...........

4 Komente

................I got some friends inside.smiley

imagjinare s'mund te jete , sepse e ke pershkruar ashtu sic eshte . Per fat te keq njeriu kerkon gjithmone qe t'i jape nje emer , nje kuptim, nje shpjegim asaj qe eshte ne kerkim te kuptimit te vet .....si puna e rraces qe themi njeriu me ngjyre !

ne fakt ngjyre eshte edhe e bardha , sepse ngjyre transparente nuk ka smiley

Nen trishtimin e imagjinates tuaj qe edhe une e njoh nga afer , " fatkeqsisht" krijimi juaj ka force dhe me pelqeu

bukur.

Bukur,pse jo. Sidomos kur je verdalle Cmendinave pa mure,pa godina.

Ku e njef kaq mirë PD-hin ky ose kjo smiley . Hallall pena

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).