ju Titina?

P.S. Meqe doli shkurt pyetja, shes fiat jeshil.

 

9 Komente

Jo.

Sa e shet?

Qa te shes, pyetjen? smiley

Qenkerkeni te gjithe antivitaminaziste. smiley

Gjirokastrit je ti?

unë po, tha ariu

 

Cfare vitaminash duhet te mos pish qe te mos behesh si ariu? smiley

Puna e vitaminave qenka me tabu se seksi anal, i vini verdalle ceshtjes por mazalla se i pergjigjeni. smiley

Me duket se vetem une dhe Ravi e ushtrokemi, vitaminepirjen dmth.

U analizu xhib, thjesht fare, vetem me nje jo. Juve ju bofte mire, in sha allah! smiley

 

Me duket se te ka marre malli dhe ty per reklamat qe Pjeri i ben librit te tij Vizione te qarta. Mua cuditshmerisht me paska marre, mbase nga kohevetefunditpermbajta e Peshkut. smiley

Vitaminat ti s'i analizove (pse s'i pi, se s'beson ne to apo se, fjala vjen, interferojne me heroinen) thjesht the qe s'i pi. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).