Ndonje qe ju pelqen nga krijimtaria dhe humori?

Cekja qenka bere reklamist?

9 Komente

Ue asnje pergjigje. smiley Departamenti i fansave te reklameave do jene duke peshkuar ose duke pare telenovela.

xhibi, me kete pamjen e re ,nuk i marr vesh postimet,vetem kur komentojme te tjeret kujtohem .Ja te pashe ty dhe erdha me vrape. Per reklamen do mendohem .smiley

Cekja qenka bere reklamist?

Miremengjes, te pershendes! Xhibo ajo reklama qe ke vene aty eshte e kohes se dinosaurve.

Nuk ka shume reklama shqiptare te koheve te fundit ne Youtube, keshtu qe kjo teme eshte kot.

Shfrytezoj hapesiren e lire per te postuar linkun e videos te nje prej spoteve jo-shqiptare qe eshte keto dite on air dhe qe eshte shume e lezetshme:

http://youtu.be/fw_D9O15UsQ

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).