Ndërmarrja projektuese ndërtimore EuroProjekt Plus mirret me projektim, ndërtim, mbikqyrje, renovim, e shume e shume sherbime te tjera, plus, plus... www.europrojektplus.com Mitrovicë-Kosovë Shesim banesa moderne dhe me standarde europiane! Banesat gjinden ne qender te Mitrovices. Ndermarrja projektuese ndertimore EuroProjekt Plus bene projektimin, realizimin, ndertimin, mbikqyrjen si dhe plus shume e shume sherbime tjera! www.europrojektplus.com euro_projekt_plus@hotmail.com SE BASHKU NDERTOJME KOSOVEN E RE-SHTETIN TONE TE PAVARUR!
http://www.trade-al.com/profile/290

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).