Përshëndetje miq!

Desha të dija ku prodhohet Leku jonë dhe kush e prodhon, ose thënë ndryshe, kush e pret?

Faleminderit.

2 Komente

www. liriçkasals.al

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).