Postimet e muajit Korrik 2011

Seksioni Autori Postuar nga
Serbët me 3 mijë euro martohen me nuse shqiptare 7/1/2011 94 komente Shtypi Koha Ditore Online jakova
Një vizitë në shtëpinë e Anës dhe Kejdit, dy nga jetimët e 21 janarit 7/1/2011 61 komente Sociale Entela Resuli sol-nocturnus
Strauss Kahn drejt lirimit 7/1/2011 39 komente Shtypi swed1
Bunker Hotel 7/1/2011 21 komente Shtypi Renato Kalemi Monda
Berisha i dyfishtë ndër vite, miq apo armiq? 7/1/2011 19 komente Shtypi alidemsi
Kolumbi, s’ka seks pa u shtruar rruga 7/1/2011 17 komente Shtypi Monda
Terrorizmi dhe Brigadat e Kuqe: Intervistë me Adriana Faranda 7/1/2011 5 komente Nacionalizmi dhe demonë të tjerë Turing
Parlamenti federal gjerman vendos daljen nga energjia bërthamore 7/1/2011 4 komente Shtypi Monda
Ura më e gjatë në botë 7/1/2011 2 komente Shtypi Shekulli online Monda
Hipokrizia e Kasandrës 7/1/2011 2 komente Letërsi xhatani XhaTani
"Otranto", ulet dënimi për kapitenët, Prokuroria: Faji i "Katerit të Radës" 7/1/2011 1 komente Shtypi Ndonjehere
Sallat e operacioneve, të padezinfektuara 7/1/2011 1 komente Shtypi Lorina Mixha Monda
La mia nave 7/1/2011 admin
Të huajt, një guidë fotosh në “Tiranën alternative” 7/1/2011 Kulturë Alma Mile Monda
La mia nave 7/1/2011 admin
Kapiteni ka ikur të hajë drekë dhe marinarët kanë rrëmbyer anijen 7/1/2011 desaparacidos
Vjedhja e se ardhmes 7/1/2011 admin
Nje jete per nje biskote 7/1/2011 admin
Nje jete per nje biskote 7/1/2011 admin
Të vobektët e golit 7/1/2011 Shtypi Bledar Kuka I Pakapshem
(Mos)marrëveshje kosovare 7/1/2011 admin
Kapiteni ka ikur të hajë drekë dhe marinarët kanë rrëmbyer anijen 7/1/2011 desaparacidos
Emigrantët shqiptarë largohen në mënyrë masive nga Greqia 7/2/2011 50 komente Ekonomi Linda Karadaku Ndonjehere
James Beker: Zgjedhjet në Tiranë, të ndiqet shembulli i sistemit amerikan 7/2/2011 31 komente Shtypi James Beker kaposhi
Përgjigjja ime për Fatos Lubonjën 7/2/2011 22 komente Shtypi Ardian Klosi Anonim
Cilësia e Arsimit të Lartë (2010) 7/2/2011 13 komente Shtypi Ndonjehere
Dy 7/2/2011 10 komente Miguel de Unamuno finisterre
Si të Gjesh Punën, me “Mik” apo me Meritë? 7/2/2011 5 komente Opinion Ndonjehere
HA DHÉ TANI, QEN RRENACAK ! 7/2/2011 2 komente desaparacidos
Louis Althusser: Materializmi aleatorik 7/2/2011 sol-nocturnus
Comment on Reklama shqiptare nga viti 1916 ne New York Times by Radio Shqip 7/2/2011 admin
Konceptet themelore të Marx-it (3) 7/2/2011 sol-nocturnus
Shfaqni përkrahjen tuaj për një Web të hapur 7/2/2011 admin
Peticioni për të zhdukurit në rajon mbledh 500 mijë firma 7/2/2011 Shtypi Pa autor xhibi
The Hostage Spring 7/2/2011 admin
The Hostage Spring 7/2/2011 admin
How to Stir the Ocean with a Teaspoon 7/2/2011 admin
How to Stir the Ocean with a Teaspoon 7/2/2011 admin
Kënga që po dëgjon tani? - 23 7/3/2011 314 komente olsib
“Një komb, një pasaportë” 7/3/2011 71 komente Shtypi Beluli
Rama-Braçe, replikat në Asamble 7/3/2011 34 komente Shtypi Astrit Lumezi mati i ri
Kërkesë legjitime apo radikalizim i fesë 7/3/2011 27 komente Shtypi Bekim Bislimi Monda
Grimca nga Elytis 7/3/2011 11 komente alisat
kllapi (të bardha, grixhio, të murrme) 7/3/2011 8 komente Mos Humbisni, Letërsi fh fh
Marrëdhëniet gjinore në këndvështrimin Islam 7/3/2011 7 komente Tim Winter Shvejk
Varri normal i J.D.Morrison (në 40 vjetorin e vdekjes) 7/3/2011 6 komente desaparacidos
a q u a t i c a 7/3/2011 4 komente enka
I’m afraid 7/3/2011 3 komente Anonim
Rru 7/3/2011 3 komente Satirë Burim Mali
Më kthjello biri im! ... (Letër prej At Gjergj Fishtës) 7/3/2011 3 komente Shtypi Daniel Gázulli alidemsi
a q u a t i c a 7/3/2011 enka
Grimca nga Elytis 7/3/2011 alisat
Varfëria e diskursit 7/3/2011 sol-nocturnus
Grimca nga Elytis 7/3/2011 admin
a q u a t i c a 7/3/2011 enka
Korresp. vulln. Lazër Stani 7/4/2011 230 komente desaparacidos
Hap sytë në mëngjes edhe them ... ? 7/4/2011 147 komente klesidra asperger
Burrat më dembelë se gratë 7/4/2011 79 komente Sociale Monda
Hiqet dogana për makinat 7/4/2011 74 komente Shtypi Monda
Përse nuk duhet marrë seriozisht Arben Malaj? 7/4/2011 73 komente Shtypi Endri Xhafo alidemsi
Forumi Filozofik “Qoftore Tymi” 7/4/2011 61 komente Shtypi Agron Tufa finisterre
Berisha: Modeli i suksesshëm i ekonomisë shqiptare, rritje të përvitshme të rrogave dhe pensioneve 7/4/2011 49 komente Shtypi Sali Berisha Monda
Jetimët jetojnë në getot shqiptare 7/4/2011 23 komente Sociale Ben Andoni Monda
Vendosni diçiturën 87 7/4/2011 20 komente Diçitura Art Changed the World
Fatzinjtë 7/4/2011 6 komente Letërsi Kostas Varnalis Saimir Sinanaj
Do një Édith Piaf apo një Lolitë? 7/4/2011 6 komente Shtypi Jorida Pasku finisterre
Kushtet e punës, 700 minatorë kërcënojnë me grevë urie 7/4/2011 4 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Kryefamiljari i drejtësisë 7/4/2011 4 komente Thënie pmusaraj
Kosovë-Shqipëri, zgjidhet ngërçi kufitar 7/4/2011 2 komente Shtypi Sulejman Dida Monda
Po! Jemi popull emigrantësh 7/4/2011 Adangeanaeplykoh
Korresp. vulln. 7/4/2011 desaparacidos
Kërkohet zyrtarizimi i plotë i shqipes në Maqedoni 7/4/2011 Shtypi Koha Ditore Online Monda
Asgjë 7/4/2011 desaparacidos
Berisha: Aleanca Kuqezi do bëhet parti kundër PD 7/5/2011 107 komente Shtypi Valentina Madani tanush
Çfarë do të behesh kur të rritesh? 7/5/2011 33 komente desaparacidos
Miratohet pr/ligji për regjistrimin e popullsisë 7/5/2011 32 komente Shtypi BalkanWeb Online zotrules
Visar Zhiti: Shkrimtarët që bënë dosjen time mbajnë pozicione të ndjeshme 7/5/2011 18 komente Shtypi Ilda Lumani kaposhi
Kolovajse 7/5/2011 16 komente Letërsi shkinaks shkinaks
Në kurthin e basteve 7/5/2011 11 komente Sport Bledar Kuka Monda
Sa kushton demokracia? 7/5/2011 2 komente sol-nocturnus
Shanset që nuk duhen çuar dëm 7/5/2011 2 komente Ndonjehere
Plagosja e policit të RENEA-s, flet vajza e 60-vjeçarit që tentoi vetëvrasjen 7/5/2011 2 komente Shtypi Lindita Çela & Dashamir Biçaku Monda
Labirintet e Medeas 7/5/2011 2 komente desaparacidos
Asgjë 7/5/2011 desaparacidos
Çfarë do të behesh kur të rritesh? 7/5/2011 desaparacidos
Labirintet e Medeas 7/5/2011 desaparacidos
Krasniqi: Kuvendi nuk është informuar për marrëveshjet 7/5/2011 Shtypi Koha Ditore Online Monda
Inaugurohet faza e parë e hidrocentralit te Ashtes 7/6/2011 42 komente Shtypi Kreshnik Mersinllari hunter
Polemikë me Klosin dhe Tufën 7/6/2011 34 komente Fatos Lubonja Andrea
Albtelekomi drejt shitjes tek një kompani e lidhur me ushtrinë kineze? 7/6/2011 17 komente Shtypi Gjergj Thanasi swed1
‘Do punojmë për një program që rikthen PS në pushtet’ 7/6/2011 11 komente Shtypi Aristir Lumezi LEFTY
Insodus I 7/6/2011 8 komente Shtypi, Satirë village-bey village-bey
Fasten your seat-belt (eng. vers.) 7/6/2011 4 komente Anonim
Shkundja e premtimeve 7/6/2011 1 komente sol-nocturnus
Organizata e Konferencës Islamike ftesë vendeve anëtare të njohin Kosovën 7/6/2011 1 komente Shtypi xhibi
Letrat nga Ments 7/6/2011 Shtypi Andrea Lorenzo Capussela agron
A është "Babëzia" një kategori ekonomike e tregut? 7/7/2011 172 komente grava
Hap llafin - Visit Albania 2011 7/7/2011 113 komente Turizëm a_20
Foto dite: KM Berisha përuron statujën e Bush në Fushë Krujë 7/7/2011 77 komente 24 karat, Foto e ditës Ndonjehere
Kush duhet të turpërohet? Dhunuesi apo i dhunuari? 7/7/2011 28 komente Shtypi Mustafa Nano alidemsi
C'ofron Saranda ju lutem! 7/7/2011 17 komente Ben M.
Funeral Blues, Vëlla 7/7/2011 15 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Çfarë turizmi zoti kryeministër? 7/7/2011 15 komente Shtypi Anila Basha Anonim
Piramida e talljes 7/7/2011 11 komente Shtypi Artan Lame Anonim
Turqia gati të blejë ishujt e Greqisë 7/7/2011 7 komente Shtypi Andrea
Duam viharë budiste në Prishtinë 7/7/2011 6 komente Shtypi, Satirë agron
Diferenca jonë me një shoqëri të lirë 7/7/2011 2 komente Shtypi Mero Baze Anonim
Greqia rishikon pensionet e shqiptarëve 7/7/2011 2 komente Shtypi Elira Canga Andrea
Sepse anglezët janë gjithmonë para : A History of Modern Music: the timeline . 7/7/2011 1 komente desaparacidos
Guximi për të mbështetur ndryshimin 7/7/2011 1 komente Ndonjehere
Turizmi që mashtron 7/7/2011 1 komente Shtypi Armand Shkullaku I Pakapshem
letër 1 7/7/2011 1 komente sol-nocturnus
Konceptet themelore të Marx-it (4) 7/7/2011 sol-nocturnus
Sepse anglezët janë gjithmonë para : A History of Modern Music: the timeline . 7/7/2011 desaparacidos
Votojnë me hilé, prodhojnë veç hilé 7/7/2011 sol-nocturnus
Reja 7/7/2011 desaparacidos
Reja 7/7/2011 desaparacidos
Kolegji rrëzon kërkesën e PS 7/8/2011 78 komente Kryesore admin
Shakaja e të qenit edhe intelektual, edhe i pavarur 7/8/2011 60 komente Agron Tufa Andrea
Shqiptarët pa dashuri 7/8/2011 57 komente Shtypi Artan Mullaj Tani
Maks Velo: Ndjesa publike e Kongolit nuk ka vlerë, Safo Marko më spiunoi edhe mua 7/8/2011 28 komente Shtypi Alma Mile eri83
Pengje pashpresë të procedurës 7/8/2011 26 komente Shtypi Arjan Vasjari xhibi
Magjia e fjaleve te pista 7/8/2011 26 komente Shtypi Renato Kalemi JozefK
Flamurtari dhe Vllaznia kualifikohen ne raundin e dyte per Europa League 7/8/2011 25 komente Shtypi, Sport hunter
PD uron komunistët kinezë për 90-vjetorin e partisë, fsheh urimin 7/8/2011 20 komente Shtypi Shekulli online Art Changed the World
Sugjeroni këngë dasmash 7/8/2011 13 komente xhungla
Përpara Shën Guidos 7/8/2011 6 komente Letërsi Giosuè Carducci village-bey
Shqiptarët janë të bashkuar 7/8/2011 5 komente sol-nocturnus
Minatorët në METE: Anulloni koncensionet me ACR, po na marrin jetën 7/8/2011 4 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Words 7/8/2011 4 komente blete
Kokëçarja politike me kauzën palestineze 7/8/2011 sol-nocturnus
PERËNDITE, ORAKUJT DHE POPULLI 7/8/2011 Adangeanaeplykoh
Words 7/8/2011 admin
Red sand 7/8/2011 Anonim
Words 7/8/2011 blete
PERËNDITE, ORAKUJT DHE POPULLI 7/8/2011 Adangeanaeplykoh
Një kryetar bashkie me avion personal 7/9/2011 98 komente Shtypi BalkanWeb Online kaposhi
Urime zoti Basha! 7/9/2011 39 komente Endri Xhafo Vrojtuesi
Letër F. Lubonjës 7/9/2011 29 komente sol-nocturnus
Një hotel për kafshët në Tiranë 7/9/2011 17 komente Pa Kategori Elona Demollari Monda
Dëshmi të ushtarëve grekë në Shqipëri, përgjatë viteve 40' 7/9/2011 16 komente alisat
Si të përballemi me të kaluarën 7/9/2011 13 komente Shtypi Sadik Bejko finisterre
Mblidhnin krom në galeri, vdes gruaja, plagoset bashkëshorti 7/9/2011 8 komente Shtypi Monda
Përdhunimi i Ligjit 7/9/2011 3 komente Shtypi Igli Totozani Anonim
Bexhet Serjani, taksisti me violinë 7/9/2011 3 komente Shtypi Anila Peçi Monda
A mund te korrigjojme apo fshijme shkrime te meparshme? 7/9/2011 1 komente Aiglon
Mendimi ekonomik me rrecka të pa-arnueshme 7/9/2011 1 komente sol-nocturnus
Mbërrin në shqip Stieg Larsson 3 7/9/2011 Ndonjehere
Mbërrin në shqip Stieg Larsson 3 7/9/2011 Elvisi - Admin Ndonjehere
Dëshmi të ushtarëve grekë në Shqipëri, përgjatë viteve 40' 7/9/2011 alisat
Konceptet themelore të Marx-it (5) 7/9/2011 sol-nocturnus
Një propozim 7/9/2011 desaparacidos
Dëshmi të ushtarëve grekë në Shqipëri, përgjatë viteve 40' 7/9/2011 admin
Një propozim 7/9/2011 desaparacidos
Dogleg 7/9/2011 Anonim
Urim nga zemra 7/10/2011 60 komente Foto e ditës pf PF
Perimet, pjekje artificiale 7/10/2011 38 komente Shtypi Monda
Greqi, politika “nën akuzë” 7/10/2011 25 komente Shtypi Anonim
Bashkëpunimi ndërshqiptar, si të institucionalizohet 7/10/2011 13 komente Shtypi Arbën Xhaferri Burim Mali
Kush thote qe ka krize ne Shqiperi? 7/10/2011 11 komente Ndonjehere
Fenomeni "Çmendina dublime" 7/10/2011 8 komente Aligator
Gazeta britanike The News of the World mbyllet pas 168 vjetesh per shkak te perfshirjes ne skandal 7/10/2011 6 komente Shtypi Korani
Karta nga Jugu 7/10/2011 2 komente Shtypi village-bey village-bey
Evropa dhe ShBA-ja kanë të njëjtin problem: Kapitalizmin 7/10/2011 2 komente sol-nocturnus
Confession 7/10/2011 1 komente Anonim
Google sfidon Facebook me rrjetin e tij social, Google + 7/10/2011 Shtypi, Internet liss
Shock-rockers dhe turbo-folkers 7/10/2011 Adangeanaeplykoh
Shock-rockers dhe turbo-folkers 7/10/2011 Adangeanaeplykoh
Ambasadori Kola: Pushtimi italian, më i mirë se regjimi komunist 7/11/2011 440 komente Kryesore Auron Tare aurontare
E dashura ime 7/11/2011 49 komente desaparacidos
WikiLeak: Frikë e Thaçit nga ndikimi i Sali Berishës në Kosovë 7/11/2011 31 komente Shtypi Koha Ditore Online Monda
Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Metës për pavlefshmëri të hetimeve 7/11/2011 22 komente Ligj TinyActsofRebellion
Hitleri dhe kukullat e seksit 7/11/2011 20 komente Shtypi finisterre
Një nuse për vizë 7/11/2011 15 komente Shtypi Sebi Alla JozefK
“Kafeja” e hidhur e Enver Hoxhës në Berlin 7/11/2011 9 komente Thanas Mustaqi finisterre
Bota e vjetër 7/11/2011 6 komente Letërsi fh fh
Prokuroria, përballë “afateve” të 21 janarit 7/11/2011 6 komente Shtypi Sokol Çobo finisterre
Fjalët mbaruan ... 7/11/2011 3 komente Shtypi Ilir Yzeiri Anonim
Azili, shtohen të moshuarit e vetmuar 7/11/2011 3 komente Shtypi Ermelinda Hoxhaj finisterre
Edhe Albanologjia në Munich rrezikohet nga Globalizmi 7/11/2011 2 komente Gjuhësi Ben Andoni Monda
Ku qëndron problemi te marrëveshja me Serbinë? 7/11/2011 sol-nocturnus
Ku qëndron problem te marrëveshja me Serbinë? 7/11/2011 Adangeanaeplykoh
E dashura ime 7/11/2011 desaparacidos
Konceptet themelore të Marx-it (6) 7/11/2011 sol-nocturnus
Librat e verës 7/11/2011 alisat
Brother 7/11/2011 Anonim
Brother 7/11/2011 Emigrant Anonim
Librat e verës 7/11/2011 alisat
Kënga që po dëgjon tani? - 24 7/12/2011 330 komente olsib
Kush i do romët? 7/12/2011 114 komente Arbër Zaimi alisat
‘Ligjet’ miratojnë ndërtimin e Kuvendit të ri në vend të Piramidës 7/12/2011 50 komente alisat
Pse ambasadorët mbështesin Berishën? 7/12/2011 30 komente Shtypi Mustafa Nano alidemsi
Solar në plazhin e Zvërnecit e Nartës, largohen pushuesit 7/12/2011 17 komente Shtypi, Mjedisi Anila Peçi Monda
Kryeministri shpesh ... para Grupit Parlamentar të PD-së! Pse? 7/12/2011 15 komente grava
Sagapo ... 7/12/2011 10 komente Shtypi Ahmet Dorsun Anonim
Pse dha dorëheqjen Ministri i Mbrojtes i Qipros ? 7/12/2011 8 komente STALKER
Kriza ideologjike e kapitalizmit Perëndimor 7/12/2011 7 komente Joseph E. Stiglitz alisat
Tuneli i Porto Palermos: Një muze i Luftës së Ftohtë 7/12/2011 7 komente Oliverta Lila alisat
Tregu kombëtar mekanizëm zhvillimi ekonomik? 7/12/2011 3 komente Artan Fuga alisat
Përse të lexojmë klasikët? 7/12/2011 2 komente Letërsi Italo Calvino alisat
Roman i ri mbi jetën e një emigranteje shqiptare në SHBA 7/12/2011 2 komente Shtypi Ardita Simiçia xhibi
Shqiptari kundër shqiptarit 7/12/2011 2 komente Shtypi Kiço Blushi toko
JJ 7/12/2011 1 komente Anonim
Ajo që interneti na fsheh 7/12/2011 Pa autor alisat
JJ 7/12/2011 Emigrant Anonim
E shurdhër kjo sinfoni' 7/12/2011 Letërsi xhatani XhaTani
Pa çensurë - 20 7/13/2011 314 komente Anonim
Digjen dokumentet ne Bashkine e Tiranes 7/13/2011 29 komente Shtypi mati i ri
Xhozefina romantike, poete… 7/13/2011 23 komente Shtypi Mirushe Kunupi Monda
Pozicionet me te parehatshme te perdorimit te laptopit 7/13/2011 22 komente eklipsi
Rukie Rama, Virgjëresha e Tropojës 7/13/2011 20 komente Shtypi, Histori Alma Mile Dionsyus
Fitorja e grabitur është humbje poshtëruese 7/13/2011 12 komente Daut Gumeni TinyActsofRebellion
Pavarësia nga Shqipëria 7/13/2011 8 komente Shtypi Albin Kurti I Pakapshem
Tapicieri 7/13/2011 6 komente xheke xheke
Chat x 2 7/13/2011 3 komente desaparacidos
Golden gloom 7/13/2011 3 komente Anonim
1 milion leke gjobe? Garanci te dhenash? 7/13/2011 2 komente zdap
Për çmimet dhe përçmimet letrare 7/13/2011 1 komente Shtypi Balil Gjini Anonim
Jo-gazetaret tane dhe mashtrimi i Tiranes mbi hacker-in serb 7/13/2011 1 komente admin
Pavarësia nga Shqipëria 7/13/2011 1 komente sol-nocturnus
Shkëlqimi i argjendit të nxirë 7/13/2011 1 komente Doan Dani alisat
Në vendin e Ataturkut 7/13/2011 1 komente Shtypi Renato Kalemi JozefK
Golden gloom 7/13/2011 Emigrant Anonim
Polemikë me Klosin dhe Tufën 7/13/2011 Adangeanaeplykoh
Qyteti kufitar dhe kufijtë e humanizmit 7/13/2011 sol-nocturnus
Jo-gazetaret tane dhe mashtrimi i Tiranes mbi hacker-in serb 7/13/2011 admin
Pozicionet me te parehatshme te perdorimit te laptopit 7/13/2011 eklipsi
Rama: Nuk ia dorëzoj bashkinë Bashës 7/14/2011 109 komente Politikë zdap
Dy fakte, një gënjeshtër, asnjë konkluzion 7/14/2011 51 komente Opinion Darien Levani oltimus
Ne jemi populli, Ju jeni populli, ata nuk janë populli! 7/14/2011 35 komente Acarim Nervash Inida Gjata ZHAKU mosvoto
Mos qaj 7/14/2011 15 komente Letërsi Artan Gjyzel Hasani xhibi
SHBA: Goditet rrjeti ndërkombëtar i drogës i drejtuar nga shqiptarë 7/14/2011 11 komente Shtypi xhibi
Zbardhet vendimi, administrata do të kthejë paratë e shpërblimeve 7/14/2011 10 komente Shtypi Bledi Gilaj Art Changed the World
Roosevelt Island – fragment 7/14/2011 9 komente Anonim
Kjo është Tirana? 7/14/2011 5 komente STALKER
Konceptet themelore të Marx-it (7 – e fundit) 7/14/2011 4 komente sol-nocturnus
Doktoret preferojne Camel 7/14/2011 1 komente gjergji
Roosevelt Island – fragment 7/14/2011 Emigrant Anonim
Shqipëria e tij në pasqyrën e letërsisë 7/14/2011 Shtypi, Letërsi Aida Tuci xhibi
Pankarta politike, betejë tifozash në Korçë 7/15/2011 87 komente Shtypi Altin Latifi Monda
E majta ekstreme Tirane-Prishtine 7/15/2011 56 komente Shtypi Frrok Çupi mati i ri
Njerëzit e lumit 7/15/2011 31 komente Letërsi Rudi Erebara Monda
Gjykata “njeh” Bashën si kreun e ri të Bashkisë Tiranë 7/15/2011 26 komente Kryesore Shekulli online TinyActsofRebellion
Revolucioni islandez 7/15/2011 20 komente desaparacidos
Botuesi “vret” shkrimtarin shqiptar, s’ka ekzistuar kurrë 7/15/2011 19 komente Shtypi Alma Mile Monda
Na robëroni, vetëm na ushqeni! 7/15/2011 8 komente E. Mërtiri Shvejk
Ag i syve 7/15/2011 6 komente admin
Pse Google+ nuk ja vlen (..per momentin)… 7/15/2011 2 komente gjergji
Lejet e ndërtimit u dyfishuan këtë vit 7/15/2011 2 komente Shtypi Monda
Kuvendi vendos për vazhdimin e bisedimeve me Serbinë 7/15/2011 1 komente Shtypi Koha Ditore Online Monda
Apokrifat e Uilliam O’Shounsit: Libri I, XVI 7/15/2011 1 komente sol-nocturnus
FBI heton News Corp. të Murdoch-ut 7/15/2011 Shtypi Monda
Ag i syve 7/15/2011 admin
Apokrifat e Uilliam O’Shounsit: Libri IV, XIII 7/15/2011 sol-nocturnus
Varrmihësi 7/15/2011 desaparacidos
scribbler inspiration :) 7/16/2011 43 komente enka
Bell 222U 7/16/2011 36 komente Kryesore Anonim
Iluzioni i Shqipërisë Demokratike 7/16/2011 11 komente Blendi Salaj sheme
Kolegji letër Topit, BE, SHBA: Na mbroni nga sulmet e PS 7/16/2011 11 komente Shtypi Adi Shkembi LEFTY
Iluzioni i Shqipërisë Demokratike 7/16/2011 11 komente Blendi Salaj
Radha e femrave? 7/16/2011 7 komente klesidra asperger
Apokrifat e Uilliam O’Shounsit: Libri 1, XVII 7/16/2011 7 komente sol-nocturnus
CEZ: Tri arsyet për rritjen e çmimit 7/16/2011 5 komente Shtypi ARD KOLA sheme
Duhet te jemi homofobike te dhunshem ? 7/16/2011 4 komente Shtypi Thomas Hammarberg venusi
"Qytetet shtegtues të kulturës" ... 7/16/2011 4 komente grava
Edhe per gjuhen shqipe kunder? 7/16/2011 4 komente mati i ri
Reforma zgjedhore, Patozi letër Ruçit: Të ngrejmë Komision para pushimeve 7/16/2011 2 komente Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Si e parashikon te ardhmen Ericsson 7/16/2011 1 komente admin
Si e parashikon te ardhmen Ericsson 7/16/2011 admin
scribbler inspiration :) 7/16/2011 enka
Apokrifat e Uilliam O’Shounsit: Libri II, XII 7/16/2011 sol-nocturnus
scribbler inspiration :) 7/16/2011 enka
15 gazetarët më me influencë të Shqipërisë dhe pagat e tyre 7/17/2011 49 komente Shtypi Bledi Mane Anonim
Ligji i se Drejtes, Gjykata dhe Mosbindja Civile 7/17/2011 49 komente Opinion Anonim
“Statusi, Shqipëria pak shanse” 7/17/2011 38 komente Shtypi Anonim
Universiteti Afrikan i Tiranës 7/17/2011 30 komente Bledi Mane TinyActsofRebellion
Regjistrimi im 7/17/2011 25 komente Shtypi Marin Mema erma
Te Liqeni, edhe gratë me rrobabanje për rrezet e mëngjesit 7/17/2011 24 komente Shtypi Zirina Llambro finisterre
Këshillat e politikave të këqija 7/17/2011 23 komente Shtypi Fatos Lubonja lumidrin
Eh, ç'të bëjnë femrat ! 7/17/2011 22 komente Shtypi venusi
Me njerëzit antizjarr 7/17/2011 2 komente Sociale Fatos Baxhaku Monda
Krishti kryqëzohet përsëri (pjesëz) 7/17/2011 Nikos Kazantzakis JozefK
Apokrifat e Uilliam O’Shounsit: Libri II, XX 7/17/2011 sol-nocturnus
Dios de Los Angeles 7/17/2011 admin
Non-zero is (eng.) 7/17/2011 Anonim
Dios de Los Angeles 7/17/2011 admin
Non-zero is (eng.) 7/17/2011 Emigrant Anonim
Apokrifat e Uilliam O’Shounsit: Libri II, XVII 7/17/2011 sol-nocturnus
Putin nuk do të marrë çmimin Quadriga 7/17/2011 Shtypi Hartmut Lüning & E. Xhani Monda
Jeni posdoc me pak gjasa per vazhdim. A do ktheheshit ne atdhe nese ju ofrohen fonde per ndertimin e grupit tuaj kerkimor? 7/18/2011 75 komente Dbrane
Tragjedia e vajzës së kolonelit që u martua me një rom 7/18/2011 70 komente Shtypi Ani Jaupaj finisterre
Drejtorët e Bashkisë së Tiranës japin dorëheqjen 7/18/2011 61 komente Shtypi, Politikë pmusaraj
Mësime mbi shqipen e re 7/18/2011 53 komente desaparacidos
Kesh bëhemi fëmi... 7/18/2011 16 komente Zef Zorba finisterre
Policët padisin qeverinë në gjykatë 7/18/2011 15 komente Shtypi Art Changed the World
Karsten Ankjær Jensen - Dëgjojeni mirë zilen e zgjimit 7/18/2011 12 komente Skënder Minxhozi Blendi Salaj
A do ngopen ndonjehere keta njerez? 7/18/2011 6 komente alidemsi
Golem, arrestohet në flagrancë polici-tutor! 7/18/2011 2 komente Shtypi artian
Kompanite me profitabile ne bote 7/18/2011 admin
Arrestohen dy kriminelë të rrezikshëm. Tentuan të helmonin me cadra minatorët e ngujuar 7/18/2011 admin
Arrestohen dy kriminelë të rrezikshëm. Tentuan të helmonin me cadra minatorët e ngujuar 7/18/2011 admin
Kompanite me profitabile ne bote 7/18/2011 admin
Arrestohen dy kriminelë të rrezikshëm. Tentuan të helmonin me cadra minatorët e ngujuar 7/18/2011 admin
Masat u rikthehen rrugëve të Egjiptit: “Revolucion gjer në fitore!” (Pjesa I) 7/18/2011 sol-nocturnus
Living on the other side (Bronx blues) 7/18/2011 Emigrant Anonim
Living on the other side (Bronx blues) 7/18/2011 Anonim
Mësime mbi shqipen e re 7/18/2011 desaparacidos
Dasein 7/18/2011 desaparacidos
Troja - “zhgënjimi” i madhështisë së Homerit 7/18/2011 Shtypi Ben Andoni JozefK
Dasein 7/18/2011 desaparacidos
Pse jam kundër Parlamentit luksoz 7/19/2011 84 komente Arben Malaj alisat
Shkeljet kushtetuese në Republikën e Shqipërisë! 7/19/2011 84 komente Inida Gjata ZHAKU mosvoto
Fyle: Zgjedhjet në Tiranë nuk ishin të mira 7/19/2011 74 komente Politikë Blendi Salaj
Femrat më me influencë në Shqipëri 7/19/2011 54 komente Shtypi Bledi Mane Anonim
Dritan Priftit, denoncuesit të aferave të pushtetit, i hiqen truprojat 7/19/2011 18 komente Shtypi Blendi Salaj
Love math 7/19/2011 17 komente Anonim
Një vend nën sundimin e harbutëve 7/19/2011 15 komente Ndonjehere
Akuzat ndaj Kolegjit, KLD distancohemi, PS s'ka fakte konkrete 7/19/2011 15 komente Shtypi BalkanWeb Online Bush
Teknologjia e fundit: BOOK 7/19/2011 15 komente 24 karat Blendi Salaj
Agretapolis 7/19/2011 7 komente Anonim
NJE FJALE TE FUNDIT nga Raymond CARVER 7/19/2011 1 komente desaparacidos
Një fjalë të fundit 7/19/2011 desaparacidos
Nën robërinë e tregjeve financiare 7/19/2011 Adangeanaeplykoh
Lexim kolektiv : Carver 7/19/2011 desaparacidos
Ramon Sanchez Lizarralde, atlet me forcë 7/19/2011 Shtypi Elsa Demo finisterre
Love math 7/19/2011 Emigrant Anonim
Shkrimet më të lexuara te Blogu për këtë muaj… 7/19/2011 Elvisi - Admin Ndonjehere
Nën robërinë e tregjeve financiare 7/19/2011 Adangeanaeplykoh
Agretapolis 7/19/2011 Emigrant Anonim
Lexim kolektiv : Carver 7/19/2011 desaparacidos
Shenja krenarie 7/19/2011 Thënie Arben Malaj pmusaraj
Raporti i OKB-se: Interneti, si çeshtje e te drejtave te njeriut 7/19/2011 eklipsi
Shkrimet më të lexuara te Blogu për këtë muaj… 7/19/2011 Ndonjehere
Raporti i OKB-se: Interneti, si çeshtje e te drejtave te njeriut 7/19/2011 eklipsi
Çfare ju hahet tani? 7/20/2011 386 komente a2
Berisha: Nismat kundër regjistrimit, klithma mjerane të njerëzve pa identitet 7/20/2011 89 komente Shtypi G. Ndoja Anonim
Deputetët biznesmenë të PS, zbardhen pronat e llogaritë 7/20/2011 35 komente Shtypi Adi Shkembi LEFTY
Komedia që zbulon honin mes shqiptarëve 7/20/2011 24 komente Shtypi Marjola Rukaj alisat
A do ta heqë kryeministri jelekun ne gusht ? 7/20/2011 20 komente STALKER
I urryeri dhe urryesi, të dy të prekur nga krimi 7/20/2011 9 komente Bota Timothy Williams Blendi Salaj
Fitore e Bashës apo...e Metës? 7/20/2011 9 komente Shtypi Eduard Zaloshnja I Pakapshem
Veç për ide të reja nuk flasim 7/20/2011 7 komente Shtypi Mustafa Nano kaposhi
Think BIG (…boobs) 7/20/2011 4 komente gjergji
Shtëpi e vjetër kukullash 7/20/2011 3 komente Kamala Das shkinaks
Romancë franceze e vitit 1833: Moj Shqiptarka këmbëlehtë 7/20/2011 2 komente Shtypi, Histori Fotaq Andrea Monda
Të shpërblyerit 7/20/2011 2 komente Shtypi Mero Baze Anonim
Where do writers go when they die? 7/20/2011 1 komente alisat
Where do writers go when they die? 7/20/2011 Av
Raymond kush? 7/20/2011 desaparacidos
I urryeri dhe urryesi, të dy të prekur nga krimi 7/20/2011 Blendi Salaj
Where do writers go when they die? 7/20/2011 alisat
Ai dhe Ne 7/21/2011 156 komente Acarim Nervash Artan Lame alisat
Dom Simon Jubani: Nuk dënohet Zoti me vdekje 7/21/2011 86 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
SHISH të varet nga Berisha, Inspektori i kryeministrit: Duhet reforme 7/21/2011 78 komente Shtypi Tedi Blushi alisat
Google, logo me Mashurka 7/21/2011 45 komente Shtypi, 24 karat BalkanWeb alisat
Dicitura 88 7/21/2011 31 komente Diçitura TinyActsofRebellion
Pse ka patur shqiptare ne Azerbaxhan? 7/21/2011 20 komente toko
Respekt kombëtar për Branko Manolovski 7/21/2011 16 komente Shtypi Shaban Murati Solidarnosti
Rudina Seseri ne parlament per rrogen... 7/21/2011 14 komente Shtypi, 24 karat Ergoni
Spote televizive nga universitetet e Shqiperise 7/21/2011 13 komente gjergji
Moto e Raiffeisen Bank – mendime? 7/21/2011 12 komente gjergji
Mosmarrëveshja, e vetmja rrugë e patriotizmit të ri të Kadaresë 7/21/2011 10 komente E. Mërtiri Shvejk
p.s. revolucioni vdiq 7/21/2011 10 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
“Gjethet e vjeshtës” që shiten për flori 7/21/2011 9 komente Shtypi Andi Bushati alisat
Cakenjte lehin 7/21/2011 7 komente Thënie TinyActsofRebellion
Në Këshillin e Bashkisë Vlorë “ligjin” e bëjnë femrat 7/21/2011 5 komente Shtypi Shekulli online Monda
“Smiling Cities”, ndrysho qytetin tënd! 7/21/2011 3 komente Magdalena Alla Trebeshina
Një alarm i vazhdueshëm ekonomik (pjesa I) 7/21/2011 1 komente sol-nocturnus
Shqiperia qe reziston 7/21/2011 1 komente Shtypi Igli Totozani Anonim
Useless timber - listening to an old branch lying on the forest floor 7/21/2011 1 komente Anonim
Curril blu 7/21/2011 Anonim
Objektet që flasin 7/21/2011 admin
Useless timber - listening to an old branch lying on the forest floor 7/21/2011 Emigrant Anonim
Fakte! Fakte! Fakte! 7/21/2011 admin
Tubim i madh për Piramidën 7/22/2011 171 komente Kryesore Monda
Nga na vjen “gjeni vetëshkatërrues” 7/22/2011 62 komente Sociale Fatos Lubonja alisat
Norvegji, atentati i dyfishtë shkakton 87 të vdekur 7/22/2011 56 komente Bota admin
A mundemi? 7/22/2011 29 komente shkinaks
Harasani: Ja ç’më tha Rama, para se të më lindte djali 7/22/2011 29 komente Shtypi alisat
Baraj: Këshilltarët e PS s’do bojkotojnë Bashën 7/22/2011 13 komente Shtypi mati i ri
Regjistrimi i pronave, Wollfarth: Zgjidh konfliktet. Berisha: E kemi objektivin më të madh 7/22/2011 8 komente Shtypi eri83
BE, 109 miliardë euro Greqisë 7/22/2011 8 komente Shtypi Anonim
Fundi i një Afere: Mbi Lidhjen Perverse të Dashurisë me Pllazma Keks-in 7/22/2011 1 komente admin
Haxhinasto: Toka jonë nuk i duron cibanët e huaj dhe pordhët europiane. Berisha: Trimi i xha Salos. 7/22/2011 1 komente admin
Haxhinasto: Toka jonë nuk i duron cibanët e huaj dhe pordhët europiane. Berisha: Trimi i xha Salos. 7/22/2011 admin
Jo më vdekje pasdreke 7/22/2011 Ndonjehere
Fundi i një Afere: Mbi Lidhjen Perverse të Dashurisë me Pllazma Keks-in 7/22/2011 admin
Haxhinasto: Toka jonë nuk i duron cibanët e huaj dhe pordhët europiane. Berisha: Trimi i xha Salos. 7/22/2011 admin
Di cosa parliamo quando parliamo d’amore – Mirino – 7/22/2011 desaparacidos
Di cosa parliamo quando parliamo d’amore – Mirino – 7/22/2011 desaparacidos
Jo më vdekje pasdreke 7/22/2011 Elvisi - Admin Ndonjehere
Fytyra tjetër e terrorizmit 7/23/2011 359 komente Bota Blendi Salaj
Bledi Mane - the comeback 7/23/2011 83 komente alisat
Amy Winehouse ndërron jetë 7/23/2011 50 komente Shtypi Anonim
Dicitura 89 7/23/2011 31 komente Diçitura Blendi Salaj
Kur vdekja i ka sytë e kaltër 7/23/2011 28 komente Shtypi Vedrana Rudan antikontrabanda
Projekte të reja turistike 7/23/2011 19 komente Shtypi Monda
Kryesia e PD shpall 25 anëtarët e rinj, Basha më i votuari 7/23/2011 12 komente Shtypi mati i ri
Babai u flet fëmijëve 7/23/2011 10 komente Shtypi Shekulli online finisterre
Piramida nga lart përmbi piramidën nga poshtë 7/23/2011 7 komente sol-nocturnus
Maica me Çerçiz e Hasan … 7/23/2011 4 komente Shtypi Entela Resuli Anonim
Të jetosh në një sistem pa estetikë! 7/23/2011 3 komente Mos Humbisni Eljan Tanini Blerina
Prona, tek më i zoti 7/23/2011 3 komente Plator Nesturi Blendi Salaj
Zhduken paratë në arkën e bashkisë së Sarandës 7/23/2011 1 komente Shtypi Sherif Kola Monda
Skandali me naftën ‘Virgin’, gjykata liron Iljaz Fishekun 7/23/2011 1 komente Shtypi BalkanWeb Online Monda
Argumenti zëvendësohet nga tifozeria* 7/23/2011 1 komente Doan Dani Shvejk
Bledi Mane - the comeback 7/23/2011 alisat
Bledi Mane - the comeback 7/23/2011 admin
Reklame fantastike e comcakzit Stride 7/23/2011 gjergji
Ramiz Alia: Sot do t’ju tregoj të pathënat e shtetit tim komunist 7/24/2011 93 komente Shtypi Fatos Veliu mati i ri
Babai merr ne shenje te birin...!? 7/24/2011 75 komente grava
Kukësi, atdheu i Tulipa Albanica 7/24/2011 32 komente Shtypi Entela Resuli finisterre
Familja shqiptare dhuron organet 7/24/2011 18 komente Shtypi Monda
Kuçovë, Bankers Petroleum ndot zonën, banorët: Ndihemi në rrezik 7/24/2011 3 komente Shtypi BalkanWeb Online Edvini
CAPUT MUNDI (eng.) 7/24/2011 2 komente Anonim
Këshilli i Lartë i Drejtësisë, gjyqtarët me shuma marramendëse 7/24/2011 1 komente Shtypi Shqip Online Art Changed the World
KANË THËNË... 7/24/2011 admin
KANË THËNË... 7/24/2011 alisat
KANË THËNË... 7/24/2011 alisat
CAPUT MUNDI (eng.) 7/24/2011 Emigrant Anonim
Gëzuar Kurban Bash-Bashkinë! 7/25/2011 148 komente Art Changed the World
Ke tatuazh? 7/25/2011 83 komente xhibi
Nuk djeg Shqipërinë se Berisha na vodhi votat 7/25/2011 75 komente Arbër Zaimi TinyActsofRebellion
Basha në krye të Tiranës: Do mbaj bashkinë larg konflikteve politike 7/25/2011 72 komente Shtypi BalkanWeb Online mati i ri
Kunder oligarkëve shqiptarë në parlament: një referendum si letonët? 7/25/2011 44 komente STALKER
“Fakulteti Sexy” 7/25/2011 11 komente Opinion Rejan Maliqi TersiT
THE ECONOMIST: Fiksimi i vrasësit norvegjez me Ballkanin 7/25/2011 10 komente Shtypi Tim Judah Anonim
Pyetësori: banesa, migrimi, grupi etno-kulturor etj 7/25/2011 6 komente Shtypi Shqip Online Monda
Studente shqiptare në “Europë” 7/25/2011 6 komente Shtypi Borana Shala eri83
Mesia nuk do vijë 7/25/2011 6 komente Letërsi Lulian Kodra Lulian Kodra
Ciklizem markash. 7/25/2011 2 komente alisat
Viktimë e sulmeve në Norvegji dhe një shqiptare 7/25/2011 2 komente Shtypi Shekulli online artian
Ciklizem markash. 7/25/2011 alisat
Një veprim i pamenduar 7/25/2011 Adangeanaeplykoh
Një veprim i pamenduar 7/25/2011 Adangeanaeplykoh
Ça mendoni për njëri-tjetrin? 7/26/2011 330 komente klesidra asperger
Pyetja e gabuar që shtron Edi Rama 7/26/2011 85 komente sol-nocturnus
Cani: Shqipëria e sotme, si ajo e viteve ‘80 7/26/2011 32 komente Shtypi, Ekonomi Gjergj Erebara Blendi Salaj
Bllokuan rrugën për dëmshpërblimet, procedohen penalisht 7/26/2011 30 komente Shtypi Shqip Online Monda
Kryeministri Berisha merr pjesë ne ceremoninë e promovimit të librit “Nga Nairobi në Shenzen” të autorit Mark Obama 7/26/2011 25 komente Shtypi Keshilli i Ministrave Monda
Qeveria shkatërron Erzenin 7/26/2011 21 komente Shtypi swed1
Një brez alienësh 7/26/2011 18 komente alisat
Plani për “eliminimin” e Ramës, zbardhen përgjimet e SHISH-it 7/26/2011 18 komente Shtypi mati i ri
Kriteret e nevojshme per te themeluar nje parti politike 7/26/2011 6 komente -Joni-
“Plan Marshall Europian" në shpëtim të Greqisë 7/26/2011 5 komente Shtypi Shqip Online Anonim
Veshje gote 7/26/2011 3 komente Anonim
Maqedoni, shqiptarët: Duam nënshtetësi nga Tirana zyrare 7/26/2011 2 komente Shtypi BalkanWeb Online zotrules
Veshje gote 7/26/2011 Emigrant Anonim
“Ajo” dhe “ajo”(III) 7/26/2011 desaparacidos
Menaxheret e keqinj 7/26/2011 gjergji
Një brez alienësh 7/26/2011 Av
Politicians get in shape… 7/26/2011 gjergji
Një brez alienësh 7/26/2011 alisat
“Ajo” dhe “ajo”(III) 7/26/2011 desaparacidos
Eshte normale te kesh frike nga vetja? 7/27/2011 98 komente BEBEK
Faik Konica: Diplomati beqar në Uashington dhe historia me striptisten 7/27/2011 66 komente Histori Oliverta Lila Monda
Kundër propagandës terroriste në median shqiptare 7/27/2011 33 komente Shtypi Shvejk
Përse Berisha iu kthye idesë së Enver Hoxhës? 7/27/2011 18 komente Ndonjehere
Kompanitë kanadeze, ari shqiptar; tjetër burim ne Rubik 7/27/2011 15 komente Shtypi Shekulli online Monda
Dy funerale nën të njëjtin diell 7/27/2011 7 komente Opinion Artan Shkreli aurontare
Më shumë refugjatë se kurrë më parë - kufijtë për në Evropë mbyllen më fort 7/27/2011 4 komente Bota Helle Jeppesen & Esat Ahmeti Monda
Franca dhe Greqia do të jenë të detyruara të njohin minoritetet 7/27/2011 4 komente Shtypi Vepror Hasani Kastrioti
Nga kufijtë e mundësive te mundësitë për kufijtë 7/27/2011 3 komente Shtypi Albin Kurti I Pakapshem
Kthimi i Ramës në realitet 7/27/2011 2 komente Shtypi Mentor Nazarko I Pakapshem
Izraeli, një dashuri shtetërore e pakthyer 7/27/2011 1 komente Shtypi Shaban Murati Andrea
Nga kufijtë e mundësive, te mundësitë për kufijtë 7/27/2011 sol-nocturnus
Kënga që po dëgjon tani? - 25 7/28/2011 325 komente olsib
Mungesa e fondeve, shtyn në kohë prishjen e Piramidës 7/28/2011 89 komente Shtypi Fejzi Braushi alisat
A është realisht PD-ja forca politike qe qeveris ...? 7/28/2011 67 komente grava
Një udhëtim me tren, shumë "larg" Evropës 7/28/2011 29 komente Shtypi Marinela Dushi venusi
Çyçkët – Kronikë kuq e zi – Pjesa I: Sadiku 7/28/2011 29 komente Anonim
Pse perënduan heroinat e tranzicionit 7/28/2011 27 komente Shtypi Kristi Pinderi finisterre
A ka degjuar njeri se kush Gjeneral Brigade Xhemal Gjunkshi 7/28/2011 18 komente toko
Kokëdhima kundër Ramës 7/28/2011 18 komente Shtypi Ndonjehere
Kim Kardashian padit Old Navy (“me vodhen imazhin!”) 7/28/2011 3 komente gjergji
Kush do te blej nje qyteze ne Amerike per $800mije 7/28/2011 2 komente toko
SHPALLJE E “ORGANIZATËS POLITIKE” 7/28/2011 1 komente sol-nocturnus
Çyçkët – Kronikë kuq e zi – Pjesa I: Sadiku 7/28/2011 Emigrant Anonim
Demokraci në kohë krize 7/28/2011 sol-nocturnus
Edi Rama nudo përsëri 7/29/2011 96 komente Shtypi Bledi Mane STALKER
Berisha: Rama e ka Topin në xhep 7/29/2011 53 komente Shtypi Monda
Shkëlzeni shkon në Hollywood 7/29/2011 26 komente Shtypi Guy Lawson Anonim
Pamundësia për të ëndërruar (kundër hegjemonisë) 7/29/2011 24 komente sol-nocturnus
Të mjerët e galerive 7/29/2011 8 komente Sociale Sebi Alla Monda
Ndryshimet kushtetuese, disa nga propozimet e PS-së 7/29/2011 7 komente Shtypi Monda
Serbia dhe Bosnja fillojnë t’i ndiejnë masat e reciprocitetit 7/29/2011 6 komente Shtypi Koha Ditore Online Monda
Statistika 7/29/2011 1 komente desaparacidos
Kriza optimiste e Kryeministrit 7/29/2011 Adangeanaeplykoh
Robotikë evolucionare - Si mësojnë makinat nga natyra 7/29/2011 Shtypi Michaelis Nils xhibi
Masat u rikthehen rrugëve të Egjiptit: Revolucion gjer në fitore! (Pjesa II) 7/29/2011 sol-nocturnus
Këshillat e politikave të këqija 7/29/2011 Adangeanaeplykoh
Shkaterrimi i tokes 7/29/2011 Thënie Ndonjehere
Nisma e re e Aleancës Kuq e Zi: Shqiptarizimi i emrave të qyteteve 7/30/2011 132 komente Shtypi Lajmi i Fundit eri83
Çfarë është xhelozia? 7/30/2011 74 komente STALKER
Po gjallërohet koalicioni antishqiptar i "ortodoksisë ballkanike"? 7/30/2011 60 komente Ballkan Grava grava
Të fillojmë nga fillimi 7/30/2011 25 komente Leart Kola sheme
Olldashi: Pse humbëm bastionet më 8 Maj, çfarë na rrezikon më 2013 7/30/2011 22 komente Shtypi Nevila Perndoj Shvejk
“Shpresa” që do të nisë dëshpërimin e opozitës 7/30/2011 21 komente Shtypi Mero Baze Anonim
Kope ujqërish nga Maqedonia, shfarosin bagëtitë e Mokrës 7/30/2011 19 komente Shtypi Bardhyl Berberi alisat
Basha: Jam kundër prishjes së Piramidës por jam pro ligjeve që e shembin atë 7/30/2011 13 komente admin

Faqet