noti dhe rruget mbi te gjitha! 12/8/2012 33 komente klajdi
Vendoset në Qytetin Studenti shtatorja e Azem Hajdarit 12/8/2012 33 komente Shtypi muhametali
Çfarë loje do luajmë? 12/8/2012 16 komente Sociale Alida Cenaj Monda
Sekrete dhe gënjeshtra 12/8/2012 12 komente Histori Aleksandra Bogdani Shvejk
Nje grup i quajtur Fronti Anti-fashist merr persiper sulmin me bombe mbi neo-nazistet e Agimit te Arte 12/8/2012 9 komente klajdi
Pse shëndetësia nuk është prioritet i qeverisë 12/8/2012 8 komente Shëndetësi aleksander sallabanda Barbuni
Mania ilegale per tu fotografuar me veprat e artit (FOTO) 12/8/2012 5 komente klajdi
Kush e shikon kete femije te njoftoje ne numrin: 0696629077 12/8/2012 5 komente klajdi
Hapësirat publike - E ardhmja e qyteteve nё duart e qytetarёve 12/8/2012 3 komente Ambienti Ana Ruci Rhea
Planeti Tokë – dokumentar 12/8/2012 2 komente eklipsi
Planeti Tokë – dokumentar 12/8/2012 eklipsi
Mbi shpërblimin e njerëzve për talentin dhe punën e palodhur 12/9/2012 21 komente Opinion Howard Zinn Monda
Katër shqiptarë të famshëm, bashkë në Teatrin e Operës 12/9/2012 21 komente Art Rhea
PDIU dorëzon nesër në Parlament Rezolutën për Zgjidhjen e Çështjes Çame 12/9/2012 19 komente Shtypi admin
Video - Varfëria ekstreme në Bulqizë 12/9/2012 17 komente Sociale Monda
Biznesmene shqiptare abuzojne me listen e rimbursimit te energjise duke u deklaruar si te verber 12/9/2012 9 komente klajdi
2012 Fundi i botës (për shqiptarët)? 12/9/2012 6 komente Eksperiment Gent Ukëhajdaraj Gent Ukehajdaraj
Tre shkrimtarët e mi jashtëklanorë 12/9/2012 4 komente Kulturë Hans-Joachim Lanksch wasabi
Nacionalizëm në Shqipëri? Che bella voce! 12/9/2012 Kritik
Trupi dhe Shëndeti 12/10/2012 252 komente xhibi
Pse Shqipëria nuk merr statusin 12/10/2012 109 komente Kryesore LEFTI
A do të marrë dot Qeveria shqiptare garancinë (10% të 850 milion euro) pas dështimit të privatizimit të Albpetrolit? 12/10/2012 42 komente Ekonomi galile
Si hyra unë në këto punë 12/10/2012 37 komente Esse Ardian Klosi tropizma
Një shqiptare 13 vjeçare kampione në gjimnastikë në Itali 12/9/2012 26 komente Sport swed
Gjykata pushon padinë e fëmijëve sakatë të Gërdecit ndaj Mediut 12/10/2012 9 komente Ligj admin
Mesuesja e femijeve te ngujuar, Liljana Luana: Ti jepet fund ketij fenomeni te dhimbshem 12/10/2012 7 komente klajdi
Ca kundrime mbi 100 vjetorin 12/10/2012 4 komente Opinion Arbër Zaimi admin
Kur ndodh ajo që ka ndodhur 12/10/2012 3 komente Opinion Arben Idrizi Shvejk
Dhuna ndaj grave, Berisha: Numri i vrasjeve, sirenë alarmi 12/10/2012 3 komente klajdi
“Poetët bëjnë dashuri ndryshe” – shkarko në pdf 12/10/2012 3 komente desaparacidos
10 Dhjetori, Dita Ndërkombëtare e të Drejtave të Njeriut 12/10/2012 3 komente Kryesore Monda
Shqiperia behet pjese e Aleances Globale Kunder Abuzimit te Femijeve Online 12/10/2012 2 komente klajdi
51 libra, 51 ide, në UET debat për librin 12/10/2012 1 komente Arsim, Shkencë wasabi
Diten e te Drejtave te Njeriut mos trego me gisht – bashko duart 12/10/2012 1 komente klajdi
“Poetët bëjnë dashuri ndryshe” – shkarko në pdf 12/10/2012 desaparacidos
Konkurrueshmëria e biznesit Shqiptar (2012-2013) 12/10/2012 admin
Erdogan: Neo-Osmanizëm. Por me namuz! 12/11/2012 71 komente Pa Kategori Monda Monda
Arrestohet Drejtoresha e Agjensisë së Pronave të Ministrisë së Mbrojtjes, dhe Ministri i Mbrojtjes 12/11/2012 29 komente Njoftime 'Bama
Kur i hap derën borxhit 12/11/2012 15 komente Ekonomi Renato Kalemi admin
Kufi borxhit përpara se të jetë shumë vonë 12/11/2012 15 komente admin
Dikush, dikur, shkroi këto fjalë 12/11/2012 12 komente Pa Kategori Shvejk
Një borxh i zakonshëm për kohëra të jashtëzakonshme 12/11/2012 9 komente admin
Pergjigje deklarates se papergjegjshme te komisioneres Irma Baraku 12/11/2012 9 komente klajdi
Preç Zogaj, i treti në “Ballkanika” 12/11/2012 3 komente Shtepia e Librit
Shqipëria tjetër - Mesjeta buzë kryeqytetit 12/11/2012 3 komente Reportazh Marin Mema admin
Te mbijetuarit e Gerdecit nuk dorezohen: i drejtohen Strasburgut 12/11/2012 2 komente klajdi
Tek shtepia e te moshuarve ku edhe ujin e blejne vete 12/10/2012 2 komente klajdi
Enis Sulstarova: "Jam Evropë" 12/11/2012 1 komente Klubi i librit Ali Pajaziti Monda
A ishte Berisha "njeriu i Ramiz Alisë"? 12/12/2012 264 komente Opinion Adrian Thano I_Pakapshem
Qytetet më të mira në botë për të jetuar 12/12/2012 102 komente Bota mesdhetari
Optimizmi i çuditshëm shqiptar 12/12/2012 97 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Ne Kosove jane krenare per shoket/shoqet e tyre gej/lezbike dhe per te drejtat e tyre 12/12/2012 28 komente klajdi
Luftë nënkresash 12/12/2012 14 komente Letërsi xheke xheke
Nuk ka drejtësi në Shqipëri për jetimët e 21 Janarit 12/12/2012 14 komente Blendi Salaj
Nacio-nihilizëm 12/12/2012 7 komente Opinion Ilva Tare Shvejk
Kosova e Seksit 12/12/2012 7 komente Sociale Alfred Beka village-bey
My interview at Russian Chief magazine:) 12/12/2012 6 komente enka
Shtatë kandidatë për dy vende vakante në Këshillin e Lartë të Drejtësisë 12/12/2012 3 komente Acarim Nervash Gaia Gaia
Libër i ri: Si u bë mbret i Shqipërisë Ahmet Zogu? 12/12/2012 2 komente Shtepia e Librit
Fshati i malësorëve në Sarandë 12/12/2012 2 komente Sociale expi
Kronikë 48-orëshe 12/13/2012 128 komente Kryesore Monda Monda
Tiranë, banorët protestë për mungesën e energjisë, u vënë flakën kazanëve të plehrave 12/13/2012 110 komente Sociale admin
Çfarë ju ka bërë përshtypje sot? 12/12/2012 95 komente expi
Nxenesit ndihen te poshteruar, te zemeruar dhe te hutuar nga dhuna ne shkolla! 12/13/2012 32 komente klajdi
INSTAT publikon rezultatet e Censusit. Risi pyetjet mbi gjuhen amtare, fene dhe grupet etno-kulturore 12/13/2012 17 komente klajdi
Eurodeputetja greke në PE: Në Greqi s'ka patur kurrë pakica shqiptare 12/13/2012 14 komente Ballkan icensuruari
Kryeministri suedez hap konferencen me te madhe ne historine globale te LGBTI 12/13/2012 10 komente klajdi
Çifti i heshtur 12/13/2012 6 komente Letërsi expi
Ne Shqiperi 60% e mbeturinave te qyteteve jane lende organike 12/13/2012 2 komente klajdi
Si e riformaton gazetaria “neutrale” kujtesën tonë? 12/13/2012 Opinion Jonila Godole Shvejk
Pa çensurë - 43 12/14/2012 290 komente Anonim
20 fëmijë ndërmjet 27 të vrarëve në Connecticut - SHBA 12/14/2012 133 komente Bota gjembi
Si ta lë duhanin? 12/14/2012 108 komente arb
Tik, Tak... Tik, Tak 12/14/2012 69 komente 24 karat Blendi Salaj Blendi Salaj
Le Point: Maqedonia, shteti që nuk ekziston 12/14/2012 21 komente Ballkan icensuruari
Në një të ardhme të largët? 12/14/2012 18 komente admin
Plani i ri do të zbatohet, s’ka më sekserë për lejet 12/14/2012 18 komente Shvejk
No security: në radhë për security check 12/14/2012 9 komente Anonim
Çfarë ka dollari që euros i mungon? 12/14/2012 9 komente Ekonomi Zhang Danhong, Eliana Xhani admin
KLD zgjedh dy anëtarët e rinj 12/14/2012 8 komente Kryesore admin
“Nata e seksit” - Dhjetra persona shkaterrojne skenen e Kosovo 2.0 12/14/2012 6 komente klajdi
Bekim Fehmiu - "Shkëlqim dhe tmerr" 12/14/2012 5 komente Klubi i librit Fatmira Nikolli Monda
Modeli i suksesit - Bundesliga 12/14/2012 3 komente Sport Dirk Kaufmann, Elert Ajazaj Shvejk
Monopoli i markimit të karburantit 12/14/2012 3 komente Shtypi admin
Ekspozita nudo ne Tirane 12/14/2012 2 komente klajdi
Fitues i Cmimit Nobel per Paqe ne vitin 2010, sot i burgosur politik! 12/14/2012 2 komente klajdi
Letra ime drejtuar Igballe Rogoves - Letra me e fuqishme feministe ne Ballkan 12/14/2012 2 komente klajdi
Për cfarë mendoni se flet kjo këngë: Enola Gay 12/14/2012 2 komente desaparacidos
Për cfarë mendoni se flet kjo këngë: Enola Gay 12/14/2012 desaparacidos
Duke kërkuar për arsyet e të paarsyeshmes 12/15/2012 205 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Beograd - Nuk ka paqe me shqiptarët 12/15/2012 16 komente Reportazh Ben Andoni Monda
O kaposh te rëntë pika, me ty merret politika 12/15/2012 16 komente 24 karat Beluli
Përmbaruesit e borxhit të CEZ-it 12/15/2012 13 komente Acarim Nervash kuazimondo
D - MM - KRYE.M.* 12/14/2012 9 komente Pa Kategori admin
Autobiografi shpirtërore 12/15/2012 6 komente Personazh Simone Weil wasabi
Burra qe kane frike nga seksi, vetem ne Kosove gjen! Reagim i Aleances dhe Pro LGBT 12/15/2012 4 komente klajdi
Angështi në Manhattan 12/15/2012 3 komente Anonim
Penelata qytetëse 12/15/2012 2 komente Letërsi Emigrant Anonim
Punësimi real kërkon një transformim të modelit ekonomik 12/15/2012 1 komente admin
Ters Atlantiku 12/15/2012 Anonim
Njerez me mjekra hedhin gaz lotsjelles para festes se KOSOVO 2.0 12/15/2012 klajdi
Nevoja për një opozitë të fortë 12/16/2012 129 komente Politikë Zamira Çavo venusi
Kolazh Peshku - 2012 12/16/2012 60 komente admin
Konflikte importi 12/16/2012 37 komente Sociale Xha Xhai xhibi
Vendosni diçiturën - 120 12/16/2012 36 komente Diçitura Beluli
Ekstremi i djathtë në Europë 12/16/2012 30 komente Bota icensuruari icensuruari
CIA dhe GRU: Si do të jetë Europa në 2035 12/16/2012 9 komente Bota Ihor Losev alidemsi
Ne burgjet tona 70% me probleme te shendetit mendor. Dhune, mungese mjekesh e psikologesh ne paraburgime 12/16/2012 5 komente klajdi
Politika, arti i llafollogjisë 12/16/2012 4 komente Shtypi venusi
Seksualiteti yne eshte politike! Pergjigja e Igos per mentoren e saj serbe 12/16/2012 3 komente klajdi
Protesta ne mbeshtetje te LGBT ne Kosove. Reagon edhe ministrja Vlora Citaku 12/16/2012 2 komente klajdi
O servilë të politikës, o hiç 12/16/2012 1 komente Kulturë Valeria Dedaj Rhea
Elian Gjini Blog 12/16/2012 Kritik
Makthi i gruas si viktime dhune 12/16/2012 klajdi
Nëse jo patriot, çfarë ishte Enver Hoxha? 12/17/2012 140 komente Opinion Andrea Stefani Shvejk
Kisha Ortodokse Autoqefale e Shqipërisë - Deklaratë zyrtare 12/17/2012 99 komente Feja village-bey
Ku jemi në listën e bujarisë? “Ma shumë të dukës se sa të kenës” 12/17/2012 81 komente Sociale Monda
Qeveria akuzon CEZ-in se po provokon tension publik 12/17/2012 49 komente Kryesore Blendi Salaj Blendi Salaj
Monarkia, fundi i një ëndrre 12/17/2012 19 komente Video hmm
Tre pyetje rreth televizionit në Shqipëri 12/17/2012 19 komente Blendi Salaj
“Shqipëria dhe kriza, çfarë vjen pas” 12/17/2012 13 komente admin
Kercenohet Igballe Rogova, ne mbremje dhunohen aktivistet e Libertas ne Prishtine 12/17/2012 13 komente klajdi
Nëse vjen ... 12/17/2012 5 komente Letërsi xhatani XhaTani
Një model për t’u ndjekur 12/17/2012 4 komente admin
Nuk ka rastësi, por ka vetëm takime 12/17/2012 XYZ
I vetmi sulmues i ndaluar i eventit ndaj Kosovo 2.0 eshte liruar. LGBT mendojne se kjo ka frymezuar sulmin e dyte ndaj Libertas 12/17/2012 klajdi
Rreth seksit dhe Stupcit 12/17/2012 klajdi
Dhuna ne "Boro Ramiz" 12/18/2012 188 komente Opinion Roni Anonim
Të Gjelbërit: Një zë në Parlament kundër plehrave dhe centraleve bërthamore 12/18/2012 121 komente Mjedisi Edvini
Sa mundësi mund të ketë që FRD e AK ...? 12/18/2012 38 komente hmm
JO LARG NGA TIRANA NJEREZIT VETMBROHEN ME ARME 12/18/2012 6 komente klajdi
Fundi po vjen 12/18/2012 3 komente klajdi
Kryeministri i Kosoves denon sulmet homofobike ne Prishtine 12/18/2012 3 komente klajdi
Paqartësi, dhe mjegull në privatizimin e Albpetrolit 12/18/2012 3 komente Ekonomi galile galile
Udhëzues: Si mund ta llogarisni tarifën postare për librat? 12/18/2012 2 komente Shtepia e Librit
Pse e shmangin amerikanët Albin Kurtin 12/19/2012 57 komente Opinion Petrit Selimi alidemsi
Thirrje Berishes dhe Rames 12/19/2012 39 komente klajdi
Shqipëria, vendi i vetëm pa institut përkthimi 12/19/2012 30 komente Opinion PETRIT KAZIU wasabi
Presidenti Obama, Personi i vitit (sërish) 12/19/2012 27 komente Bota Blendi Salaj Blendi Salaj
Paratë e paligjshme, GFI: Në 5 vite, Shqipëria nxori jashtë vendit 1.3 mld dollarë 12/19/2012 25 komente Ekonomi admin
Shqiptarët dhe nacional-europianizmi 12/19/2012 21 komente Opinion Fatos Lubonja Shvejk
Erdhi: Pesëdhjetë Hije të Çliruara – vëllimi i tretë 12/19/2012 12 komente Shtepia e Librit
E ardhmja mund të jetë online, por… 12/19/2012 7 komente Media Peter Preston admin
Mbi homofobinë kosovare dhe gjëra tjera… 12/19/2012 1 komente admin
Dimri, Pranvera, Vera dhe Rënia Arabe 12/19/2012 admin
Helter Skelter. Gimme Shelter. 12/19/2012 Anonim
Komunistët grabitën 1863 kg ar në vitet e para të çlirimit 12/20/2012 426 komente Histori Aida Tuci Shvejk
24 vjecarja me dy diploma qe lufton kunder racizmit 12/20/2012 50 komente klajdi
Te ish-keneta ne Durres ka nje rruge me emrin Leon Tolstoi. Por shikojeni ne c’gjendje eshte… 12/20/2012 43 komente klajdi
Shtin short, atë short patën, shorti i t'Ligave 12/20/2012 16 komente Monda
Si redaktohet Historia 12/20/2012 11 komente Kosova Jeton Musliu Monda
Projekt "pilot" - Shkollimi online për të miturit e ngujuar prej gjakmarrjes në Shqipëri 12/20/2012 8 komente Arsim Arben Muka Monda
E fshehta e Kaddishit 12/20/2012 6 komente Letërsi Emigrant Anonim
1.3 miliardë USD “arratisen” 12/20/2012 6 komente admin
Njeriu (pa njollë) i Vitit 2012 12/20/2012 5 komente Opinion Koloreto Cukali Shvejk
Hëna ime në udhëkryq 12/20/2012 3 komente Letërsi Edoardo Sanguineti Monda
Nostalgji 12/20/2012 3 komente XYZ
Metafizikë Politike: Kritikë "Rilindjes" 12/20/2012 2 komente Kritik
Te semureve mendore ne burgje u vendosin diagnoza qe nuk ekzistojne 12/20/2012 1 komente klajdi
Pra s'ka apokalips majash. Po tani? 12/21/2012 79 komente Blendi Salaj
Dumsday Dhjetor 21, 2012. E ka pa njeri Ravin? 12/21/2012 28 komente PF
Bllokohet KQZ, kaos me ZAZ-të 12/21/2012 19 komente Zgjedhje admin
Majko: Mos përdoret patriotizmi për të fituar votat 12/21/2012 17 komente Politikë Dionis Xhafa Dionis
Bashkia Pogradec merr çmimin e turizmit shqiptar për vitin 2012 12/21/2012 15 komente Turizëm Rhea
Ndahen çmimet e Letërsisë 2011 - Fitues i "Çmimit të Madh" Visar Zhiti 12/20/2012 10 komente Kulturë Anonim
Pakistani njeh Republikën e Kosovës 12/21/2012 9 komente Kosova admin
Gazetë në tre gjuhë për Maqedonasit e Shqipërisë 12/20/2012 8 komente Media Kastriot
So crooner! (ose: ne kerkim te nje Parajse te Re per Artin) 12/21/2012 3 komente STALKER
Me dishepujt e Volterit 12/21/2012 2 komente Letërsi Vedat Kokona village-bey
Berisha si alibi 12/22/2012 91 komente Opinion Fatos Lubonja kriskulli
Deri në kiamet 12/22/2012 66 komente Ballkan Monda
Detyrat e kopjuara 12/22/2012 36 komente Opinion Artan Lame kuazimondo
Lacat e Shqipërisë që po bëhen seks i zgjedhur 12/22/2012 18 komente Sociale Alfred Lela xhibi
Ligjërimi politik në Shqipëri 12/22/2012 9 komente Politikë admin
Maqedonasit në Shqipëri kërkojnë Census të ri nën monitorimin ndërkombëtar 12/22/2012 6 komente Sociale Kastriot
Urban pazar 12/22/2012 5 komente Sociale Gjon Radovani Rhea
Letërsia shqiptare? Thjesht imitim i vrazhdës evropiane apo amerikane 12/22/2012 5 komente desaparacidos
Nacionalizmi i avancuar i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit 12/22/2012 4 komente Histori Dorian Koçi venusi
Ekzekutohet në Stamboll një nga ortakët e Rezart Taçit 12/22/2012 4 komente Shtypi grava
6:23 PM alone 12/22/2012 3 komente Anonim
Ndërron jetë ish-i përndjekuri politik Shpëtim Karamuça, mori pjesë në grevën e urisë 12/22/2012 2 komente Shtypi gjembi
Te bejme sikur festojme me ministrin Spiro Ksera - KOMENT 12/22/2012 klajdi
Policia e Shtetit dhe Aleanca Kunder Diskriminimit bashkepunojne kunder dhunes ndaj komunitetit LGBT 12/22/2012 klajdi
Libër i ri: Charles Telford Erickson, jeta dhe vepra për Shqipërinë dhe në Shqipëri 12/22/2012 Shtepia e Librit
Tarifë 1 dollarëshe për mesazhet tek “jo-miqtë” 12/22/2012 Teknologji KiNG
"Identitet" dhe etno-rock patriotik (dhe plagjiaturë?) 12/23/2012 280 komente Muzikë Monda
Fëmijët e Berishës i përgjigjen Ballës: Pasuria jonë e verifikueshme, përballemi në gjykatë 12/23/2012 90 komente Shtypi admin
Depardieu vs Hollande ? 12/23/2012 65 komente Pjer Thomas
Një natë e kohëve moderne 12/23/2012 53 komente Letërsi Ed Martini Ed Martini
Maskuar si vezë fshati 12/23/2012 30 komente Opinion Blendi Salaj Blendi Salaj
Të gjitha rrugët të çojnë në Durrës 12/23/2012 19 komente Ekonomi Pjer Thomas
Një pyetje 12/22/2012 11 komente klajdi
Letër e hapur; ai çmim është i turpshëm 12/23/2012 5 komente desaparacidos
"Intimitet" 12/23/2012 2 komente Letërsi Raymond Carver Anonim
Long Branch 12/23/2012 desaparacidos
"Ministria nuk eshte dyqani juaj personal, zoti Olldashi" 12/23/2012 klajdi
Letër e hapur; ai çmim është i turpshëm 12/23/2012 desaparacidos
N'atëbotë 12/23/2012 Letërsi ArB eLo admin
Long Branch 12/23/2012 desaparacidos
Krishtlindje 12/24/2012 92 komente Kryesore Zana
2.9 milion lekë në ditë 12/24/2012 67 komente TinyActsofRebellion
Ali Pashai - Kokën në Stamboll dhe trupin ... kokën në Shqipëri? 12/24/2012 59 komente 24 karat Danieli01
Jemi vërtet konservatorë? 12/24/2012 35 komente xhibi
Dritan Prifti dhuron lopë e gjela deti për të varfrit 12/24/2012 34 komente Pa Kategori kapo
Kunati i Shoqes Xhemale përfiton nga amnistia, mbyllet çështja për lotot ilegale 12/24/2012 8 komente Ligj admin
Një histori solidariteti: Zemër e bardhë dhe bukë e kripë 12/24/2012 8 komente Sociale Monda
Tirana Kulturore, 22 Dhjetor '12 12/24/2012 4 komente Turizëm Klodiani
Te ngrohesh keto dite eshte shtrenjte. Por nje gote vere buti prane zjarrit ia vlen 12/24/2012 2 komente klajdi
S’ka kjo lidhje as me Zotin as me homoseksualitetin 12/24/2012 admin
Seksi dhe Republika 12/24/2012 admin
Kur moda të sëmur! 12/25/2012 202 komente Mjedisi Rachel Gessat Rhea
π ! 12/25/2012 40 komente STALKER
Miratohet plani i ri urbanistik, Tirana ndahet në 463 zona, ja ku do ndërtohet 12/25/2012 36 komente Ambienti admin
I pari kalendar me foto te personave LGBT ne Shqiperi 12/25/2012 25 komente klajdi
Kush e ka fajin? 12/25/2012 23 komente Sociale Uniteti Mendo Pozitiv
Pse Vatikani nuk e njeh Kosoven? Nje prift i Kosoves e ka nje pergjigje homofobike 12/24/2012 16 komente klajdi
Ata i thane “mos u panikos, nuk do te jete serioze”... 12/25/2012 6 komente klajdi
Përse e përkrah rezoluten çame 12/25/2012 5 komente Opinion Sami Repishti village-bey
Takim pa rëndësi, të veçantë 12/25/2012 2 komente Letërsi Daniel daniel
Cilet jane Ekselentet shqiptare dhe a mbaron sot odiseja e tyre? 12/25/2012 klajdi
Do vish? 12/25/2012 Anonim
A është demokracia tirani e shumicës? 12/26/2012 125 komente erisakulemani
Çfarë prodhohet në Shqipëri? 12/26/2012 117 komente Ekonomi Monda
Loja me monumentet e momenteve 12/26/2012 50 komente Opinion Daut Gumeni alidemsi
Muzikë 2012 12/26/2012 40 komente Muzikë μ μ
Një mëngjes 12/26/2012 5 komente Anonim
Filozofia iluministe e Teodor Anastas Kavaliotit 12/26/2012 3 komente Personazh Alfred Uçi Monda
Me lugën e zbrazur 12/26/2012 3 komente Ekonomi admin
Festivali i 11, një debat mes Mihal Luarasit dhe Përparim Kabos 12/26/2012 165 komente Intervistë alidemsi
Vendosni diçiturën - 121 12/27/2012 78 komente Diçitura Blendi Salaj Blendi Salaj
Roman i ri: “Kujtimet e një bushtre” nga Francesca Petrizzo 12/27/2012 65 komente Shtepia e Librit
Rama për shitjen e HEC-eve: Mos shkoni më tutje. "U bë para kamerave" përgjigjet Berisha 12/27/2012 37 komente Politikë LEFTI
Ribërja politike e Ballkanit dhe nacionalizmi shqiptar 12/27/2012 28 komente Opinion Dritan Egro venusi
Nishani: "Opinioni publik ka konstatuar tek unë çfarë premtova: zbatimin e Kushtetutës" 12/27/2012 17 komente Politikë admin
Në kazino ku treten paratë 12/27/2012 8 komente Sociale Mitro Çela LEFTI
Monologu i bohemit 12/27/2012 6 komente Letërsi xhatani XhaTani
10 arsye per te vizituar Shqiperine ne 2013 sipas Huffington Post 12/27/2012 4 komente klajdi
Hipokrizia e Kryeministrit me te moshuarit 12/27/2012 1 komente klajdi
“Po demokratizojme shoqerine por po harrojme te demokratizojme familjen” 12/27/2012 klajdi
Në radhë për një 2 mijë leksh. Ndryshe, vitin tjetër 12/28/2012 60 komente Sociale Monda
10 filma për 2012-n 12/28/2012 55 komente Art STALKER STALKER
2012 në Teknologji & Shkencë 12/28/2012 42 komente Teknologji eklipsi eklipsi
E ke xhan babagjyshin? 12/28/2012 41 komente Mirëjam Deshzoti
Kontribute për pension 12/28/2012 28 komente Aqua
Fatos Lubonja … i luftës me gojë e me shkrim 12/28/2012 28 komente Personazh Ben Andoni Shvejk
Më mirë diktatorë sesa islamistë të zgjedhur 12/28/2012 23 komente Opinion Daniel Pipes LEFTI
2013, Viti i Ndryshimit 12/28/2012 22 komente admin
Letër djallit 12/28/2012 7 komente Letërsi Jens Smaerup Sorensen Monda
Dixhitalizohet koleksioni i “Përlindja e Shqipëniës” 12/28/2012 2 komente Shtypi boisa
Zëri tjetër 12/28/2012 1 komente Esse Octavio Paz wasabi
Shkodra - Shënime nga një qytet i rilindur në Shqipëri 12/29/2012 148 komente Sociale -Joni-
Kinë, fëmijët që nuk u bëjnë vizitë prindërve të moshuar, dënohen nga gjykata 12/29/2012 38 komente Bota admin
Baked Spiced Sardines / Tave aromatike sardelesh 12/29/2012 16 komente enka
Korbi (2/5) 12/29/2012 9 komente Letërsi Ted Hughes village-bey
Për rezolutat dhe çështjen çame 12/29/2012 5 komente Ballkan Agron Alibali village-bey
Luspë 12/29/2012 2 komente Anonim
Tenebrae 12/29/2012 Anonim
Stop 12/29/2012 Anonim
Dyndje te Carrefour sepse s'u rriten cmimet 12/30/2012 201 komente Acarim Nervash amosutall
Letër të hapur për një ish president 12/30/2012 84 komente Pa Kategori Reshat Kripa xhaelga
Represion total 12/30/2012 84 komente Bota Monda
Serbi: Industria e Makinave kthehet në Ballkanin Perëndimor 12/30/2012 73 komente Ekonomi Pjer Thomas
Të dërgojmë një shqiptar në parlamentin italian 12/30/2012 14 komente Bota Tirana Calling desaparacidos
Kozmikomiket: “Fundi i botës dhe fundi i Tiranës” 12/30/2012 8 komente Opinion Koloreto Cukali admin
E kam një plan 12/30/2012 Anonim
Të dërgojmë një shqiptar në parlamentin italian… 12/30/2012 desaparacidos
Gëzuar 2013! 12/31/2012 88 komente Kryesore admin
Sipërfaqësore, Shqipëri-Kroaci, Gzurvit'neri! 12/31/2012 47 komente Pa Kategori 'Bama
Polle polle kjo dynja / Polli pollit nuk i ngja' 12/30/2012 24 komente 24 karat PF
Pas’dite 12/31/2012 3 komente Anonim
Colorful bread rolls / Kulece shumengjyresh 12/31/2012 1 komente enka
Bonne année – Vit të mbarë 12/31/2012 1 komente Letërsi Darien Levani desaparacidos
Parashikime maja-kovskiane 12/31/2012 1 komente admin
Bonne Anee – Vit të mbarë 12/31/2012 desaparacidos