Kur nisen autobuzat apo furgonat e fundit ne mbremje nga Tr drejt jugut Br/Fr/Vl ? Kane ndonje orar zyrtar?

16 Komente

Ka nje fare orari, por duhet te shkosh ne Kombinat, se aty e kane nisjen zyrtare, pavarsisht se mbushen qysh tek fabrika e bukes, afer fabrikes se birres Tirana, apo me sakte tek tregu ushqimor. 

po pyet ata qe jetojne ne Tirane mo... apo keta jane te te Albanies jane te corganizuar, nuk marrin vesh, thuaj

p.s. ku qe tamam , prane fabrikes se bukes apo fabrikes se birres? ore, mos eshte edhe ndonje qoftexhi aty prane dhe festa behet komplet!smiley

Disa nga rrethet Belulo, nuk e dine se ku eshte fabrika e bukes, dine vetem fabriken e Birres, se ajo ka qene e vetmja ne Tirane ne kohen e pare smiley per te mos thene e vetmja ne gjysmen e Shqiperise, megjithse ka dhe nga ata qe s'i dine keto akoma por dine tregun ushqimor qe eshte perball, se mbushin makinen dhe kthehen me vrap ti shesin smiley dhe nuk e shohin tabelen e madhe Birra Tirana smiley

Cili pra eshte ky orar ?!

Kur te mbushet autobuzi apo furgoni smiley

Diçka e çuditeshme me Peshkun sot Belulo, Ky komenti jot ishte pas komentit tim te pare, une e lexova dhe te ktheva pergjigje, mirpo ketu shoh orarin qe i joti qenka pas komentit te dyte te timit, nderkoh qe nuk ka mundesi, shih i joti 08;21  dhe i imi 08;19 . S'punoka mire orari i Peshkut sot, ose nderhyn ndonje qe nuk ka fjetur mire naten. 

ose beluli eshte shtrige dhe duhet djegur ne mes te qytetit laskuriq perpara popullit si njehere e nje kohe smiley

....ose mund teket redaktuar komemtin e vete pasi ti ke shruar tendin...por une them qe ta djegim per siguri smiley

 smiley Edhe une them ne turren e druve. Mire e ka Pjeri cfare jane keto fenomene paranormalesmiley

mos u shqetso Pjero.. nuk do jet nderruar akoma ora ne Shqiperi si duket..smiley ti e di, gjithmone perseprapthi gjerat ne Albanie..

Belulit i pelqe pak retushim...me mase, ashtu si tualeti.

ka nje fare rregulli edhe nisja e autobuzeve,por levizjet me to, tashme behen nga hallli, pasi pjesa derrmuese e miletit levizin me makina personale.... Nisja e tyre nuk behet ne kombinat, por tek ish parku i autobuzeve, ne fund te ish uzines "Enver"...

Ee paska ndryshuar, se dikur ishte ne Kombinat, dhe para Kombinatit ishte tek uzina Enver, diç me siper. 

kjo eshte pyetje per ata qe jetojne ne Tr,por qe nuk jane nga Tirana ,se tiransit ikin me te parin,jo me te fundit.

Per ne Berat  ,16-16 :15 .Ne do me vone ,mund te kthehesh me autobusin e Skraparit rreth ores 17:00.

rrofsh Venus smiley

me mire te kishe pyet ato te Jugut , duhet ta dine me mire , sa per orar , se besoj se ka orare ,mjafton te rrish 15 minuta diku dhe vetem kur te degjosh thirrjet ,,, Berat....Vlore....etj...etj...domethene me mire rri ne ndonje kafe se vjen vete Fugoni.

I bie qe do te shkosh ne lushnje me autobuzat e jugut, se ate kane te perbashketen e fundit rruget per ne keto destinacione.

GJithsesi i fundit fare fare mund te jete i Sarandes qe nisej naten 10-11, dicka e tille..por nuk jam i sigurt a vazhdojne me

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).